Liečba pneumónie

Jeden deň, moja vnučka bola chorá ARI. Sú k nej správal s domáce opravné prostriedky a zdá sa byť vyliečený, ale kašeľ ešte občas trápi dieťa. Poraďte sa s lekárom. Načúval, pozrel sa na dievča, povedala, že je v poriadku a odporučil, aby svoje dieťa na letnej sezóne. Ale nebolo to k ničomu, 1-2 krát denne kašeľ povtoryalsya.Ya vlastné zdravie pracovníka, a ja, samozrejme, je to alarmujúce. A potom som si začal všímať, že dieťa dostane rýchlo unavený, ide často odpočívať a občas mu horúčku. Opäť sa obrátil k lekárovi, ale znovu povedal, že nie je čoho sa báť, a teplota, hovoria, je zvýšená tým, že dievča 8 rokov, ale začína sa prejaví, a žliaz s vnútornou sekréciou sú preťažené organizma.Ne Verím, že toto vysvetlenie a rozhodol sa skontrolovať vnučka na ultrazvuku. Výsledok - bazálny zápal pľúc. Ta dievčina bola prijatá do nemocnice a začala komplexná liečba nákladná antibiotiká fizprotsedurami atď. Po ukončení liečebnej kúry sa zdalo, jej stav sa zlepšili, ale kašeľ ešte zostal. Doktor povedal, že táto reakcia k akumulácii v ňom rôznych liekov, ale za mesiac ambulantnej liečby a eliminovať obťažovanie. Bohužiaľ, a domáce liečebné kúry, a to aj napriek tomu, že dieťa má vynechal kvôli tomuto 3 mesiacov od školy, nepriniesol žiadne zmeny ... leto znovu išiel so svojou vnučkou na mori. Za to, že sa jej stav sa vrátil do normálneho trochu, ale kašeľ neprešiel. A tak po dobu troch rokov. Z dôvodu choroby dievča po dobu 2-3 mesiacov zo školy a potom sme sa rozhodli liečiť sami. Do 7 dní každé 4 Chasa injekčne vnútrosvalovo 300.000 jednotiek "Penicilín" cez deň dal bankám a horčicou, napojená horúce mlieko s medom a maslom, a 2 viac krát za deň, ona SIPS videla horúcej prevarenej vody (teplota takého tak ako sa dostať spálil). Každý večer vnučka trela nohy, počnúc nohy až do panvy, "triple" kolínskou. A tento rok, naša práca bola úspešná - dieťa sa začal zotavovať. Ta dievča sa objavila chuť do jedla a únava zmizla, vyrastala, späť a opäť sa stal aktívny a zdravá dievčatko.
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Tak som sa rozhodol liečiť sám o vred 12 samotný dvanástnikové vredyTak som sa rozhodol liečiť sám o vred 12 samotný dvanástnikové vredy
Kedy je možné určiť pohlavie dieťaťa na ultrazvukuKedy je možné určiť pohlavie dieťaťa na ultrazvuku
Vnučka a pravnuk nechtík píla ma niesolVnučka a pravnuk nechtík píla ma niesol
C & Laque; babička & raquo; dlhoročné priateľov, ale prvýkrát v jej písaníC & Laque; babička & raquo; dlhoročné priateľov, ale prvýkrát v jej písaní
Otvorená ranaOtvorená rana
Integrovaný prístup je aplikovaný na tvár. Teraz som zdravý. Tu!Integrovaný prístup je aplikovaný na tvár. Teraz som zdravý. Tu!
Otrávený? Podniknúť kroky!Otrávený? Podniknúť kroky!
Ako rýchlo vyhnať hepatitídaAko rýchlo vyhnať hepatitída
Po obdržaní infúziách analýzy ukázali zlepšeniePo obdržaní infúziách analýzy ukázali zlepšenie
Doktori nám povedali: & Laque; dieťa - nie nájomca & raquo;Doktori nám povedali: & Laque; dieťa - nie nájomca & raquo;
» » » » Liečba pneumónie

© 2011—2018 slo.ungurury.ru