Ovulácia Test: recenzie. Princíp fungovania ovulačný test

Ovulácia - obdobie menštruačného cyklu, kedy sa vajíčko sa uvoľní z vaječníka a je pripravený na oplodnenie. Nástup ovulácie cíti mnoho dievčat a žien: v týchto dňoch pošvový výtok, atď. Sú v konzistencii, zvýšené libido a cítil bolesť vo vaječníkoch .. Ak chcete zistiť presné dni ovulácie, sa odporúča použiť skúšku. To vám umožní určiť najlepší čas na počatie dieťaťa.

Ovulačný test: princíp činnosti

Princíp testu ovulácie na základe stanovenia hladiny LH (luteinizačný hormón) v ženskej moči. Hladina hormónu závisí na tom, menštruácia a dosahuje vrchol v čase ovulácie. Špeciálne testy pomáhajú identifikovať a opraviť vzostup LH.

Ovulácia Test: recenzia

Existuje niekoľko typov testov pre ovuláciu, ale pracujú na rovnakom princípe:

  • Pásy - podobne ako u tehotenského testu. Test je tenký pás so špeciálnou zmesi. Je ponorený do moču, a po určitej dobe to bude výsledok. Prúžky nemajú vysokú presnosť.
  • Kazety - predstavuje prípad plastového okna. Kazeta zásobníka pod prúdom moču alebo kvapkaniu na to. Po určitom časovom okne, bude výsledok. Tieto testy sú celkom spoľahlivé a naozaj určiť dobu ovulácie. Stojí dosť drahé.
  • Ink - najspoľahlivejšie aktuálne testy. Aj vypustiť ich do nádoby s močom, a po niekoľkých minútach sa objaví výsledok.
  • Opakovane použiteľné testy - je prenosný prístroj so sadou líšt. Prúžky máčané v moči, sa vloží do zariadenia, výkup výstupy výsledky.
  • Elektronické testy reagovať na sliny žien. Pod šošovkou je umiestnená malé množstvo slín, a potom hľadať špeciálne senzor a určenie nástup ovulácie.

Pozri tiež:

Eviplan ovulačný test: recenzia

Ovulácia Test: recenzia

Stage test je navrhnutý tak, aby stanovenie hladiny luteinizačného hormónu. Pred začatím testu je potrebné poznať dĺžku menštruačného cyklu. Najlepší čas na diagnóze od 10 hodín do 8 hodín. 3 hodiny pred konania upustiť od použitia kvapalín a ísť na toaletu.

  • Olesya, 24 rokov: Môj cyklus je 28 - 30 dní. Eviplan testu vykonané 11 dní. Ak je tyč stáva viac či menej jasný, aby pri skúške 2 krát denne. Eviplan ma veľké pomôcť určiť ovuláciu tak, že by som mohol dostať tehotná a porodila krásneho syna. Radím všetkým!
  • Sonia, 22 rokov: Iba tieto testy a použitia. Sú to proste úžasné, demokratický v cene a jednoduché použitie. To začalo s 13 DC, t. To. Ja viem, že som mával ovulácie nenastane. Urobil niekoľko dní, v rovnakom čase po práci. Eviplan identifikovať priaznivý deň pre počatie o 100 percent, a potom som otehotnela.
  • Alena, 25 rokov: Test Evipln trvať dlho, a vždy určiť správny výsledok. Spočiatku som pochyboval, ale rozhodol sa ich vyskúšať, a išiel do ultrazvuku. Výsledky testov sa zhodovali s USA, Vol. H. Teraz som použiť iba im.
  • Tatiana, 27 rokov: Mnoho testy ovulácie sa snažil: a drahé a lacné. Ich výber sa zastavil na Eviplane, pretože si myslím, že jednou z najcitlivejších. Ale s ním, občas robia chyby, nie je práve testy na určenie ovulácie nebudú môcť na 100 percent.
  • Alexander, 32 rokov: Pohodlné, lacný a jednoduchý test pre ovuláciu. On bodky na dni, kedy môžem otehotnieť. Jedinou nevýhodou Eviplana - nie je priestor pre zber moču. Ale ja som stále šťastný.

Ovulačný test Clearblue: recenzia

Ovulácia Test: recenzia

Clearblue - Digital ovulačný test, čo znamená nárast luteinizačného hormónu až o 99 percent. To vám umožní určiť, aká 2 najpriaznivejšie dni pre počatie dieťaťa v cykle. Clearblue test sa odporúča používať niekoľko dní v rovnakom čase, kedy je väčšia pravdepodobnosť ovulácie.

  • Kristina, 23 rokov: I use test už tretí mesiac. Je to pohodlné, vysoko kvalitné, ale pomerne drahé. Na konci testu sa zobrazí na obrazovke smajlíka, ktorý je povznášajúci!
  • Olga, 31 rokov: Dobrý test, nemám nechať na holičkách. Avšak len v prípade, stále robiť BT iste určiť najlepší čas na počatie. Som rád, že sa ku mne priblížil.
  • Victoria, 29 rokov: Drahé a neefektívne test. Nechápem, prečo sa všetky spech s nimi. Som urobil niekoľkokrát, a výsledok nie je prijatý. neobjaví úsmev na obrazovke a. Možno mám chybný test? Neviem, ale zase nebudú kupovať.

Ovulačný test Frautest: recenzia

Ovulácia Test: recenzia

Frautest vyrobený v Nemecku a je rozdelený do 3 kategórií:

Ovuláciu - 5 obsahuje pásik, ktorý je dostatočný pre stanovenie doby nábehu LH. Citlivosť tohto testu je od 30 mIU / ml.

Plánovanie - tiež obsahuje 5 ovulačné testy + 2 tehotenský test. Ďalej, v tejto zbernej nádoby je prítomný pre zber moču.

Ovuláciu kazeta - obsahuje 7 skúšok, je ideálny pre ženy s nepravidelnými cyklami. Každý test je ľahko ovládateľný a hygienické. To nevyžaduje zber moču, takže ho môžete použiť v ľubovoľnom vhodnom mieste. Presnosť je stanovená na 99 percent.

  • Irina, 26 rokov: Vynikajúci nástroj pre tých, ktorí chcú otehotnieť. Test kúpiť v praktickom puzdre 5 barov. Pre mňa nádoby na moč - zbytočnú vec, ale skutočné testy - veľký a efektívne. Prejsť na sledovanie folikulov každé 2 dni, t. To. Mám v pláne tehotenstve. Môžem s istotou povedať, že Frautest Nikdy som podvádzal.
  • Svetlana, 24 rokov: Celkom dobrý test za rozumnú cenu. K dispozícii je formulár pre zber moču, ale nemala potrebovať. Jediným negatívnym Frautesta. - To nie je tak citlivá ako ostatné Nie je možné určiť nástup ovulácie niekoľko dní.
  • Valeria, 34 rokov: Pri plánovaní 2. dieťa nebola schopná otehotnieť. Rozhodol som sa kúpiť Frautest. Výsledok ma potešila, v mesiaci som zistil, že je tehotná. To je najlepší test, čo som kedy sa používajú na stanovenie ovulácie!

Pozri tiež:

Ovulácia Test - Jednoduchý spôsob, ako zistiť, priaznivý čas pre počatie. Je jednoduchý na používanie a účinný. Môžete si kúpiť akékoľvek skúšky ovulácie v pravidelnom lekárni. Zvoliť vhodný pre vás samotných, alebo so svojím gynekológom.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Môžem otehotnieť pokiaľ nie je ovulácieMôžem otehotnieť pokiaľ nie je ovulácie
Je možné otehotnieť dvanásty deň cykluJe možné otehotnieť dvanásty deň cyklu
Ako je možné správne určiť ovuláciu?Ako je možné správne určiť ovuláciu?
Plánovanie dieťa sex domaPlánovanie dieťa sex doma
Koľko dní môže urobiť tehotenský testKoľko dní môže urobiť tehotenský test
Ako ľudový liek, aby správne ovulácieAko ľudový liek, aby správne ovulácie
Ako určiť ovuláciuAko určiť ovuláciu
Ako vypočítať ovuláciuAko vypočítať ovuláciu
Luteinizačného hormónu sadzba u žienLuteinizačného hormónu sadzba u žien
Ovulačný testOvulačný test
» » » » Ovulácia Test: recenzie. Princíp fungovania ovulačný test

© 2011—2018 slo.ungurury.ru