Cesnak SVIEČKY hemoroidy TREAT

Dobrý deň, drahý "babička" Jeden deň, sused prišiel ku mne a hovorí: - Lidia Vasilievna, jej manžel veľa krváca z hemoroidov. Neviete, ako mu pomôcť? Moc nechcú uchýliť k operatsii.Ya povedal, že mám prasaciu pletiva, ktorý sa používa, aby sa tesnenie, nech jej ho vziať, mince a 3 hmotnostných dielov výslednej hmoty zmiešané s 1 dielom drveného cesnaku v žaby. Tejto zmesi výrobe sviečok a dať ich na hornej polici chladničky. Bedtime jej manžel nechal zahriať po dobu 20 minút v horúcej vode, a potom predstaviť sami jednu zástrčku do riti a prejde do režimu spánku. A tak každý večer, kým sa neuzdraví. Manžel sused dosť celých šesť sviečok istseleniya.Odna známych kvôli strašné bolesti v nohách už dlho lezhachey.V výsledok, ona tvorila sneť. Spočiatku, keď bol odbitý prsty, ktoré boli amputované v nemocnici a dva roky po amputácii gangrény prešiel pešo. Aby sa zabránilo opätovnému amputáciu, ponúkol mi blízky priateľ na liečbu jej masť Valentina Seymovoy ktorého recept viackrát zverejnený na stránkach "babička". Zhodli sa na tom. Týždeň po aplikácii masti, známy noha začala hojiť, a keď sa používa na liečbu dvoch pohárov masti, pacient vstal, začal pohybovať nezávisle a dokonca sa vyrovnať s niektorými domácimi prácami. Tu je zázrak nastal vďaka "babičku" a mastí Seymovoy.Odno dobe mám silné bolesti v obličkách. Navrhol som podstúpiť liečbu repeynichkom obyčajný. Začať pravidelné pivo a piť čaj z tejto byliny a úplne zotavil v priebehu piatich rokov. Zbierať repeynichek potrebné počas kvitnutia. Čaj z nej tiež pomáha pri ochorení ďasien, bolesť hrdla, poruchy trávenia, žlčové kamene a pecheni.Vot takže mám skúsenosti. Spriateliť, dobrých ľudí, si "babička", a potom žiadne ochorenie neboli zlomené.
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Masť pre ťahanie hnisu a liečenieMasť pre ťahanie hnisu a liečenie
Choď preč, oslepnutia! To vás poháňa k sériiChoď preč, oslepnutia! To vás poháňa k sérii
Varí zmizolVarí zmizol
Zložitosť je malá - právo orezať okraj nechtíkaZložitosť je malá - právo orezať okraj nechtíka
Srelstva na spásu sa otravy jedlomSrelstva na spásu sa otravy jedlom
Ako som sa liečiť jej manžela z gastroduodenitaAko som sa liečiť jej manžela z gastroduodenita
Správna bola moje správanie - by mohla byť fatálne oneskorenieSprávna bola moje správanie - by mohla byť fatálne oneskorenie
Recept masť & Laque; babička & raquo; nájdené. Manžel jej zachránil nohuRecept masť & Laque; babička & raquo; nájdené. Manžel jej zachránil nohu
Farba chren pomáhať chorým slezinuFarba chren pomáhať chorým slezinu
Deň za dňom, rok vyhrá rakovinou ľudí v rokuDeň za dňom, rok vyhrá rakovinou ľudí v roku
» » » » Cesnak SVIEČKY hemoroidy TREAT

© 2011—2018 slo.ungurury.ru