Nenechávajte stopy dna sena hniloby a vody

Dobrý deň, drahý "babička" sa rozhodol zistiť, ako som vyliečený jej syn podagry.On nesúhlasila, bránil slovami: "Tak to je nutné dlho má byť liečené, a tablety prehĺtať oveľa jednoduchšie", ale akonáhle prišiel ku mne v noci a žiadal, aby okamžite som začal svoju lechit.Ya pozrel na nohe, ktoré sú postihnuté dna, a bol zdesený - ona koleno zväčšila a zmodrie. Ach, to by bolo malé, takže poraziť! A za posledných 40 rokov? Ale stále vyššie ako ja ?! Povedal som mu: - Brew seno prachu, lisovanie a teplé obkladyvayut celú nohu, ale vrchol je dobre ukutyvay.Sdelal tak 3-4x a odišiel. Po dlhú dobu neprišiel, bol som strach. Keď sa čakať, prvá vec, ktorú som sa opýtal svojho syna, ako jeho noha. Povedal: - budem žiť, moja matka je príbeh!. Ak niekto chce platiť za poskytnutie také zaobchádzanie, chcem, aby okamžite upozorniť na prípadné chyby: v žiadnom prípade neprestávajte liečbu akonáhle nohy zastaviť bolí. Keď ste ukončili aplikáciu seno prachu úplne odstrániť chorobu z tela, začnú byť použité pri úprave vody. Koniec koncov, hlavnou príčinou dni - bohatá strava. Telo je schopný vyrovnať sa s jedlom, tela nemožno ju spracovávať a učiť sa, a potom na jednom mieste tvorili Swale (krvnej zrazeniny) v druhej - močiare (zlé šťavy) a okolo kostí sa chystá veľa piesku, vápna a kameňa, vytvára dnové uzly. Pod vplyvom vody, ktorú rassypayutsya.Itak, 3krát týždenne pred spaním, aby sa úplne umyť čistou vodou a okamžite ísť do postele. Prvé 3 týždne 2-3 krát týždenne robiť "Španielsky plášť." 2. Šírenie prikrývku na vrchole, zakryť celofánu a zababušiť, aby tam bolo žiadny vzduch. Ležať 1-2 hodiny. Budúci mesiac vykúpať v teplej vode s odvar z ovsenej sena prachu alebo solomy.Polzuytes moja skúsenosť a uzdraviť.
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Mnoho ľudí má splniť, na rôzne témy s nimi komunikovaťMnoho ľudí má splniť, na rôzne témy s nimi komunikovať
Čistí telo. Bol som vyliečený z bylín liečivá silaČistí telo. Bol som vyliečený z bylín liečivá sila
Otrel som na zem, aby sa zbavil zbavenieOtrel som na zem, aby sa zbavil zbavenie
Ach áno Uhorkový - Spasiteľ dobre urobil!Ach áno Uhorkový - Spasiteľ dobre urobil!
Otvorená ranaOtvorená rana
Integrovaný prístup je aplikovaný na tvár. Teraz som zdravý. Tu!Integrovaný prístup je aplikovaný na tvár. Teraz som zdravý. Tu!
Bosé nohy v krídlatka šiel a vitality sa vrátilBosé nohy v krídlatka šiel a vitality sa vrátil
Prikrývka spaseniePrikrývka spasenie
Matka prišla a priniesla zdravieMatka prišla a priniesla zdravie
Ten chlapík odvedľa bol epileptik: červ choroby tinktúra sa upokojilTen chlapík odvedľa bol epileptik: červ choroby tinktúra sa upokojil
» » » » Nenechávajte stopy dna sena hniloby a vody

© 2011—2018 slo.ungurury.ru