IBX: osvedčený nástroj na posilnenie a regeneráciu nechtov

Snívate o krásnej, dobre udržiavaných a silnými pazúry? Dosiahnuť vynikajúce výsledky prispeje k rozvoju spoločnosti slávnych mien. Liek, ktorý pôsobí zvnútra a doslova ušetrí aj tie lámavé nechty a rednutie, nazývané IBX. V poslednej dobe sa stále viac a viac žien, dať mu prednosť.

Droga umožňuje IBX posilnenie nechtov v akomkoľvek stave. Jedná sa o prvý terapeutickej zložení kozmetického trhu, ktorý umožňuje získať pôsobivé výsledky za dlhú dobu.

IBX: osvedčený nástroj na posilnenie a regeneráciu nechtov

Pomenovať IBX fondy - skratku anglických slov: ľadovca - ľadovca big - obrovský je X - Obrázok 10. dešifrovanie nie je celkom jasné: starostlivosti, ako ľadovec. Pointa je, že spotrebitelia vnímajú iba pohľadovú stranu postupu (ďalej len špičkou ľadovca) - dokonale hladké a zdravé manikúra. Základom vynikajúcich výsledkov - vnútorné sily, podporovať, obnovovať - ​​zostáva skrytá.

Hlavný rozdiel medzi touto starostlivosťou z rady výstužných povlaky na dnešnom trhu, ktorý IBX dokonale priľne k povrchu nechta a preniká do ich samotnej štruktúry. Preto nemožno odstrániť so špeciálnou kvapalinou na odstránenie akrylové a gélové nechty, rastie spolu s prírodné nechty. Zbaviť povlaku môže byť mechanicky rezanie len nožnicami.

Scope IBX systém pôsobivo široký. Liek sa úspešne používajú:

  1. Obnoviť alebo použiť kombinovaná liečba je veľmi slabé, a poškodenie nechtov;
  2. Pre opravu poškodenia, ako je kosenie, delaminácii na okraji nechtu;
  3. Ako ochranné vrstvy pod laku, gélu, gél lak na nechty.

Ako pracovať s IBX: opis postupu

Systém sa skladá z niekoľkých liekov, ktoré sú používané v spojení. V priemere, pre dosiahnutie viditeľných výsledkov, budete potrebovať približne 3-15 procedúry.

Frekvencia aplikácií kompozície závisí od stavu nechtov:

  • Pre rast nechtov (po odstránení umelých materiálov / vrstva): 1 krát za týždeň.
  • Pestovať nechty, ktoré majú menšie škody: 1 za 2 týždne.
  • Uprataný nechty, ktoré nepotrebujú ďalšie rehabilitáciu a liečenie: 1 každé 3 týždne.

Ako pracovať s IBX

Doba liečby - cca 15 min. Pred jeho začiatkom sa nechtovej platničky je odstránený starý náter alebo iný povlak. Tvarované hrany. Vykonať tvrdý manikúru. Po ňom sa nechty musia byť úplne suché. Dôkladne dezinfikovať spôn.

Ďalej IBX Repair prostriedky aplikovať na všetky škody. Potrebujú, aby zaplnil zloženie. Suché nechty pod fénom. Fix potiahnutie pod LED lampou po dobu 1 min. alebo UV lampa - 2 min.

Odstráňte disperzné vrstvy. Aplikovať lieky na celý povrch nechtu. Suší sa znovu fénom.

Presakovať na povrch nechtu, ktorý nepúšťa hubou. Suchý povlak LED lampou po dobu 1 min. Odstráňte disperzné vrstvy. opakovať posledný krok.

Po tom, nechty možno aplikovať na akýkoľvek druh laku. FIELD kožtička žiaduce liečiť akýkoľvek výživový alebo hydratačný olej.

Tento postup je úplne bezpečné a nechá aj tehotným ženám, ktoré sa často sťažujú na problémy s nechtami. Mnohí začínajú stratifikácii počas tehotenstva dieťa. Teenageri táto starostlivosť môže byť vykonané, počnúc 14 rokov, keď sú plne vytvorené nechtovú platničku.

Ak chcete zachovať krásu prírodných nechtov - skutočný nález. Manikúra stane sa tak pestované, hladký a prirodzený, že nemusí nutne stáť lakovanie.

IBX prostriedky pre nechty: recenzia spotrebiteľa

IBX prostriedky pre nechty: recenzia spotrebiteľa

  • Elena: Nedávno som sa snažil postup s IBX prostriedkami pre seba. Klince sú oveľa prísnejšie. Majú dobre upravený vzhľad, ktorý si môžem dovoliť robiť bez dekoratívny náter lakom.
  • Rita: Ja som vždy problematické nechty. Oni sloilis, zlomil - len som neurobil! Pestovať krásne manikúru nefungovalo. Priateľ odporúča me IBX nový postup. Spočiatku som neveril, že to pomôže. Ale výsledok bol som ohromený! S IBX moje nechty rastú rýchlejšie, prestal olúpať a zlomiť. Žiadny problém pestovať na požadovanú dĺžku.
  • Dasha: Nie som majster manikúru, ale spolupracoval s prostriedkom IBX doma sám. Urobil som všetky pokyny a na pravej strane. Samozrejme, nemám žiadne špeciálne lampy, ale stále mám dobrý výsledok. Hlavná vec je, neponáhľajte!

Pozri tiež:

New Starostlivosť o nechty IBX - impozantný vývoj zahraničných vedcov. Tento unikátny produkt preniká do štruktúry nechtov a rieši väčšinu problémov s ich zdravie a vzhľad zvnútra. Účinok trvá tak dlho, že si nemôžete dovoliť šetriť na postup tým, že ju do salónu krásy skontrolovať kvalifikovaným majstra.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Druhy manikúry a výkonnosti technikyDruhy manikúry a výkonnosti techniky
Postup pre posilnenie nechtov biogélovPostup pre posilnenie nechtov biogélov
Ľudové lieky na liečbu vrstvy a krehké nechtyĽudové lieky na liečbu vrstvy a krehké nechty
Spevňovanie nechtov domaSpevňovanie nechtov doma
Akryl liatie na nechtyAkryl liatie na nechty
Zdobenie fólieZdobenie fólie
Serpentine nechtovSerpentine nechtov
Prístroj manikúra: výhody a výkon zariadeniaPrístroj manikúra: výhody a výkon zariadenia
Čo odlišuje gélu na nechty z šelaku, biogélov, konvenčné náterové hmoty na nechty?Čo odlišuje gélu na nechty z šelaku, biogélov, konvenčné náterové hmoty na nechty?
Francúzsky pre krátke nechtyFrancúzsky pre krátke nechty
» » » IBX: osvedčený nástroj na posilnenie a regeneráciu nechtov

© 2011—2018 slo.ungurury.ru