Odobrať artróza? Nezáleží na tom!

Dobrý deň, "Babičko!" Už niekoľko rokov trpím osteoartrózy kolena. Ten sa nechá reagovať s X-lúčmi a laserom, rázovou vlnou terapie a ďalších prostriedkov. Tablety boli uvedené úľavu, ale na jeden deň, a účinok na žalúdok, pečeň, močového mechúra a obličiek. Takže skúšal veľa gély, masti, mletie, ale nič pomogalo.Prinyalas ošetrené "Dimexidum", ktorá sa aplikuje na kolená 2: 1 (dve časti "Dimexidum", jeden diel vody) na bavlnenej tkaniny. Vyššie som dať celofán alebo polyetylénu a fixované elastickým obväzom. Držal som hodinu, ale pre tých, ktorí majú citlivú pokožku, je potrebné, aby po dobu pol hodiny a zriedený "Dimexidum" zmieša s vodou. Preveďte 10 po sebe idúcich dní. Mnoho z tohto receptu pomohli čiastočne s palicou. Ja tiež, ale, bohužiaľ, veľmi nenadolgo.Esli vás ako výsledok liečby objavilo začervenanie a bolesť, trieť na jemnom strúhadle surové zemiaky so šupkou a aplikovať pastu na koleno. Top - polyetylén, a potom opraviť elastický obväz alebo obliekania. Uchovávali k dispozícii po celý deň. A ak pracujete, celú noc. Bandáž ležal nie príliš tesne, že je cirkulácia. Zemiaky surové dobre odstraňuje zápal. Ak sa zapálené žily - pomáha tiež. Potom, čo moja sestra prišla na návštevu, a mala zapálené žily a nohy boli červené. Poradil som jej, aby sa vzťahujú na žily nastrúhaných zemiakov. Ona nevere, ale dať. V dopoludňajších hodinách sa rozpútal nohu a nemohol uveriť svojim očiam ako zapálená plocha zbeleli.
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Dimexide aplikácieDimexide aplikácie
Dimexide aplikácieDimexide aplikácie
Instrukmya aplikácie DimexidumInstrukmya aplikácie Dimexidum
Ako chovať dimexide?Ako chovať dimexide?
Ako vyrobiť obklad s Dimexidum?Ako vyrobiť obklad s Dimexidum?
Liečba pätu ostrohy DimexidumLiečba pätu ostrohy Dimexidum
Vďaka kompresii s Dimexidum dieťaťomVďaka kompresii s Dimexidum dieťaťom
Dimexidum maska ​​na tvárDimexidum maska ​​na tvár
S nástupom jari a na jeseň prísť relapsu chronického ochoreniaS nástupom jari a na jeseň prísť relapsu chronického ochorenia
Lieky DimexidumLieky Dimexidum
» » » » Odobrať artróza? Nezáleží na tom!

© 2011—2018 slo.ungurury.ru