Pre operáciu som nechcel siahnuť, a tak sa snažia vyhnúť

Dobrý deň, "Babičko!"

Po druhom pôrode som mala hemoroidy. Odstráňte je chirurgicky nechcú, aby sa pokúsili vyhnúť sa operácii pomocou metód tradičnej medicíne. A urobil som to.

Najprv som naplnený v pohári vriacej vody 1 polievková lyžica koreň černice, priviedol do varu a varí sa 20 minút na miernom ohni. Po 30 minútach, napätie a pitie. Pil som 5 šálok vývar denne. Navyše, varené vody 1 polievková lyžica rešetliakový bobule, naliehať 3:00 a vyrobené s infúziou noci na hemoroidy krém. Aj striedať im zvončeky a píšťalky z vŕbovej kôry odvar. Mi pomohol sa vysporiadať s hemoroidy a parný kúpeľ. Naleje do kameninových hrnca 2 litrov mlieka, sa znížila 4 cibule, tesne uzatvorená a utlačovaných 4 hodiny bublala v rúre. Potom bola nádoba, ktorým sa drevené veko s otvorom v strede a sedieť na vrchole, vystavovať na dno. Postup sa vykonáva každé 3 hodiny. V priebehu prvých 6 hodín pred prijatím preháňadlo, a po každom zákroku konečníka znečistený vazelínou. Hemoroidy majú okolo mňa.

Môžete odstrániť hemoroidy proso. Dôkladne opláchnite, naplňte obilia v trojlitrového jar 1/3 objemu, zalejeme okraj pramenitou vodou a nechať po dobu 4 dní pri teplote miestnosti v tme. Kmeň a pitie 0,5 šálky 3-4 krát denne po dobu 3-4 týždňov. Urobte si prestávku na 5-10 dní a opakovať príjem infúzie. A tak sa s prestávkami stráviť niekoľko liečebné cykly, a zároveň nepoužívajú 16 kg prosa.

Prajem zdravie všetkému ľudu a Božie požehnanie.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Byliny pre liečbu hemoroidovByliny pre liečbu hemoroidov
Rastliny určené na liečbu hemoroidovRastliny určené na liečbu hemoroidov
Liečba hemoroidov s éterickými olejmiLiečba hemoroidov s éterickými olejmi
Zavlažovanie s belyahZavlažovanie s belyah
Hnačky a opuchy znamená: mám tú česť im ponúknuťHnačky a opuchy znamená: mám tú česť im ponúknuť
Bylinné medicíny s žalúdočné erózieBylinné medicíny s žalúdočné erózie
POWER gaštanové MANY uložiť: užitočná v stromovej kôry, kvety, plody,POWER gaštanové MANY uložiť: užitočná v stromovej kôry, kvety, plody,
Každý muž s kôprom z nás nemajú podpísať? TU a povedal dnes o ňomKaždý muž s kôprom z nás nemajú podpísať? TU a povedal dnes o ňom
Dávajte pozor na močovej inkontinencieDávajte pozor na močovej inkontinencie
Ak boli hrané nervyAk boli hrané nervy
» » » » Pre operáciu som nechcel siahnuť, a tak sa snažia vyhnúť

© 2011—2018 slo.ungurury.ru