Odvar z včiel - Stroke rana!

Dobrý deň, "Babičko!" Chcem navrhnúť recept z mozgovej mŕtvice. Mám kamaráta, ktorý im vylechilsya.1 pohári mŕtve včely umiestnia do smaltované panvice, zalejeme 3 litre vody, dať na oheň. Ako sa varí - dusíme na miernom ohni po dobu 30 minút. Potom vyberte a nechajte vychladnúť. Po vychladnutí mozgov a dať do chladničky, ale nesmie zmrznúť na. Nápoj hladovaniu pred použitie 4hodiny nemal 100 g 1 krát za deň. 10 dní piť, 10 dní voľna. Trvať, než po ňom. Môj kamarát pil 6 fliaš, ale teraz vypiť 1 fľaša 3-4 mesyatsa.U kamarát odvezený paží a nôh, všetky sú teraz normalizované. Chodí, jazdí na bicykli, na sebe tašky z trhu 5-6 kg, a to viac ako 70 rokov.
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Fialový atrament pripraviť použitá IFialový atrament pripraviť použitá I
Na liečebné sgoditsya & Laque; žiť & raquo; a & Laque mŕtve raquo; hustejšia ako vodaNa liečebné sgoditsya & Laque; žiť & raquo; a & Laque mŕtve raquo; hustejšia ako voda
Ternovoy odvar liečiť, pretože nezdravé pankreasuTernovoy odvar liečiť, pretože nezdravé pankreasu
Ovsa do všetkých chorôb prenášanýchOvsa do všetkých chorôb prenášaných
Vyhral som arytmiu.Vyhral som arytmiu.
WINE odvar sa používa - srdcová SAFE posilňujeWINE odvar sa používa - srdcová SAFE posilňuje
Nie je rvis, srdce z hrude - bolesti srdca, choď preč!Nie je rvis, srdce z hrude - bolesti srdca, choď preč!
Testované metódy a cvičenia pre malé prsia, jej rastTestované metódy a cvičenia pre malé prsia, jej rast
Zármutok po cievnej mozgovej príhodeZármutok po cievnej mozgovej príhode
Každý muž s kôprom z nás nemajú podpísať? TU a povedal dnes o ňomKaždý muž s kôprom z nás nemajú podpísať? TU a povedal dnes o ňom
» » » » Odvar z včiel - Stroke rana!

© 2011—2018 slo.ungurury.ru