Čierny kašeľ blízkosti rotok slnečnicové semená prášok

Dobrý deň, "Babičko!" Chcem ponúknuť originálny liek na čierny kašeľ. Tento recept sa zotavil viac ako jednu rebenok.Itak opláchnite v sitku 2 hrsti slnečnicové semená, suché a miesto v rúre (dajte pozor, aby ste horieť). Pripravené semená brúsiť v mlynček na prášok, a následne 1 lyžica Tento prášok vyplniť 0,5 litra sladené medové vody. Dať na oheň, privedieme k varu a dusíme, kým je tu prítomný 1 šálku tekutiny. Kmeň a nechať teplý nápoj rebenku.Krome tohto pacienta, Poitou svoj čaj s limetkou alebo malín. Naliať do ponožky suchej horčice a dať ich na nohách. To môže byť impregnované octom, jedľa a gáfor oleja vlnené tkaniny a použiť ako obklad na nočný grudi.Zdorovya tv o pre malé deti!
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Čierny kašeľČierny kašeľ
Recept od & Laque; vemena feny & raquo;Recept od & Laque; vemena feny & raquo;
Liečba prechladnutia a jej komplikácií - bronchitída, faryngitídaLiečba prechladnutia a jej komplikácií - bronchitída, faryngitída
Myómy sedem týždňov bolo: to je, ako som ju trápiliMyómy sedem týždňov bolo: to je, ako som ju trápili
Keď ekzém odvážne trieť masť BODYKeď ekzém odvážne trieť masť BODY
Hnačky a opuchy znamená: mám tú česť im ponúknuťHnačky a opuchy znamená: mám tú česť im ponúknuť
Ako upokojiť & Laque; war & raquo; v žalúdkuAko upokojiť & Laque; war & raquo; v žalúdku
HepatotherapyHepatotherapy
Jam púpavy obnovenie pečeneJam púpavy obnovenie pečene
Chudokrvnosť a vyčerpanie: príjem za uzdravenieChudokrvnosť a vyčerpanie: príjem za uzdravenie
» » » » Čierny kašeľ blízkosti rotok slnečnicové semená prášok

© 2011—2018 slo.ungurury.ru