Erózia HELP yzop

Mal som krčnej eróziu, ale neprikladal veľkú dôležitosť. A myslel som si o tejto chorobe až do dňa, keď v televízii hovoril o prípade, že cervikálny erózie zvrhla rakoviny. Za to, že sa mi páči niečo urýchlil, a ja s istotou začali pripravovať sami liek.

Nalejem 2 šálky divoký yzop do nádoby s vodou a dať k varu. Uvarila som po dobu 2 hodín a trvala až do nasledujúceho dňa. Ráno som sa znovu varí yzop a nechal až do večera. Vo večerných hodinách sa scedí vývar do misky, zahreje (nie príliš teplé) a sedel v ňom po dobu 15-20 minút. Potom (na lačno) ležal na zemi na chrbte, kolená ohnuté, predstavil infúziu striekačky a robil cvičenia, potom napätá, potom uvoľnenie svalov interných (na infúziu čo najhlbšie do hitu). A v noci som predstavil vatový tampón namočený v oleji cicavca, pridá trochu medu, a na druhej strane, zviazaný dlhý reťazec, aby bolo jednoduché získať. Pridal som bylina ľubovník bodkovaný a železnú rudu v infúziou yzop. Takže som bol ošetrený týždeň.

Výliskov byliny nemám vyhodiť, a variť každý deň.

* Rakytníkový olej použitý vo forme tampónov s cervikálnou erózie, endotservitsitah, obezity. Liečba dlho, epitelizácie dochádza počas 8-12 dní, niekedy aj skôr. Rakytníkový olej nemá žiadne toxické alebo dráždivé vlastnosti slizníc, a preto môžu byť použité v liečbe kolpitída trihomonadnyh u tehotných žien.

* Prostriedky liečbu múmie erózia: 2,5 g sa rozpustí v 0,5 múmie vodného skla sa rozpustí. Vloží do pošvy v noci tampóny namočenými v roztoku.

* Cut 100g vetvy Kalina 600 g cmaru, vrieť po dobu 10 minút. Vývar trvať noc a ráno sprchy. Pred použitím kmeňa vývarom a tepla. Liečba sa uskutočňuje v rámci jedného mesiaca. V tom čase zakázané sexuálny život.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Ako vyliečiť krčka maternice erózie ľudových opravnéAko vyliečiť krčka maternice erózie ľudových opravné
Hypotenzia: Liečba ľudových prostriedkovHypotenzia: Liečba ľudových prostriedkov
Cervikálny erózie: ľudové lieky, techniky, domáca liečbaCervikálny erózie: ľudové lieky, techniky, domáca liečba
Bylinné alergické reakcieBylinné alergické reakcie
Yzop obyčajnýYzop obyčajný
Bylina yzop officinalis - fotografiu, využitie, popisBylina yzop officinalis - fotografiu, využitie, popis
Yzop, yzop liečivé účinky liekuYzop, yzop liečivé účinky lieku
Yzop užitočné vlastnostiYzop užitočné vlastnosti
Yzop officinalisYzop officinalis
Erózia liečba krčnej ľudových nápravných opatreníErózia liečba krčnej ľudových nápravných opatrení
» » » Erózia HELP yzop

© 2011—2018 slo.ungurury.ru