Tienenie vlasy Estelle: recenzie. Ako chrániť vlasy doma?

Kozmetický priemysel nestojí. K dispozícii sú nové metódy vlasovej kozmetiky. Napríklad, screening - postup k zlepšeniu kadere. Dnes sa to dá urobiť doma sami.

Screening vlasov: čo to je?

hair Screening

Veľa divu, nie je tienenie vlasy inak zvanú laminačné postup? Nie, je to úplne rozdielne veci. Laminát posilňuje poškodené vlasy váhy a vytvorí akýsi ochranný náter pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi. Prípravky, ktoré sa aplikuje na projekciu vypĺňa mikroskopické trhliny a nerovnosti. Okrem toho sa vstrebáva do vlasov. To znamená, že vlasy nielen sa objaví ochranný film, ale je ich intenzívna výživa, vo vnútri zotavenie. V dôsledku toho - a dodatočný objem lesklé lesk. Prostriedky pre skríning môže byť akékoľvek zvolenej farby, a úplne bezfarebné.

Screening je odporúčaná pre ženy čo do činenia s rozstrapkané končeky. Zloženie vyhladí všetky nárazy a utesniť konca.

toto liečebná procedúra To robí vlasy pružnejšie. Potom, čo potrebuje oveľa menej energie vynaložiť na štýle, aj keď nie je nutné používať ďalšie prostriedky - sušič vlasov a hrebeň dosť spoločného.

Vlasy dostane dodatočný objem. To je možné, pretože hrúbka každej vlasov je zvýšená asi o 10 percent.

Tienenie vlasy doma

Ak máte všetky potrebné nástroje pre riadenie, vlasy unikajúci doma je ľahké robiť. Podstatou technológie:

  • Umývanie vlasov pomocou kvalitného šampónu.
  • Naneste balzam na nich, šírenie ju rovnomerne.
  • Trochu vysušte hlavu, ktorá zámky boli mierne vlhké. Je vhodné, aby to bez pomoci sušičom vlasov.
  • Naneste produkt k ochrane rovnomerne po celej vlasy. Pokiaľ sa jedná o sfarbenie efekt, postúpiť promazhte kožu pozdĺž obrysu rastu chĺpkov s obsahom tuku smotanou, takže to nie je zašpiní v priebehu konania. Po určenom čase v návode plákanie prostriedku pod silným tlakom vody po dobu najmenej 15 minút.
  • Vysušte fén jeho umiestnenie na horúcom režimu.
  • Použitie prostriedkov na zabezpečenie, rozptýlením od koreňa ku špičke.
  • Znovu sušiť sušičom vlasov.

Ako chrániť vlasy doma?

  • Zvládnuť praxe skríningu jednoducho, hlavná vec - zvoliť správny potrebné tento nástroj. V tejto poznámke sa hodnota dobrého setu nemôže byť nízka tienenie. Používanie lacnejších liekov, riskujete, že nie je získať požadovaný výsledok.

Tienenie Estel vlasov: recenzia

  1. Rita: Tienenie Estel som urobil v salóne, výsledok dojem. Vlasy sa stal príjemný na dotyk. Mohol by som voľne česané bez vytrhla vlasy hrebeňom a nestarať sa o vypadávať vlasy. Za to, že tento liek som si priviezol z Poľska a teraz robím postup pri samotnej doma. Kumulatívny efekt robí mi veľkú radosť, aj keď výsledok trvá iba 4 týždne.
  2. V prvých dňoch po zákroku uskutočneného na ich vlastné, silne elektrifikovaný vlasy. Girlfriend poučený, aby po umývaní vlasov opláchnuť im balzam, a potom aplikovať liek. Tak som to urobil - problém nie je. Šťastné jednoduché spôsoby aplikácie pre tienenie Estel vlasy a veľmi rýchly nástup účinku. Niektoré fóra hovoria instant, ale cítim to asi mesiac.
  3. Milena: Postup večera som odporučil v kabíne miesto laminácia. Významné a zásadné rozdiely v Nevšimla som si žiadosť znamená Estel - zdalo sa mi, že tieto konvenčné laminácie. Po umytí vlasov a sušenie sú sušiče na vlasy mierne oťažela a stávajú sa menej flexibilné. V kabíne bolo povedané, že sa postupne opäť stane mäkšie. Doma som nemohol odtrhnúť oči z jej vlasy v zrkadle: efekt bol rovnaký, ako v prípade, že sú dobre navlhčené boli veľmi hladký a ľahko sa dostal cez medzi prstami. Príjemný pocit. Stále som účinku 14 dní, aj keď je pravdepodobné, že budú kompenzované novými postupmi, tak som majster v kabíne. Vzhľadom k tomu, Estel sa rozhodol kúpiť sám, t. To. Môže byť použitá ako doma. Kumulatívny efekt tohto postupu je už pracuje - som prostriedky 2 krát nezávisle. Vlasy sa stala zdravšie.

Screening chlpy: Pred Po

Tienenie vlasy Estelle: fotografie

Tienenie vlasy Estelle: fotografie

Tienenie - kozmetická procedúra, ktorá výrazne zlepšuje vzhľad vlasov, čo je viac lesklý, hladký a zvládnuteľné. Tento postup je k dispozícii nielen v kabíne, ale aj doma. Je dôležité použiť prostriedky pre testovanie podľa návodu! Nádherný výhľad na kadere je vybavená, aspoň na pár týždňov!

Pozri tiež: Ako narovnať vlasy s keratínom?

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Ako liečiť rozdeliť vlasyAko liečiť rozdeliť vlasy
Mastné vlasy - ako sa zbaviť tohto problémuMastné vlasy - ako sa zbaviť tohto problému
Ako zaobchádzať s vlasmi domaAko zaobchádzať s vlasmi doma
Kozmetika proti časti vlasovKozmetika proti časti vlasov
Vitamíny pre vlasy PantovigarVitamíny pre vlasy Pantovigar
Keratín vyrovnávanie vlasov domaKeratín vyrovnávanie vlasov doma
Tónovanie vlasy. Prostriedky pre tónovanie a techniky výkonu domaTónovanie vlasy. Prostriedky pre tónovanie a techniky výkonu doma
Ricínový olej na vlasyRicínový olej na vlasy
Keratín rovnanie cocochocoKeratín rovnanie cocochoco
Maska na vlasy z ricínového olejaMaska na vlasy z ricínového oleja
» » » Tienenie vlasy Estelle: recenzie. Ako chrániť vlasy doma?

© 2011—2018 slo.ungurury.ru