Farba chren pomáhať chorým slezinu

Sused bol ošetrený v nemocnici po dlhú dobu, ale tam bol žiadne zlepšenie. Dobrí ľudia mu poradil, aby vyzdvihnúť nejaké kvety chren, vložte ich do nádoby 0,5 litra, zalejeme 96 ° alkoholu a trvajú na tom, 2 týždne na tmavom mieste. Vezmite 0,5 lyžičky 3 krát denne pred jedlom. Po vypití pivo, sused cítil znateľné zlepšenie. Rozhodli sme sa naliať alkohol druhýkrát rovnaké kvety. A pili brandy. Teraz slezina nie je mu to vadilo. Povedz mi, ako sa nemôžeme klaňať k nohám dobrých ľudí, a nechcú im dlhý život?
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Ako sa k liečbe artritídy?Ako sa k liečbe artritídy?
Ako vyliečiť hluk v mojej hlave ľudových prostriedkovAko vyliečiť hluk v mojej hlave ľudových prostriedkov
Cirhóza liečiť ľudových opravnéCirhóza liečiť ľudových opravné
Chren liečenie pečeneChren liečenie pečene
Tradičné liečba choroby slezinyTradičné liečba choroby sleziny
Ak tomu tak nie je leniví a snažia sa svrab môžu byť demontovanéAk tomu tak nie je leniví a snažia sa svrab môžu byť demontované
Aj odreniny a Laque; vypálený & raquo; chrenAj odreniny a Laque; vypálený & raquo; chren
Hypertenzia, gastrointestinálne problémyHypertenzia, gastrointestinálne problémy
Liečivá tinktúra pre tých, ktorí utrpeli infarktLiečivá tinktúra pre tých, ktorí utrpeli infarkt
Chestnut proti cievnym ochoreniamChestnut proti cievnym ochoreniam
» » » » Farba chren pomáhať chorým slezinu

© 2011—2018 slo.ungurury.ru