Zármutok po cievnej mozgovej príhode

Keď som mal mŕtvicu, som sa stal súčasťou bezproblémového trápenia. Bolo to nudné a môže trvať po dobu 5-7 dní. Snažil som sa uniknúť z jej rôznych liekov, ale bezvýsledne. A potom jeden kamarát mi poradil, aby sa pokúsili posilnenie srdca každé ráno na lačný žalúdok piť med vody (1 šálka studenej vody zo studne a 1 lyžice čistý, bez prímesi cukru, medu). Urobil som tak. Pil som tento nápoj po dobu 2 mesiacov. Viac srdce mi nevadí, cítim sa v pohode.
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Atsekardol považovaná za prevenciu infarktuAtsekardol považovaná za prevenciu infarktu
Liečba po cievnej mozgovej príhodeLiečba po cievnej mozgovej príhode
Chcem sa podeliť o svoje recept - účinný liečiteľChcem sa podeliť o svoje recept - účinný liečiteľ
Je preukázané, že výrazne chôdzi znižuje riziko cievnej mozgovej príhodyJe preukázané, že výrazne chôdzi znižuje riziko cievnej mozgovej príhody
Porasty, nádory, hrudkyPorasty, nádory, hrudky
Tipy pre odstraňovanie GiardiaTipy pre odstraňovanie Giardia
Problémy s črevách nevedia, pretože voda sa pravidelne prijímaťProblémy s črevách nevedia, pretože voda sa pravidelne prijímať
Liečba kuracie žlčeLiečba kuracie žlče
Ak chcete rýchlo ukončiť, harmančekový čaj v ranných hodinách mali piťAk chcete rýchlo ukončiť, harmančekový čaj v ranných hodinách mali piť
BotulizmusBotulizmus
» » » » Zármutok po cievnej mozgovej príhode

© 2011—2018 slo.ungurury.ru