Chronický zápal mandlí. Ako môžem vyrovnať s tým?

I - 27 rokov. Z nich dobrých 7 rokov som mal bolesti v krku. Bolo jasné, že hrdlo neliečená a úsilie musí byť riadne liečená, opraviť výsledok a len udržiavať zdravý stav. Až do nedávnej doby, do akej úsilia som urobil, výsledok bol rovnaký: po mesiaci, maximálne dva po ošetrení som začínal znova sadnit hrdlo. Škaredý pocit, že žiadna mačka poškriabaniu svoje mäkké laby, a krysy so svojimi ostrými zubami.

Po prečítaní všetkých článkov na internete, som dospel k záveru, že mám chronický zápal mandlí.

V skutočnosti, na akomkoľvek nevýznamné príležitosti (Pil som studenú vodu, jedol zmrzlinu, vyšiel na ulicu bez klobúka) som začal zhoršovať. A v posledných rokoch, ja len, že sen o zmrzlinu a studené šťavy v horúčave. Me mučení ročná angíny sa zvýšením teploty, bolesť pri prehĺtaní (najmä pri jedle), nepríjemný pocit v hrdle, dá niekedy do ucha, s bolestivými lymfatických uzlín, a najstrašnejšie zápach úst, ktorá nepriniesla žiadnu liečbu. Naviac ku všetkému v relatívnom zdraví období cítim letargiu, konštantný únava, ospalosť, niekedy teplota stúpla na 37 ° C. Navyše táto teplota mohla držať týždne a mesiace - až do ďalšieho zhoršenia angíny pectoris. Nehovoriac o tom, bolesti hlavy, ktoré sa stali súčasťou mojich spoločníkov.
a to dych Me "Aj dokanalé" Rozhodol som sa, že nemôže pokračovať, musíme niečo urobiť.

Potom, čo prišiel na ORL lekár, som sa dozvedel, že zápach z úst pochádza z hnisavé zátky, ktoré sú hlavným rysom chronické angíny. Po dlhú dobu bol v zákutiach mandlí, a začnú vypúšťať hnilobný zápach. V tomto prípade, plug in Chronický zápal mandlí nie sú viditeľné a môžu byť vidieť len vtedy, keď tlak na amygdaly lekársku špachtľou. Navyše, a to aj pre malé tlakom z jedného alebo všetkých medzier (priehlbiny) sa začínajú objavovať hnisavý výtok - rovnaký purulent korok. Ukázalo sa, že som mal veľa hnisavých zástrčiek a pri zatlačení na amygdala zdalo, že kyslé hmota je prepustený. Vtedy som si uvedomil, že to myslí vážne, a nesmieme byť leniví a prejsť osobitné zaobchádzanie.

V dôsledku všetkých udalostí som musel zobrať tento priebeh osobitné zaobchádzanie v ORL lekár, po ktorom hrdlo už ma obťažuje. Share - čo je táto metóda. Ide o pomerne bežná metóda: pomocou špeciálneho nástroja a dezinfekčné roztoky lekára vykonáva umývanie pacientov mandle a odsávanie je von hnis. Tieto postupy by mali byť desať. Po desiatom postupu, môj zdravotný stav zlepšil natoľko, že som sa ani neodvážil jesť zmrzlinu, a pre mňa to nebolo nič.

Ale musím povedať, že niektorí pacienti sa snažia liečiť sami chronický zápal mandlí, nezávisle stláčanie hnis z mandľových medzier. Počas mojej liečby Laura na recepcii dievča 20 rokov dolechivatsya potom máčať v nemocnici, ktorý prišiel v kritickom stave. A to všetko kvôli tomu, že sa snažila vytlačiť seba hnis z mandlí. Dovtedy mala angínu, ktorá si vzala za hnisavého korku. Ako výsledok, "zarobil" sepsa a komplikácie - zápal pankreasu.

Výplach mandlí - nie je jedinou metódou. Naviac u niektorých pacientov, ako mi bolo povedané, potom, čo sa znovu umývania o šesť mesiacov neskôr začala bolesť v krku. V tomto bode by mal vypiť liečbu antibiotikami.

Moje hrdlo už nie je bolí. Avšak, v spravodlivosť oznámila, že okrem liečby, Laura, som len dať rovnaké nadľudské úsilie, aby sa zasadila svoju silu vôle vpred a nahor: prinútil zaoberať sa spevnením - každý deň, beh, nabíjanie, odlievanie. Plus zdravej výživy a pozitívne myšlienky. A chronickej angíny ustúpil - som zvládol s ním.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Ako sa zbaviť vredov v hrdle, účinná liečbaAko sa zbaviť vredov v hrdle, účinná liečba
Príznaky a liečba anginy pectorisPríznaky a liečba anginy pectoris
Tvorba hnis v krkuTvorba hnis v krku
Inhalačné herpes anginaInhalačné herpes angina
Hlien v hrdle počas tehotenstvaHlien v hrdle počas tehotenstva
Finančné prostriedky z predĺženého bolesť v krkuFinančné prostriedky z predĺženého bolesť v krku
Ktorý bude ťažiť zo silnej bolesti hrdlaKtorý bude ťažiť zo silnej bolesti hrdla
Žliaz účinky liečby horúčkaŽliaz účinky liečby horúčka
Bežné choroby dýchacieho ústrojenstvaBežné choroby dýchacieho ústrojenstva
Zápal mandlí - príznaky a liečba angíny u dospelýchZápal mandlí - príznaky a liečba angíny u dospelých
» » » Chronický zápal mandlí. Ako môžem vyrovnať s tým?

© 2011—2018 slo.ungurury.ru