Šampón Horsepower: hodnotenia lekárov. Zloženie a návod na použitie

Šampón koní - je relatívne nový produkt, ktorý sa objavil na domácom trhu v roku 2011. Od tej doby si získala obľubu medzi mnoho nežného pohlavia, vrátane hviezd šoubiznisu. Výrobcovia šampón sľubujú utecencov efekt, zdravé a krásne vlasy. Takže nech už je to v skutočnosti, a že zákazníci hovoria o konských síl?

Šampón Horsepower: Zloženie

Tento šampón je analóg peňazí pre kone. Vedci analyzovali stav hrivu koňa, rozhodol sa urobiť špeciálny šampón pre ľudí, ktorí majú veľa výhod:

Šampón Horsepower: hodnotenia lekárov

  • Šampón poskytuje starostlivosť o vlasy profesionálne: klimatizáciu, čistenie a laminovanie;
  • Zariadenie má tekutú konzistenciu, ľahko odplavené a má pekné sviežu vôňu;
  • Konských síl, podľa výrobcu, pomáha zbaviť vypadávanie vlasov, dodáva lesk a objem, odstraňuje lámavosť.
  • Vďaka elektrizácii znamená, že vlasy sú stratené. Okrem toho, že sú menej zmätený a ľahšie sa rozčesávajú.
  • Loshadinayasila má hojivé účinky, znižuje zápal a urýchľuje hojenie rán a rezy.
  • V šampón obsahuje užitočné komponenty, ktoré ovplyvňujú vlasy, dať im dobre upravený a zdravé.

Takže základné komponenty konských síl sú nasledujúce:

  1. Provitamín B5 - vytvára ochranný film na vlasy, ktorý chráni vlasy pred teplom a sušenie;
  2. Lanolín - vyživuje pokožku hlavy, zachováva prirodzenú krásu a silu vlasov, reguluje vodnú bilanciu;
  3. Kolagén - vyhladzuje váhy vlasov, zvlhčuje pokožku vlasu, chráni pred negatívnym vplyvom na životné prostredie, obnovuje štruktúru vlákien;
  4. Lauryl ether sulfát sódny - poskytuje dobré peniace šampón;
  5. Kokoglyukozid - povrchovo aktívna látka, vyrobená z kokosového oleja a škrobu. Vzhľadom k látke, konská sila je ideálny pre ľudí s citlivou typ vlasovej pokožky;
  6. Kolagén hydrolyzát - látka, ktorá posilňuje a vyživuje vlasové vlákno;
  7. Glycerylstearát - prírodný emulgátor, ktorý urýchľuje rast vlasov. V dôsledku substancie vlasy hustne a lesklé;
  8. mastné kyseliny, diethanolamid - hydratuje pokožku hlavy, zabraňuje suchú kožu a lupiny.
  9. Okrem týchto zložiek výrobku sa často pridáva konských síl propolis extrakty, pšeničné bielkoviny a brezové dechtu. Vďaka prírodných ingrediencií, šampón sa stal ešte užitočnejšie.

Horsepower šampón: návod na použitie

Čo by ste mali dávať pozor na prvom mieste - to je konzistencia. Má priehľadné farby, príjemná a ľahká vôňa. Na rozdiel od šampónov pre kone, to znamená, že nie je potrebné riediť vodou.

Doba používania šampónu - druhý nuansy. Ako by ste nechceli, aby neustále umývanie vlasov sa neodporúča tento liek. V opačnom prípade sa vlasy začne klesať a rozbiť nemilosrdne. To je najlepšie striedať využitie koní a ďalšie. Vlasový šampón.

Konská sila je používaný len ako bežný šampón: aplikujte na vlhké vlasy, peny masáž a dôkladne opláchnite vodou. Ak je to nutné, opakujte postup.

Šampón pre časté používanie a predaja v akejkoľvek lekárni, takže je prístupný všetkým.

Šampón Horsepower: hodnotenie zákazníkov

Šampón Horsepower: hodnotenia lekárov

  • Alina, 24 rokov: Nie som obdarený husté a zdravé vlasy. A oni silne stúpať v lete. Skúšal som všetky možné prostriedky, ale nič nepomáhalo. Rozhodol sa skúsiť koní, výsledok ma potešil. Vlasy sa stal objemnejšie, hodvábne a majú menej padať.
  • Alexander, 32 rokov: som prvýkrát počul o šampón v televízii a rozhodol sa to skúsiť. Výsledkom je príjemné prekvapenie: vlasy lesklé, hebké a ľahko sa rozčesávajú. Snažím sa používať šampón denne a raz týždenne na prevenciu.
  • Oksana, 19 rokov: Kúpil som si v lekárni zázrak šampón a veľmi sklamaný! Ďalej podporovať značku a cenu, nemám nijako prekvapený. Vlasy ako boli nudné, a zostávajú na dne a rozbité. Mimochodom, cena tom v porovnaní s ostatnými. Šampóny, nie je demokratický.
  • Svetlana, 29 rokov: Výkon sa mi nepáčilo: zlá pena, efekt sa odohráva rýchlo, tam bol lupy. Shampoo liečený po dlhú dobu a rozhodol sa kúpiť to znamená viac.
  • Ekaterina, 35 rokov: Moc sa mi páčil šampón: dobrý nástroj za prijateľnú cenu. Po jeho srsť je jednoduché, aby sa zmestili, nenechajte sa zmiasť a lesk. Výrobca nie je podvádzal hustý vlasy efekt - sú oveľa silnejšie.

Šampón-kondicionér konských síl: Recenzia

  • Kristina, 23 rokov: Ešte nevšimol žiadny vplyv, že výrobca sľubuje. Vlasy sa rýchlo stávajú mastný, šampón zle umyť. si môžete kúpiť oveľa lepší liek na takú cenu.
  • Alena, 28 rokov: I love konských síl, by ho nevymenil za žiadne iné šampónu .. Použite šampón-kondicionér Aj obnoviť prirodzenú silu a krásu vlasov, aj keď každý deň som stoh pramene žehlenie, sušič vlasov a pozemky často maľoval. Nikdy som nevidel vlasy v dobrom stave po použití šampónu, kondicionéru koní. Radím všetkým!
  • Nadežda, 42 rokov: Po umytí šampónom objavil strašnou svrbenie pokožky hlavy a lupiny. Možno som jednoducho neprišiel, hoci dcéry rovnakým problémom po použití.

Pozri tiež:

Šampón koní zodpovedá typu profesionálnych agentov. Je dobre umýva vlasy, dáva im zdravý lesk, hebkosť a zväčšuje objem takmer 2-násobne. Napriek skutočnosti, že šampón sa predáva v lekárni, ale nie je kuratívne, ale môže viesť k zníženiu vypadávaniu vlasov a lupiny. Aj napriek pozitívne rysy, konská sila má negatívne hodnotenie, takže je len na vás - či už ju používať, alebo nie.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Ako zaobchádzať s vlasmi domaAko zaobchádzať s vlasmi doma
Alerana šampónAlerana šampón
Šampón mazotokŠampón mazotok
Starostlivosť o krásu vlasov závisí naStarostlivosť o krásu vlasov závisí na
Ako si vybrať kvalitný šampón na vlasyAko si vybrať kvalitný šampón na vlasy
Tipy pre krásu vlasov a súložTipy pre krásu vlasov a súlož
Balzamy a kondicionéry pre krásne vlasyBalzamy a kondicionéry pre krásne vlasy
Starostlivosť o vlasy v zimeStarostlivosť o vlasy v zime
Podmienky starostlivosti o jemné vlasyPodmienky starostlivosti o jemné vlasy
Ako si vybrať šampón?Ako si vybrať šampón?
» » » Šampón Horsepower: hodnotenia lekárov. Zloženie a návod na použitie

© 2011—2018 slo.ungurury.ru