Henna vlasov: recenzia

V posledných rokoch zriedkavé nájsť ženu s nefarbené vlasy. Dokonca aj mladé dievčatá, ktorá sa dotýka problému šedivých vlasov nebude čoskoro snažiť odvrátiť sa od brunetka na blond alebo hnedé vlasy žena v červenom. Ale také experimenty mať škodlivý vplyv na zdravie vlasov a často miesto krútia požadovanú farbu, dostaneme tenké a oslabené vlasy.

Predpokladá sa, že Henna je neškodný alternatívny chemický farbenie, tým viac, henna odtiene Teraz veľmi veľa.

Henna: prínos pre vlasy

Henna - farbenie vlasov bylinný prášok z listov Bush Lawsonia. Z tejto rastliny sú nielen X a Y, ale aj priemyselné farbivo, rovnako ako základný olej používaný v parfumérii. Od dávnych čias, orientálne krásky používa henna.

Henna na vlasy

Henna obsahuje veľké množstvo trieslovín, ktoré vyživuje pokožku hlavy, posilňuje vlasy a prispieva k ich rastu. ona regeneruje pokožku na bunkovej úrovni, lieči lupiny a znižuje podráždenie. Pri dlhšom používaní henny, vlasy sa stáva viditeľne sa uzavrie silnejšie štruktúru a vlasy získať zdravé a dobre upravený vzhľad.

Henna vlasy: kladné hodnotenie

V rozlohy internete veľa pozitívnu spätnú väzbu o henou. Má mierne sušenie efekt a jemne čistí vlasy, že majitelia mastné vlasy nepopierateľné plus. Navyše, takmer všetky moderné šampóny a balzamy oveľa silikónové, a preto sú naše vlasy jednoducho musí byť opatrní a hĺbkové čistenie pleti. Henna zvláda túto úlohu na 5 plus.

Po masky s henou vlasy, začína rásť v plnej sile, a niektorí ľudia dokonca zázrak je iránsky zachránil pred alopéciou. To je to, čo píšu na fórach o ženskej henna:

  • Irina: "Vďaka iránskemu henna, dal som si vlasy krásne jasne červenú farbu. Po niekoľkých vrstvy laku na vlasy získala zdravý a dobre upravený vzhľad ako po návšteve salónu, sa stali znateľne silnejší a objem prišiel. A predtým, než moje vlasy bol "tučný" teraz som zabudol, čo sa umyť vlasy každý deň. Henna je trochu suchý moja pleť a redukuje rozdelenie mazových žliaz. "
  • Natalia: "Po rokoch negatívneho vplyvu farieb na vlasy, uvedomil som si, že som mal ustupujúce vlasová linka. Po šampónovanie alebo česanie vlasov vypadlo toľko, že dokonca aj môj manžel spanikáril. Zistil som, že som potreboval nutne niečo vziať, keď chcem, aby sa stal plešatý. Aj bolo odporučené na liečbu vlasy henou, okamžite som si kúpil henna a začal robiť rôzne masky. O mesiac neskôr, som si všimol, že vypadávanie vlasov Zastavil sa a dva mesiace na mieste lysiny začal rozpadať nové vlasy. "

Henna vlasov: recenzia

  • Ludmila: "Od detstva som sníval o luxusné ražni, ale moje vlasy so šľahačkou a pod ramená nerástli. Po zlé osvetlenie vlasy začali rúcať príšerne, a musel som ich veľmi stručne holiť. Aby im nejako liečiť, som sa rozhodol kúpiť henna. A ja som sa nemýlil, už niekoľko rokov, ja neviem, čo je vypadávanie vlasov a na tipy. Narásť dlhé vlasy silné, zdravé a lesklé, môj sen sa konečne splnil. "

Jednoduché a účinné masky na vlasy henou

Maska bezfarebné henny na vlasy posilnenie

  • U nekovových miske zmiešajte 2 lyžice. l. Bezfarebný henna a trochu teplá voda, zriedený na konzistenciu kyslou smotanou.
  • Nechať variť pod pokrievkou po dobu 20 minút.
  • Pridajte pár lyžíc lopúch alebo koliesko maslo, jogurt a polstakana lyžička vitamín A a E. miešajte.
  • Naneste zmes na vlasy.
  • Hlava zábal s fóliou a teplú čiapku.
  • Nechajte pôsobiť 30 minút. Potom opláchnite teplou vodou a šampónom.
  • Blondes by mali byť opatrní, pretože vlasy môžu získať nazelenalý odtieň. Aby sa tomu zabránilo, môže byť niekoľko kvapiek pridaný do masky citrón esenciálny olej.

Henna na vlasy: použite

Maska pre rýchly rast vlasov sa henna

  • Vrecko z henny nalejte čerstvo uvarená káva a nechajte stáť 20 minút.
  • Pridajte 2 hod. L. sucho horčica a trochu cukru. Mix a aplikovať na vlasové korienky.
  • Konce vlasov na mazanie akejkoľvek kozmetický olej.
  • Zabaliť vlasy a nechajte pôsobiť 15-20 minút.
  • Výsledok po takej masky netrvá dlho, vlasy začnú rastie neuveriteľnou rýchlosťou.

Maska henou viac ako vysušené a lámavé vlasy

  • U nekovových miske zmiešajte 2 lyžice. l. Bezfarebný henna a trochu teplá voda, zriedený na konzistenciu kyslou smotanou.
  • Infúzia dať 20 minút.
  • Pridať 1 hod. Liter. extra panenský olivový olej a 1 polievková lyžica. l. ricínový olej.
  • Dobre premiešajte a pridajte niekoľko kvapiek esenciálneho oleja z pomaranča a rozmarínu.
  • Zabaľte si vlasy a omotajte uterákom a nechajte pôsobiť 40 minút.
  • Po prvej aplikácii pocítite efekt. Vlasy zmäknú, žiarivé a lesklé. O mesiac neskôr, všimnete si, že vaše vlasy sa stal oveľa silnejšie a pružnejšie.

Henna vlasy: Mask

Henna na vlasy: Negatívne hodnotenie

  • Elena: "Henna je škodlivé pre vlasy. Je známe, že všetky holičovi a lekári trichologist. Uvoľňuje štruktúra vlasov, suchú pokožku hlavy, bude časté používanie poškodí vlasy a takmer nie sú odstránené. Mnohí hovoria, že po použití henna ich vlasy sa stáva silnejšie, ale to je spôsobené tým, že stupnica vzostupu vlasov. To dáva ilúziu objemu, ale v skutočnosti je vlasy poškodené a strácajú svoj lesk a vlhkosť. Nemôžem povedať, že henna je škodlivá chemická farba, ale to, čo nie je užitočné. - to je isté "
  • Pauline: "Henna úplne odporuje blondirovanie. Ak sa pokúsite zosvetliť vlasy, maľované henou, a to doslova, že "zozelenie", ktoré sa stalo mne. "
  • Svetlana: "Mám nejednoznačný postoj k henou. Jeho prínos pre vlasy nie je pochýb, ale nepáči sa mi, že to je veľmi zlé vymyje z vlasov, ktoré vám pomôžu udržať po dlhú dobu, ale výsledok nie je vždy šťastná, napríklad natreté tmavo hnedé vlasy Aj Henna vzal podivný purpurová. Nebudem hovoriť, že henna Nepáči sa mi to páči, ale musím to farbiť už nebudem používať. Teraz budem mať len bezfarebný henna a iba liečbu vlasovej masky. "

Henna vlasov: recenzia

Tak, aby nevýhod henou je skutočnosť, že to je nemožné predpovedať, čo odtieň bude nadobúdať na vlasy. All vlasy vnímať prirodzenej farby je veľmi individuálne: na slabé a poškodené vlasy, môže dať veľmi svetlú farbu a hustú štruktúru, husté vlasy nemusí trvať. Pre šedej, bielené a chemicky stočené vlasy nezmestí. Henna je takmer nemožné, aby maľovať chemických farbív, takže budete musieť počkať na to, aby úplne zmyť alebo nebola ešte úplne dospelý vlasy.

Iránsky prírodnej henna farby na vlasy červená, ale teraz existuje veľa farieb a odtieňov populárne farbivo, a prídavné látky v nich nie sú vždy neškodné. Samozrejme, môžu byť prirodzené, napríklad káva alebo karafiát, ale väčšina výrobcov dať chemickú čističkami a kovové soli a môžu spôsobiť značné škody na vaše vlasy.

tiež farbenie vlasov Henna - pomerne dlhý a náročný proces. Niekedy je nutné udržiavať vlasy až 6 hodín, aby ľudia žijúci v non-stop, tento spôsob aplikácie nemusia byť vhodné.

Ako farbiť si vlasy hennou?

Henna na vlasy: Ako farbiť si vlasy hennou?

Pokiaľ si vážil všetky klady a zápory, ale rozhodla o farbu vlasov s henou, potom je potrebné mať na pamäti niekoľko jednoduchých pravidiel:

  1. Naneste henna potrebné k čerstvo umyté, mierne vlhké vlasy.
  2. Cook zmes v žiadnom prípade nemôže byť v kovovej miske, lepšie v prípade, že riad bude sklo alebo keramika.
  3. Umytí vlasy henou, nemôžete používať šampón dôkladne opláchnite vodou lepšie vlasy, potom použiť kondicionér a umyte.
  4. Skúste prvé tri dni potom, čo obraz nie je umyť si vlasy, potom sa farba bude vyvíjať oveľa intenzívnejšie.
  5. Už po prvom šampónovanie vlasy získajú krásny a trvalé farby a známu štruktúru.

Nepochybne, východné ženy sú odborníci na krásu, a využil svoje dlhoročné skúsenosti, môžete nielen maľovať na kvalitu, ale aj zlepšiť svoje vlasy. Henna, rovnako ako akékoľvek iné produkty, môže byť ako kvalitatívne, tak nie je moc dobrá, takže keď si kúpite uistite sa, že venovať pozornosť nielen na cenu príjemná, ale aj na zloženie henny. Majte na pamäti, že henna vysušuje vlasy, takže ak ste vlastníkom suché vlasy, pridajte v maske s henna kefír, kyslej smotany alebo kozmetických olejov. hena ideálny pre mastné vlasy.

Pozri tiež:

Farbiť vlasy henou, musí byť nie viac ako dvakrát za mesiac. Ak chcete využívať všetky výhody henny, ale boja sa pokaziť farbu vlasov, vyskúšajte šampóny a kondicionéry s obsahom bezfarebné henny. Voľba týchto prostriedkov je veľmi veľký, môžu vyhľadávať regáloch supermarketu alebo objednať online.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Vplyv farieb na vlasy na ľudské zdravieVplyv farieb na vlasy na ľudské zdravie
Farbenie vlasov prírodné prostriedkyFarbenie vlasov prírodné prostriedky
Ako zmeniť farbu vlasov bez laku?Ako zmeniť farbu vlasov bez laku?
Henna vlasy: odtieneHenna vlasy: odtiene
Basma vlasy. Farbenie vlasov basmojBasma vlasy. Farbenie vlasov basmoj
Bezfarebný henna na vlasyBezfarebný henna na vlasy
Ako opláchnite vlasy henou? Ako sa koná hennu na vlasy?Ako opláchnite vlasy henou? Ako sa koná hennu na vlasy?
Maľovať šedivé vlasy. Aký je najlepší náterové farby než sivé vlasy?Maľovať šedivé vlasy. Aký je najlepší náterové farby než sivé vlasy?
Ricínový olej na vlasyRicínový olej na vlasy
Lopúch oleja na vlasy je opäť v móde!Lopúch oleja na vlasy je opäť v móde!
» » » Henna vlasov: recenzia

© 2011—2018 slo.ungurury.ru