Ako som už liečených vnučke

Priniesol som deťom dvojročnej vnučka a jej kašeľ, rovnako ako polievka sa varí v hrudi. okamžite Aj zmieša s 100 g husieho tuku, medu a masla, sa pridá 1 polievková lyžica drvené aloe a kakaová zmes sa uvedie do varu, varí po dobu 5 minút, a potom začal sa získa vnučku 1 lyžička tento liek 3 krát denne. Po niekoľkých dňoch sa zotavil dievča. A keď bol prechladnutý, som namočený v petroleji a tri prsty postriekané vnučka nos. Táto choroba je preč.
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Testované recepty od adenómuTestované recepty od adenómu
Vnučka a pravnuk nechtík píla ma niesolVnučka a pravnuk nechtík píla ma niesol
Choď preč, pretože tam bol, wen!Choď preč, pretože tam bol, wen!
Struma, bolesť brucha, hnačkaStruma, bolesť brucha, hnačka
Otrávený? Podniknúť kroky!Otrávený? Podniknúť kroky!
Z pečeňové hemangiómy uložiť koňak, aloe, zbierku bylín a meduZ pečeňové hemangiómy uložiť koňak, aloe, zbierku bylín a medu
Nie je rvis, srdce z hrude - bolesti srdca, choď preč!Nie je rvis, srdce z hrude - bolesti srdca, choď preč!
Tieto zmesi ponesie reliéf, pričom krátky pre liečbuTieto zmesi ponesie reliéf, pričom krátky pre liečbu
Doktori nám povedali: & Laque; dieťa - nie nájomca & raquo;Doktori nám povedali: & Laque; dieťa - nie nájomca & raquo;
Čo a ako sa upokojiť nefróza? Tam je odpoveď na túto otázkuČo a ako sa upokojiť nefróza? Tam je odpoveď na túto otázku
» » » » Ako som už liečených vnučke

© 2011—2018 slo.ungurury.ru