Adenomyóza

Taký zápal ako adenomyóza, do značnej miery závisí na prevádzkovom stave žliaz, ale je to jedna z mála prejavov endometriózy. Jeho distribúcia môže dôjsť v maternicovej svaloviny. Potom zvýšením penetrácie sliznice a ovplyvňujú svalovej vrstvy maternice, známy ako sliznice maternice. Reakcia sa tohto účinku môže byť vyjadrený v znížení imunity, poruchy v produkcii hormónov, bolesť, opuchy, zhoršenú zdravotné úrady v oblastiach zápalu a bezprostredným dopadom. Most - adenominozom choroba postihuje ženy medzi 30 a 40 rokmi.

príznaky adenomyosy

Príznaky ochorenia môžu zahŕňať: silný výboj v syndrómu menštruácie predmestrualny, ako aj izolácia pred nimi a po hnedasté farby, bolesť pri pohlavnom styku, cyklus preskočiť, bolesti v menštruačného cyklu, a potom. Možno, že dôležitým znakom ochorenia je považovaná zmena veľkosti maternice, ktoré sú určené v rámci lekárskeho vyšetrenia. Účinok adenomyóza môže vyzerať nasledovne: sa rozťahuje vo je vytvorená maternice - vo svalovej vrstve - prekrývajúce sa, v dôsledku toho bunky sliznice maternice počas menštruačného výťažku. Výsledkom je, že v tejto oblasti je mesačné krvácanie z maternice, a to aj malé, ale nakoniec to vyvoláva zápal v tele. Stáva sa, že vývoj tohto ochorenia vedie k neplodnosti, kedy žena nemôže mať deti.

Dôvody pre adenomyosy

Ťažko povedať, kvôli tomu, čo sa zdá adenomyóza. Hoci z hlavných dôvodov, ktoré boli zaznamenané v mnohých prípadoch lekári určiť nasledovné: pomerne aktívnu pozíciu života, ťažkých podmienkach na pracovisku, stres, vyčerpanie nervového systému, fyzickej aktivity doma aj v práci, príliš veľa aplikácií opaľovanie a opaľovanie, rovnako ako predispozície k adenomyóza ochorenia. Docela často trpia týmto ochorením žien, ktoré podstúpili operáciu maternice, rovnako ako tí, ktorí sa podrobia operácii potratu alebo potratu.

Diagnóza "adenomyóza"

Tam sú konzervatívne a chirurgickej liečby. Použitie konzervatívny spôsob liečby, pacienti používa si predstaviť, lieky, ktoré sú schopné normalizovať aktivitu imunitného a hormonálneho systému. To zvyčajne trvá nejakú dobu troch mesiacov. Chirurgický postup, hlavným cieľom je odstrániť existujúce lézie, ktorá sa rozkladá od choroby, a vráti inherentné anatomických tvarov a veľkostí uteri. Doba regenerácie tela do požadovaného tvaru po operácii zvyčajne trvá asi týždeň. Za to, že žena by mala byť videný pravidelne lekára-gynekológa. Medzi mnohými metód používaných v chirurgii na odstránenie ohniska choroby možno nazvať elektrokoagulácia. To spočíva v eliminácii formácie pomocou elektrického prúdu. V čase prevádzky aplikovať analgéziu a anestézii.

prevencia adenomyosy

Momenty, ktoré vedú k prevencii ochorení je konštantná pozorovanie gynekológa, s cieľom určiť ochorenie včas. Pravidelné návštevy u lekára podporuje včasnú detekciu bolezni- dovolenku - najlepšie v pravidelných intervaloch na jeseň v "zamatovej obdobie", keď to nie je tak aktívny, svieti slnko, a preto nemá vplyv na ľudské telo v porovnaní s horúceho leta - rovnako ako dodržiavanie zdravie žien a aktívny životný pozície. V prípade, že telo je v neustálom nervové napätie, pravidelné stresu a rozrušenie na naliehavú potrebu riešiť na terapeutovi, že vám mohol priradiť masáže alebo rôzne fyzioterapia, iný druh relaxácie, ktoré by obnovilo funkciu nervového systému, dostáva infúzie bylín a ďalších sedatív. Je nutné použiť rôzne metódy a prostriedky na zlepšenie výkonu a imunitný rekonštitúciu. Tieto udalosti a konštantné dodržiavanie určitých pravidiel pomôže vyhnúť sa mnohých ochorení.

FOTO A VIDEO


Adenomyóza liečba ľudových opravné

Ľudová liečba adenomyosy

Čítal som veľa literatúry o tom, ako sa k liečbe tejto choroby a stále úplne uzdraví. Rád by som sa s vami podeliť o niektoré pokroky v tejto chorobe. V tom okamihu, keď prišla moja skúšky, doktor mi prezentované s diagnózou "adenomyóza". Bol som okamžite naplánované na operáciu, som veľký strach. Začal som horúčkovito obracející domy Medical Journal a narazil tejto nádhernej receptu.

Chcem sa podeliť tento recept. Aby bola pripravená, je potrebné vziať bylinu náhornej maternicu a trochu viac ako pol litra vody. Vložíme do hrnca lyžičku trávy, naplňte ju vodou a varíme asi štvrť hodiny. Tento vývar piť jednu hodinu pred jedlom. Budete ešte potrebovať jeden bujón, čo je presne rovnaký ako bolo popísané vyššie, okrem toho, že tráva je tu, aby slúžil - nátržník. Druhá vývar spotrebujú štvrť hodiny po jedle lyžici.

Niekde, za pár týždňov, budete určite lepšie držaný zápal, a budete pokračovať rovnakou zdravotný stav, ktorý bol pred nepríjemným a vážnej choroby. Byliny, ktoré budú použité v tomto recepte pomôže povysávané zrasty. Nezúfajte, ak sa náhle dal túto diagnózu. Verte mi, že všetko bude v poriadku.

liečba adenomyóza s hlinou

Som veľmi často stretnúť s ľuďmi, ktorí majú také choroby ako adenomyóza. Hovorí sa o tom, že táto choroba nie je vhodný na liečbu drogovej, ale iba cez chirurgii. Ale môžem vás uistiť, že to naozaj nie je ten prípad. Predkovia vedeli na liečbu takých chorôb. Ale boli ošetrené tak, že sú na dosah ruky. Jeden z najmodernejších nástrojov pre liečbu mnohých ochorení, vrátane adenomyóza, je hlina. K tomu je potrebné vziať modrú hlinu. To bude oveľa lepšie, keď sa pozriete na antuke seba a kopať ho. Ak je hlboko, takže je to vynikajúci hlina. Potom, čo ste našiel hlinu, mali by ste ho miešať do vody. Zober si to na jednoduchom misy. Dal v hlinenej misky a rozpadať sa. Ak je predložený v podobe kameňov, v tomto prípade, rozdrviť kamene. Ak ste si zakúpili hlinu v lekárni, potom budete musieť pridať do celkom dosť vody. Hlavná vec nie je naliať do hliny. Pokiaľ máte hrudkovitého íl, potom sa pridá voda tak, že sa vzťahuje na kusy hliny. Po desiatich hodinách sa íl zmäkčí v procese zmäkčenie, že by mala byť miešané. Po tom, vypustiť vodu a opäť sa premieša. Dostanete po všetkých postupoch, homogénna hmota bez hrudiek. Umiestnite íl vo 700-gram pohára. Dajte ju vo vodnom kúpeli, držať ho na ohni po dobu asi piatich minút. Clay variť to nie je nutné, a teplo to príliš je tiež za to nestojí. Po všetkých trikov ílu postupov ležal na plastovom vrecku alebo voskovaného plátna. Piekli koláče z nej pomaly valcovania ručne. Tento koláč nepresahuje hrúbka viac ako dva centimetre.

Clay je pravdepodobné, že bude horúco, takže je nutné, aby trochu vychladnúť, potom sa môžete uchýliť k liečbe. Bolo už váľa vo svojom filme alebo voskované plátno, a môžete pripojiť ho k spodnej časti brucha, počnúc okolo pupka. Na bruchu íl by nemala byť dlhšia ako dve hodiny. Použité íl je vyhodený, a druhý deň sa používa úplne novú hliny. Prostriedky pre liečbu, budete potrebovať asi šesť procedúry, ale dôležité je, že budete mať dosť, a to vám pomôže, hlavná vec, aby boli trpezliví.

Liečba adenomyóza zbieranie byliniek

Chcel by som, aby sa podelili o svoje adenomyóza ochorení. Prihlásil som sa k lekárovi a po podaní začal vykonávať všetky procedúry predpísané lekárom, ale z neznámych dôvodov ku mne, necítil som žiadnu úľavu. Vzal som antibiotík a hormonálnych piluliek, ale bez akéhokoľvek označenia. A keď som začal strácať nádej na uzdravenie, som začal dychtivo čítať všetky noviny, žiadať od priateľov, či už sa stretol s takým ochorením, a ak áno, ako oni bojovali s ním. A ja som radil recept jednej babičky sadou nasledujúcich bylín.

Pripravte byliny, ako je bloodroot koreň, Kapsička pastierska, puškvorec, listy žihľavy, krídlatka koreň trávy a cievky. Musíte ísť dohromady dve lyžičky, jedální, zamestnancov, ktorí potrebujú naplniť štyri gramy vriacej vody a pol hodiny trvať vývar. V deň, kedy by malo vypiť pol šálky vývaru trikrát denne. Liečba by mala pokračovať po dobu jedného mesiaca, a potom dať pauzu po dobu desiatich dní.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Zápalové ochorenie materniceZápalové ochorenie maternice
AdenomyózaAdenomyóza
AdenomyózaAdenomyóza
Maternicovej adenomyóza: Príčiny a liečbaMaternicovej adenomyóza: Príčiny a liečba
Maternicovej adenomyóza - úprava ľudových prostriedkovMaternicovej adenomyóza - úprava ľudových prostriedkov
Príčinou endometriózyPríčinou endometriózy
Chronická cervicitída. liečba krčka materniceChronická cervicitída. liečba krčka maternice
Endometrióza, maternicové liečenie ľudových prostriedkovEndometrióza, maternicové liečenie ľudových prostriedkov
Maternicovej adenomyóza - príčiny, príznaky, liečba, lieky, účinkyMaternicovej adenomyóza - príčiny, príznaky, liečba, lieky, účinky
Preto, namiesto menzes sú tmavo hnedé výboj? Toto tehotenstvo symptóm alebo choroba?Preto, namiesto menzes sú tmavo hnedé výboj? Toto tehotenstvo symptóm alebo choroba?

© 2011—2018 slo.ungurury.ru