Sviečky s papaverín v tehotenstve

Prípravy, aby sa stala matkou, každá žena sa snaží odstrániť všetky škodlivé faktory, ktoré môžu mať vplyv na budúci zdravotný stav vášho dieťaťa. Ale napriek všetkej snahe, niekedy spôsobí stav tehotnej lekár predpísať určitú drogu, aby zlepšila svoje blaho - sviečky s papaverín.

Reality sviečky s papaverín

Papaverín - proti kŕčom liek, ktorý uvoľňuje a odstraňuje bolestivé stavy. Sviečky s papaverín sú lieky, ktoré sú časovo testované a sú navrhnuté tak, aby pomôcť tehotným ženám vyrovnať sa s problémami. Obvykle sú pridelení, v prípade, že tehotná žena má maternicovej Hyperton pretiahnutím bolesť v bruchu. Sviečky s papaverín odporúča ako antihypertenzíva, ktorý zlepšuje prietok krvi do maternice, a pozitívny vplyv na vývoj plodu. Papaverín produkovať viac vo forme injekcií, a vo forme tabliet.

Sviečky s papaverín v tehotenstve

Medzi najčastejšie ochorenia, pri ktorom je menovaný sviečku - je maternicovej Hyperton, predstavovať riziko predčasného ukončenia tehotenstva. Keď hypertónii maternicovej svaly sú napäté po celú dobu, čo môže spôsobiť potrat. Aby sa zabránilo túto podmienku, treba uvoľniť svaly maternice. To vám umožní vykonávať recepcia sviečky s papaverín. Pomáhajú znižovať krvný tlak a zmierniť napätie hladkého svalstva orgánov. Sviečky s papaverín veľký vplyv na brušných orgánov bez toho, aby spôsobovala škodlivé účinky na nenarodené dieťa.

Použitie sviečky s papaverín v tehotenstve

Pravidelné používanie sviečok s papaverín produkuje slabé sedatívne účinky, a tehotná žena sa stáva menej dráždivý. Ale sviečky s papaverín a môže spôsobiť vedľajšie účinky. Patrí medzi ne nevoľnosť, potenie, zápcha a ospalosť. V zriedkavých prípadoch, použitie sviečok s papaverín môžu spôsobovať alergie a pokles tlaku.

Väčšina z nich používa sviečky s papaverín tehotné ženy ľahko tolerované, a môžu byť použité na dlhú time.But samoliečba počas tehotenstva je kontraindikované, takže ak máte nejaké problémy alebo bolesti okamžite konzultovať s lekárom, ktorý vám predpíše správne dávkovanie. obvyklý sviečky s papaverín dávkou: 2-3 čapíky denne v pravidelných intervaloch. Liek sa zvyčajne podáva na vlastnú päsť, a to má vplyv hneď.

Sviečky s papaverín: kontraindikácie

Počas tehotenstva, používanie sviečok s papaverín je kontraindikované v prípade, že budúca matka má problémy so zvýšenou vnútroočného tlaku, tachykardia, dysfunkcia pečene štítnej žľazy. Je nemožné, aby sa sviečky s papaverín v priebehu tehotenstva, ak sa vyskytnú problémy s obličkami.

Použitie sviečky s papaverín v tehotenstve

Tiež je nutné starostlivo sledovať dávkovanie lieku. K príznaky predávkovania sú poruchy srdca a zraku, dvojité videnie, závraty. V prípade týchto príznakov je naliehavo potrebné zastaviť príjem sviečok a vyhľadajte lekársku pomoc. Je lepšie predĺži dobu odpočinku a nájsť dôvod na relaxáciu, k úľave od bolesti.

Sviečky s papaverín v tehotenstve: recenzia

Ak chcete menšími skúsenosťami pri menovaní lekára pre prijímanie sviečky s papaverín, môžete vidieť spätnú väzbu ženské, som použil tento liek počas tehotenstva. Niektorí cítili ich blahodárne účinky, zatiaľ čo iní - nie, v žiadnom zrušenie nebolo napísané, že on priniesol škody. Samozrejme, že v každom prípade, sviečky s papaverín môže vymenovať iba lekár, rovnako ako pre zrušenie ich vymenovanie.

  • Olesya: "Je to veľmi trápil hypertónia maternice, u 33 týždňov boli pridelené sviečky s papaverín spolu s tablety Magne, potom, čo som ležal. Ale aj bez piluliek sviečky tiež pomohol v poriadku. Dal som im každý deň po dobu 3 týždňov. Potom začala dať 3P. za deň, nemá žiadne vedľajšie účinky neboli. Aj môj doktor povedal, že Tieto sviečky počas tehotenstva pomôcť mnohým, ak nie sú žiadne závažné problémy. "
  • Alain: "Na konci tehotenstva, maternica mi po celú dobu tónom, bol uložený len sviečky s papaverín. Horčík nepomáha, dať sviečku papaverín, a okamžite sa stal ľahšie. Viem, že používajú počas tehotenstva po dlhú dobu a sú v poriadku, nemajú vplyv na rebonochka, a to aj pri vysokých tlakoch na pomoc. "
  • Olga: "Ja som menoval sviečky na druhom týždni, dal 10 dní za sebou v noci. Akonáhle sa cítil nesvoj, stačí dať sviečku. To mi pomohlo, az tónu a bolesťou. "
  • Irina: "Bol som v bolesti, dal 10 dní, a bolesť je preč. Sviečky dobre maternica relaxovať, Často som im "
  • Alla: "Tiež som používal je, keď je žalúdok stiahol, a keď tam bola ochrana všeobecne predpísaný kurz."

Pozri tiež:

Sviečky s papaverín prakticky žiadne kontraindikácie a najčastejšie predpísaný počas tehotenstva pri vyťahovaní bolesti brucha a maternice hypertónia. Tým sa znižuje riziko spontánneho potratu a rodia silné a zdravé dieťa. Počas tehotenstva nie je žiaduce, aby sa lieky, ale v niektorých prípadoch vymenovanie sviečok s papaverín je oprávnená, pretože nemajú žiadne nepriaznivé účinky na plod a umožniť moja matka, aby sa upokojila.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Ginipral počas tehotenstvaGinipral počas tehotenstva
Pokyny Gyno-Pevara - sviečky a smotanyPokyny Gyno-Pevara - sviečky a smotany
Pokyny liek sintomitsinovoy sviečkyPokyny liek sintomitsinovoy sviečky
Sviečky Buscopan - účinný liek na spastických stavovSviečky Buscopan - účinný liek na spastických stavov
Sviečky viburkol počas tehotenstvaSviečky viburkol počas tehotenstva
Injekcie papaverín indikácie pre použitieInjekcie papaverín indikácie pre použitie
Dávku Dipyronu pre dieťaDávku Dipyronu pre dieťa
Ako vložiť sviečku?Ako vložiť sviečku?
Sviečky s endometriózouSviečky s endometriózou
Papaverín - návod, použitie, indikácie, kontraindikácie, účinky, nežiaduce účinky, analógy,…Papaverín - návod, použitie, indikácie, kontraindikácie, účinky, nežiaduce účinky, analógy,…
» » » » Sviečky s papaverín v tehotenstve

© 2011—2018 slo.ungurury.ru