Recept masť & Laque; babička & raquo; nájdené. Manžel jej zachránil nohu

Dobrý deň, "Babičko," Chcem zdieľať svoje radosti, a to je - povedz mi, ako môj manžel pomáhal recept vytlačený v roku 2002 na jednej z vašich nomerov.Delo novín, ktoré jej manžel tvoril tromboflebitída. Noha bola opuchnutá a kože na nej, pretože krvné zrazeniny sčernelo purpurom ottenkom.Hirurg dostal na kliniku, jej manžel napísal postúpenia nemocnice, ale bolo mu povedané, že jeho liek tromboflebitída nie sú schopní. Potom ma manžel požiadal hľadať recepty na "babi" .a, vďaka bohu, som našiel. Recept bol jednoduchý a cenovo dostupné, a čo je najdôležitejšie, on pomáhal môj manžel! Black išiel pešo pred koncom liečby, a opuch išiel postepenno.Ot úprimne rád poďakoval autora receptu V.M.Liholeta z New Kakhovka. Vďaka nemu, môj manžel zbavili tromboflebitídy. Myslím, že Victor M. odpusť mi, či zdieľam svoj recept so všetkými chitatelyami.Itak, je potrebné vziať 200 gramov mydla, 200 gramov starého tuku, 200 g dobré pšenica, 200 g cibule a všetko mleté ​​mäso (proso I utierať fľašu, mydlo melie vo strúhadle, a slanina s cibuľou mince). Miešajte kým nie je homogénna a zriedi sa vodou na konzistenciu masť. Dať vylúhovať po dobu 24 hodín. Výsledná masť uložiť trombu 10 dní, potom urobiť prestávku na 10 dní a postup opakovať. Tak opakovať najmenej trikrát. Zmes bola obsadená na plátna, horným krytom a kompresiu papierový Tie vlnenú tkaninu. Ak chcete v noci. Manžel pomohol po dvoch protsedur.Nizky skloniť pred tebou, Victor M., môže vás a vašich blízkych zdravie Pán dal za mnoho rokov!
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Choď preč, oslepnutia! To vás poháňa k sériiChoď preč, oslepnutia! To vás poháňa k sérii
Z prevádzkovej činnosti manžela ona odmietla, ale doteraz adenómu na rozlúčkuZ prevádzkovej činnosti manžela ona odmietla, ale doteraz adenómu na rozlúčku
SALT Riadkovače adenómy odstránené. Táto metóda & Laque; babička & raquo; UČIŤSALT Riadkovače adenómy odstránené. Táto metóda & Laque; babička & raquo; UČIŤ
Ak chcete záchvaty neviem, v posteli gaštany musia byť udržiavanéAk chcete záchvaty neviem, v posteli gaštany musia byť udržiavané
Záchvaty zmizli po trenie ocotZáchvaty zmizli po trenie ocot
Varí zmizolVarí zmizol
Zložitosť je malá - právo orezať okraj nechtíkaZložitosť je malá - právo orezať okraj nechtíka
Srelstva na spásu sa otravy jedlomSrelstva na spásu sa otravy jedlom
Ako som sa liečiť jej manžela z gastroduodenitaAko som sa liečiť jej manžela z gastroduodenita
Správna bola moje správanie - by mohla byť fatálne oneskorenieSprávna bola moje správanie - by mohla byť fatálne oneskorenie
» » » » Recept masť & Laque; babička & raquo; nájdené. Manžel jej zachránil nohu

© 2011—2018 slo.ungurury.ru