Ručné práce znova: Opäť som úplne zdravý!

Dobrý deň, "Babičko!" Bývam v Kanade. Že vás spoznávam cez internet. Mnoho receptov, vyložený na mieste, tešil, a teraz chcem podeliť a vaše opytom.Posle mŕtvici ochrnul ma za ruku. Žiadne lieky, predpis od lekára, nepomohlo vyrovnať sa s ochrnutím. A potom som sa rozhodol uchýliť k ľudových prostriedkov. Brúsiť v žaba cesnak hmoty umiestnené v nádobe, vleje do rovnakého množstva obj vodky, všetko riadne premieša, uzavretej fľaše otvorenie krytu, zabaliť uterákom a umiestni po dobu 3 týždňov v tme pri teplote miestnosti, čím sa vylúhovať. Keď alkohol bol pripravený, Nalial som trochu ruky a pat (tinktúra je veľmi lepkavý) riadiť v tom, starostlivo trieť až pripináčika zastávok, ochrnutý na svojom mieste. Čoskoro má ručne opracovaný, ako predtým. Používať svoje skúsenosti, drahí krajania. Boh ti pomôže.
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Pre trením kĺby pacientovPre trením kĺby pacientov
A svrab odstráni masti IN demodikóza nezlyhalaA svrab odstráni masti IN demodikóza nezlyhala
CARE Nečakal podkožný roztočov Sama vyhnaťCARE Nečakal podkožný roztočov Sama vyhnať
Keď ekzém odvážne trieť masť BODYKeď ekzém odvážne trieť masť BODY
Fialový atrament pripraviť použitá IFialový atrament pripraviť použitá I
Problém bol v tom, a ja som išiel červami palinaProblém bol v tom, a ja som išiel červami palina
Telo toxínov a prečisťuje, vďaka bohu, že nie sú ochorieTelo toxínov a prečisťuje, vďaka bohu, že nie sú ochorie
Zadržiavanie močuZadržiavanie moču
Chcem navrhnúť, ako sa vysporiadať s neuralgiíChcem navrhnúť, ako sa vysporiadať s neuralgií
Lícneho nervu zápal? SALT - vašej spásou!Lícneho nervu zápal? SALT - vašej spásou!
» » » » Ručné práce znova: Opäť som úplne zdravý!

© 2011—2018 slo.ungurury.ru