Aké konkrétne kolitída, spastické to!

Dobrý deň, "Babičko!" Po mnoho rokov som trpel spastická kolitídy. Ako mladík bol spracovaný pre Pinworms a hlúposti zaradí do konečníka 1 šálka octu. Potom to nebolí, ale po 40 rokoch má vplyv. Riť opuchnuté a konečníka boli hrozné bolesti. Po defekácii, taky. Choroba je "plachý". V okresnej nemocnice identifikovali rakovinu konečníka a sigmatu, ale keď požiadal v Cherkassy v onkologickej nemocnici, bolo mi povedané, že som mal spastickú kolit.Vernuvshis domov, začal som byť liečený. Noc (denne) v priebehu týždňa clysterize: 2 litre vody - na veľkom zväzku harmančeka, nechtíka, ľubovníka bodkovaného. Všetko privedieme k varu, vtiahnuté a trvať 20-30 minút. Bol prefiltrovanej, ochladený na teplotu 30 ° C a tiež klystír. Pred týmto clysterize 1,5 litre čistej zvarené a ochladí sa na 30 ° C teplej vody. A tak za týždeň. Potom denná microclysters dať 50 g rovnakého trávy počas 7 dní. Lepšie držať až do rána, ale vklad bude neznesiteľné, potom ísť na záchod. V dopoludňajších hodinách, dať microclysters šípky oleja (nie rakytník rešetliakový, od zmenší kožu) .Mozhno okolo 23:00 ísť na toaletu, vyšiel na trávu microclyster, v noci dal microclysters z šípkovej olej alebo slnečnicový olej. Kúpil som olej na olejovej mlyna v čerstvom stave. Reakčná zmes sa vleje do skloviny šálky, dať na panvici vo vodnom kúpeli pri teplote 70-80 ° C, držanie, sa vzťahuje, vo vriacej vode po dobu 15 minút a potom sa ochladí na 40 ° C a zavádza sa do konečníka v noci. Typicky, celý kurz, musí byť vykonané 20 mikroklizm oleja. Urobil som celkom 8, a ja som všetko naladilos.Ni prostriedky, aby sa zabránilo zápche. A v prípade, že sú, je nutné kúpiť v lekárni "laktózy" alebo "laktulóza" (mliečny cukor) a zmiešaním 600 gramov varené a ochladí sa na 30 ° C teplej vody a 300 g "bez laktózy", klystír v noci. Môžete to urobiť aj pred microclysters. Všetci von, dokonca aj 30-ročný blue (!!!) výkaly, ktorý sa stretol v hrubom čreve. Jedným z takýchto klystír dosť. A potom, ak je hlien v stolici, dať bylinné microclysters, ako som písal vyshe.Chtoby predchádzať zápche, je nutné ráno na lačný žalúdok jesť 1 polievková lyžica varená repa. Aj Kvas polievka z červenej repy na kŕmenie a pitie denne 1 / 2-1 pohár kvasu. On je kyslá, neslaný. Mám zápchu. Treba jesť kašu, jesť rastlinný olej, a v prípade, maslo, jediný domov. Chleba k jedlu iba čierny, mlieko - kyslý, syry, Hercules supy.Vot to je moja skúsenosť. Byť zdravý.
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Absces: LiečbaAbsces: Liečba
Liečba ľudové lieky: proktitídaLiečba ľudové lieky: proktitída
Proktitída úprava ľudových opravnéProktitída úprava ľudových opravné
Liečba ľudových prostriedkov paraproctitisLiečba ľudových prostriedkov paraproctitis
Klystír pri zápche - lacný, ale zlosťKlystír pri zápche - lacný, ale zlosť
Ako často možno clysterize dieťaAko často možno clysterize dieťa
Prostatitis naháňal s rebríčka tinktúraProstatitis naháňal s rebríčka tinktúra
Fibrómy tvárnej som mal: modlitbu a odvar z byliniek ju vybraťFibrómy tvárnej som mal: modlitbu a odvar z byliniek ju vybrať
Otvorená ranaOtvorená rana
Integrovaný prístup je aplikovaný na tvár. Teraz som zdravý. Tu!Integrovaný prístup je aplikovaný na tvár. Teraz som zdravý. Tu!
» » » » Aké konkrétne kolitída, spastické to!

© 2011—2018 slo.ungurury.ru