Trikrát uzdravil touto radou a všetky rady od babičky!

1. V ranom detstve som bol rahitnym, ale nejako prežil. Od tej doby, môžem jesť mliečne výrobky a zeleninu len samostatne, inak hrozný trávenie. Jedna babička navrhol, piť čaj zo studeného mätou a limetky. Len dať veľa lipy nemožný, a že bude bolieť srdce. Pil som pol roka a teraz rackové jesť všetko. Veľmi vďačný žene. Mätový čaj s cukríkmi pokračovať v pití, pretože mám rád.

2. som pracoval v továrni a na povahe práce, ktorú som sa mal nachádzať v gumových rukaviciach. Tolley z gumy alebo zo surovín, mám medzi prstami popraskaná koža a pokrytý malými pľuzgieriky, ktoré sú veľmi poškriabané. Nemocnice prepustený rôzne masti, ale nič nepomáhalo. Leto, teplo, a ja idem s oviazanú rukou až po lakte.
Začal som hľadať svojej babičke, ktorá by sa poradiť ľudové liečby. A našiel som ju! Babička jej poradil, aby si umyte ruky, so sklenenou fľaštičku s 5% jódu, odradiť jej vrchol a znížiť jej pľuzgiere, mazanie, zatiaľ čo jód. Tak som to urobil. Po 2-3 dňoch, išiel som do nemocnice a nemocnice uzavretý. Lekár potom poslal dvoch chlapov zistiť tie, ktoré som bol ošetrený. Ľudí, ja, samozrejme, mi pomohol a boli vďační, aj keď ja osobne si nezaslúžil. Koniec koncov, bolo by lepšie, aby poďakoval ženu, ktorá mi radil najviac.

3. Tretia prípad. Na päte ľavej nohy bol vytvorený ostrohou a tak trápi, nemohol chodiť. Lekári jedna liečba - strih, čistý kostí a šiť. Nebol som spokojný, ale čo robiť, ísť na operáciu na stanovený deň. To sa konalo v blízkosti úradu operatéra a posadil sa vedľa stará babička. Spýtala sa, čo som urobil. Povedal som jej všetko.
Áno, pretože budete trpieť dlhú dobu, - povedal, že babička, - lepšie skúsiť môj recept. 2-3 dni budete vyliečený.
Počúval som jej otočil a išiel domov. Recept je ten je nasledujúci. Musíme sa z červených tehál, zahrejte ju dobre na tanier, potom dal na podlahu, po uvedení niečo protipožiarne, navlhčite handričku vo vode, vyžmýkať a prikryjeme horúcou tehlu. Holé päty vziať tehlu a stúpať. Ak pripiekli - zdvihnúť nohu, a potom sa vrátiť. A tak 2-3 krát. Už po prvom som bol schopný chodiť, a potom zabudol na druhom výbežku. Mnohí potom odporúča tento recept. A všetko fungovalo.
To je tri rôzne babička trikrát som pomohol.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Zo mi carbuncles zachránil starú cigánsku receptZo mi carbuncles zachránil starú cigánsku recept
V & Laque; babička & raquo; hľadal radu: noviny pomohla žene!V & Laque; babička & raquo; hľadal radu: noviny pomohla žene!
NEWSPAPER mnoho rokov nezaujme, lemovanie, ale skúsenosti svojom prvom PONUKUNEWSPAPER mnoho rokov nezaujme, lemovanie, ale skúsenosti svojom prvom PONUKU
Stuha potretá jódu I: nič viac ma poprieť!Stuha potretá jódu I: nič viac ma poprieť!
Znamená nepríjemný, ale účinnýZnamená nepríjemný, ale účinný
Ako sa zbaviť kŕče a urýchliť? Toto a hovoriť ísťAko sa zbaviť kŕče a urýchliť? Toto a hovoriť ísť
Ako môžem vyrovnať s zločincaAko môžem vyrovnať s zločinca
Rana na nohe sa uzdravil vďaka liečbe babičkyRana na nohe sa uzdravil vďaka liečbe babičky
Ako moja babička zotavil z malárieAko moja babička zotavil z malárie
Keď ho neurodermatitída telo udrel syn sóda roztok bol spracovanýKeď ho neurodermatitída telo udrel syn sóda roztok bol spracovaný
» » Trikrát uzdravil touto radou a všetky rady od babičky!

© 2011—2018 slo.ungurury.ru