Vnúčatá trpia alergiami: to riadilo vodu rozmrazené

Dobrý deň, "Babičko!" Podelím sa o histórii života, ktorá pomôže ľuďom s alergiami majú vieru v vyzdorovlenie.Itak, v roku 1984, kedy sa môj vnuk bolo päť rokov, keď ochorel zápalom pľúc, eskalovalo do hnisavý zápal pohrudnice. Dieťa dať do Záporožie regionálnych detskej nemocnici. Tam zlomil pľúcami a čerpá z nich hnis a antibiotiká podávať. Ten chlapec sa im natoľko, že to vyvolalo alergiou na lieky. All vnuk telo bolo pokryté svrbiaca vyrážka, ale jeho telo odmietlo prijať aspoň nejaké jedlo. A potom moja neter, ktorá žije v Donecku a pracoval tam lekár odporúča, aby podstúpiť liečbu meltwater. Vnuk piť každý deň, nechýba ani jediný deň, po dobu troch mesiacov. Jeho telo zrušiť a znovu došlo k jedlu. Teraz jeho vnuk 28 rokov. Viac alergie nebolo, a všeobecne zdravotných problémoch nie je voznikaet.Vtoromu môj vnuk 19 rokov. Alergia sa objavil v roku 2006. Choroba sa prejavuje pretrvávajúci kašeľ, kontinuálne svrbenie celého tela, a vracanie. Žiadne lieky drogy neprinášajú zlepšenie. Potom som odporučil svojho vnuka podstúpiť liečbu meltwater. Súhlasil. Voda sa pripravuje sám, a potom ju piť. Po chvíli sa to všetko normalizovalos.Talaya voda odstráni z tela všetky alergény. Aby bola pripravená, treba naliať do hrnca 2-3 litre studenej vody a bez zatváranie misku s viečkom, položil ju na 7:00 v mrazničke. Počas tejto doby sa voda je pokrytá tenkou krustou ľadu. Je nutné rozbiť to paralelne s dvoma stranami a dvoma odtokovými otvormi skrz vodu v inom kontajneri. Ice hod. Drain znovu a naliať do panvice, odkrytý, opäť do mrazničky, ale po dobu 22 hodín. Voda zmrzne úplne. Pán by mal byť odstránený a dať na stôl. Po 10 minútach je rosný vytvorená okolo ľadu. Je potrebné odstrániť handričkou, a potom čakať, kým ľad topí pri izbovej teplote. Vzniknutá voda tavenina brať denne ráno na lačno po 0,5-1 skla. Piť po celý deň, namiesto čistej vody a iných nápojov. Táto voda s veľmi príjemnou chuťou a veľmi poleznaya.Malenkim deti so sklonom k ​​poradiť daných 2-3x denne na špičku noža prášku škrupín. Zapiť svoje 0,5 lyžice čerstvo vyrobené citrónovú šťavu. V priebehu 4-5 dní choroby priechodov.
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Bad kašeľ! Liečiť 15-20 sedenieBad kašeľ! Liečiť 15-20 sedenie
Hydrokéla možno vyliečiťHydrokéla možno vyliečiť
NOT hrozná hrozba polycystickýchNOT hrozná hrozba polycystických
Z pohryznutím, a nie stopyZ pohryznutím, a nie stopy
To znamená, že môj vnuk pomoc: Daj Boh, ktorý priniesol ZDRAVIE A vyTo znamená, že môj vnuk pomoc: Daj Boh, ktorý priniesol ZDRAVIE A vy
Stagnácia žlče už nie je: Board pomohol neterStagnácia žlče už nie je: Board pomohol neter
Angina pectoris, arytmia chorí: recept na ich vnuk rytmuAngina pectoris, arytmia chorí: recept na ich vnuk rytmu
Angina pectoris, arytmia chorí: recept na ich vnuk rytmuAngina pectoris, arytmia chorí: recept na ich vnuk rytmu
Prelomiť kruh depresie dusí pomohol štvornohého kamarátaPrelomiť kruh depresie dusí pomohol štvornohého kamaráta
Moja vnučka nejako ochorel zápalom pľúcMoja vnučka nejako ochorel zápalom pľúc
» » » » Vnúčatá trpia alergiami: to riadilo vodu rozmrazené

© 2011—2018 slo.ungurury.ru