Účinným prostriedkom proti kašľu

Kedysi som čítal knihu (nemôže spomenúť, kto bol autorom) s názvom "The prospešných vlastností medu." V tej dobe, mám veľmi silný matka bola chorá - 8 mesiacov vyčerpávajúci kašeľ. Všetky tablety boli vyskúšané, všetkými prostriedkami použiť. Ale kašeľ ustupoval po určitú dobu, sa objavil. A v tejto knihe som našiel recept - liek proti kašľu. Nestrácame druhý, som bežal do drogérie a trhu, kúpil som všetko, čo budete potrebovať, a urobili agenta. Potom, čo bol celý spotrebovaný, kašeľ mama zmizla. Bol to zázrak! Vzhľadom k tomu, ja používam tento recept sám a radiť všetkým svojim priateľom použiť jednoduchý, ale veľmi účinný liek na kašeľ.

Tak účinný liek na kašeľ - sirup, glycerín, citrónovou šťavou a medom.

Čo je potrebné k kašeľ kvapky?

Musíte si kúpiť v lekárni glycerín. Predáva sa v 25 mililitrové sklyanochkah. Postačí, keď na fľaši, ale ak chcete zvýšiť účinok, môžete si kúpiť dva. Na trhu kúpiť kvalitné med (o pohár) a jedného citróna.

Ako variť?

Lemon ponorený do vody, dať na oheň a variť na miernom ohni po dobu 10 minút. Ďalej je potrebné znížiť citróna v polovici a stlačiť šťavu do pohára. Citrónová šťava naliať celú fľašu glycerín, premiešajte. Naplňte pohár s citrónovou šťavou a glycerín okraj s medom a ako miešať.

Ako používať?

použitie takého dávkovanie sirup proti kašľu V závislosti na tom, ako sa choroba začala. Keď mierny kašeľ úplne trikrát denne jesť sirup, jednu lyžičku pred jedlom a pred spaním. Ak je silné vyčerpávajúci kašeľ musieť vypiť až 8 krát denne, lyžičku plus ďalšiu noc. Oslabenie počtu kašľa techník znížiť potrebu. Piť sirup tak dlho, ako to všetko skončí. Tak, v priebehu užívania dosť je jeden šálka sirupu. Pred každým použitím medu a glycerínu sirupu zmiešané.

Tento liek proti kašľu je skutočne účinná, kontroluje viac ako jednu generáciu. Dúfajme, že to vám pomôže taky. Zostať zdravý!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Ako vyliečiť kašeľ v jednom dniAko vyliečiť kašeľ v jednom dni
Ako vyliečiť kašeľ ľudových prostriedkov?Ako vyliečiť kašeľ ľudových prostriedkov?
Ako sa k liečbe silnej suchý kašeľAko sa k liečbe silnej suchý kašeľ
Kašeľ s bolesťou v krkuKašeľ s bolesťou v krku
Nočné ošetrenie kašeľ sa vykonáva pod lekárskym dohľadomNočné ošetrenie kašeľ sa vykonáva pod lekárskym dohľadom
IOM sirup proti kašľuIOM sirup proti kašľu
Sirup proti kašľuSirup proti kašľu
Ako liečiť suchú ťažký kašeľAko liečiť suchú ťažký kašeľ
Bad kašeľ! Liečiť 15-20 sedenieBad kašeľ! Liečiť 15-20 sedenie
Sirupy suché a mokré kašľaSirupy suché a mokré kašľa
» » Účinným prostriedkom proti kašľu

© 2011—2018 slo.ungurury.ru