Choď preč, oslepnutia! To vás poháňa k sérii

S veľkou radosťou sa chcem podeliť s našimi čitateľmi veľmi dobrý recept na liečbu slepoty pomocou série. Keď som žil v Astrachaň regióne v Aktobe a tam som pracoval s Masha, ktorej manžel stratil zrak. V rovnakej dobe, a tam bolo najstrašnejšie. Jedného dňa prišiel domov z práce, a zdalo sa mu, že piesok úplne spí oči, pretože potom je úplne slepý. Keď môj manžel požiadal Masha do nemocnice, jeden lekár mu poradil, aby obklady z postupnosti alebo čaju na hlave. Masha išiel zbierať trávu a plával ju do hrnca v ruskej kachlí. Potom som mokrý uterák a zabalil do hlavy muža, a horná je zateplený. Jeseň sa blíži, a Masha bola veľmi starosti kvôli tomu, že séria by sa stala aj opavshuyu zbierať a sušiť trávu a pokračoval robiť obklady. O nejaký čas neskôr, môj manžel povedal Masha, že na jednej strane hlavy sa stal citlivý, a čoskoro začal vidieť prvé jedno oko a potom druhej. Potom, čo táto liečba je ešte Machines manžel nenosí okuliare.

A raz v rade na očný lekár odporučil, aby som sa ženou, ktorá klesla víziu cukrovkou, treba piť čakanku. Lepšie videnie na 50%

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Záchvaty zmizli po trenie ocotZáchvaty zmizli po trenie ocot
Zložitosť je malá - právo orezať okraj nechtíkaZložitosť je malá - právo orezať okraj nechtíka
Ako som sa liečiť jej manžela z gastroduodenitaAko som sa liečiť jej manžela z gastroduodenita
Hľadá spásu od vredov - príbeh o uzdravenieHľadá spásu od vredov - príbeh o uzdravenie
Správna bola moje správanie - by mohla byť fatálne oneskorenieSprávna bola moje správanie - by mohla byť fatálne oneskorenie
Recept masť & Laque; babička & raquo; nájdené. Manžel jej zachránil nohuRecept masť & Laque; babička & raquo; nájdené. Manžel jej zachránil nohu
Deň za dňom, rok vyhrá rakovinou ľudí v rokuDeň za dňom, rok vyhrá rakovinou ľudí v roku
Dva prípady vyliečenie rakoviny žalúdkaDva prípady vyliečenie rakoviny žalúdka
Necitlivosť manžel biť. Starám sa, že mu pomohla kriedaNecitlivosť manžel biť. Starám sa, že mu pomohla krieda
Nech vám aj teraz korenie tinktúru na petrolejNech vám aj teraz korenie tinktúru na petrolej
» » Choď preč, oslepnutia! To vás poháňa k sérii

© 2011—2018 slo.ungurury.ru