Čakanka a ľubovník bodkovaný považovať akúkoľvek hnačku

Keď môj syn bol 5,5 mesiaca, začal hnačka pruhovaný s krvou. Bola liečená pediater vymenovanie, ale hnačka bola zastavená. Išiel som domov k matke a zdieľať ich smútok. Ona mi poradil, aby sa z ľubovníka bodkovaného s čakanky. Je potrebné vziať do byline ľubovníka bodkovaného 1 pobočky a bylinky vetvy čakanky. Tie by mali dostať 1 polievková lyžica Hypericum a 1 polievková lyžica čakanka. Variť dvoch lyžičiek zberných 250 g vody, varí sa 5 minút, po dobu 2 hodín. Hádzať trávu, kmeň vývaru a dať dieťa na pitie 1 lyžička 6-7 krát denne. Moje dieťa vzal jeden deň, a všetko, čo šiel na druhý deň bol normálny stoličky. Adult to vývar piť po dobu jedného dňa.

Veľmi dobrý prostriedok proti hnačke je rebríček. 2 lyžice rebríček variť v 250 g vody, varí sa po dobu 10 minút, po dobu 2 hodín. Tento odvar nápoj v dvoch krokoch a hnačka, pretože nebol. Ak úplavica je veľmi dobrá tráva řepeň (ovce repyah cholera tráva). Vezmite 1 polievková lyžica Slide-tráva 250 g vody, varí sa 10 minút, 2 hodiny a pitie po celý deň postupne.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Odvar z ľubovníka bodkovaného stovky chorôbOdvar z ľubovníka bodkovaného stovky chorôb
Hnačka liečba domaHnačka liečba doma
Inkontinencia liečbaInkontinencia liečba
Ako sa k liečbe gastritídy s nízkou kyslosťou?Ako sa k liečbe gastritídy s nízkou kyslosťou?
Ako sa k liečbe gastritídy s vysokou kyslosťou?Ako sa k liečbe gastritídy s vysokou kyslosťou?
Liečba ľudových prostriedkov gastroduodenitaLiečba ľudových prostriedkov gastroduodenita
Liečba zápal pečene ľudových prostriedkovLiečba zápal pečene ľudových prostriedkov
Bylinné alergické reakcieBylinné alergické reakcie
Rastlina Hypericum Vlastnosti a aplikácieRastlina Hypericum Vlastnosti a aplikácie
Ľubovník bodkovaný tráva - prihláškaĽubovník bodkovaný tráva - prihláška
» » Čakanka a ľubovník bodkovaný považovať akúkoľvek hnačku

© 2011—2018 slo.ungurury.ru