Vazelína masť z lastovičník a polypy týždni porazil

Dobrý deň, drahý "Babičko!" Budem čítať po dobu 3 rokov a sú veľmi vďační. Mnoho receptov platí, a oni mi pomoct. Chcem sa podeliť o skúsenosti s liečivými polypov kishki.V decembra 1986 Aj nezávisle objavil polypov vo svojom hrubom čreve. Ktokoľvek môže robiť, keď vyrastú vo výstupe. Predstavujú solídne pahorky a hemoroidy - mäkké, neostré formy.Obratilas pre chirurga, a on mi ponúkol operáciu. Robili sme to v januári 1987 a potom znovu v máji toho istého roku. Ale predtým, než som skontrolovať z nemocnice, pretože mám polyp opäť vzrástol. Chirurg okamžite som ju odstráni a v rovnaký deň, píše. Prišiel som domov a po 3 dňoch polyp rastie späť. S týmto polypu a ja šiel do Soči na odpočinok. Žil som tam v súkromnom byte, ale hosteska vo dvore rástol lastovičník. Narva som to, spomínam si, umyje a napchal do análneho otverstie.V výsledok takéhoto ošetrenia polyp Aj vyrástli do 5 cm myómu, a ja som bol poslaný na onkológii. Tam musel na operáciu, skontrolujte analýzu (boli dobré) a doktor mi umožnilo ísť do strediska, ako zároveň som odstránil žlč a musela podlechitsya.Ya šiel do Morshyn. Samozrejme, že tam pili liečivú vodu, umyl čreva, ale keď som prišiel domov, našiel polyp znova. Už som nešiel k lekárovi, a robil jej masť: lastovičník trela a preosiatu múku cez sito. Aj zmiešať s boritú vazelínou. Výsledkom bol tmavo zelená zmes. Napustené táto masť tampóny a tlačí im 5-7 krát denne v konečníku. A tak v rámci 7. dney.Na mieste, kde bol polyp, tam bol len jama. Tak som sa ich zbaviť. Ale rástli ako huby po dozhdya.Takzhe táto masť pomáha s leukoplakia a krčnej erózie. Môj kamarát predstavil balíky s masť do pošvy 5-6 krát denne po dobu jedného týždňa a späť. Dobrou pomôckou pre leukoplakia tiež čeliť "ženšenu" krém a masť "sinaflana" .Esche liečba zdieľať skúsenosti neuralgia. Je nutné aplikovať na postihnutú oblasť non-lesklé strane list lopúcha. Heat zviazať svoj vreckovku a nechať komprimovať v noci. 2-3 ošetrenie ochorení otstupaet.A zimné lopúch list, som namočené v slanom náleve. 2-3 dni pomoknut listy v slanej vode, a potom zavesiť na povrázku. Nemajú zlomiť, sa sušia a terapeutické vlastnosti nie sú stratené.
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Mohla by tam byť polyp v žlčníku?Mohla by tam byť polyp v žlčníku?
Nosové polypyNosové polypy
Polyp príznakov žlčníkaPolyp príznakov žlčníka
Polyp v žlčníkuPolyp v žlčníku
Príznaky polypov hrubého črevaPríznaky polypov hrubého čreva
Cervikálny polypCervikálny polyp
Čo je močovej trubice polyp?Čo je močovej trubice polyp?
Cervikálny polyp Príčiny, príznaky a liečbaCervikálny polyp Príčiny, príznaky a liečba
Endometriálny polyp - príznaky a liečbaEndometriálny polyp - príznaky a liečba
Krčnej polypyKrčnej polypy
» » » » Vazelína masť z lastovičník a polypy týždni porazil

© 2011—2018 slo.ungurury.ru