Enuréza zahynú navždy, potom odíde Wee

Dobrý deň, drahý "babička", chcem zdieľať skúsenosti v liečbe enurézy (pomočovanie). Zvlášť deti trpia týmto ochorením. To je všetko, naše deti, a ja chcem, aby pomoch.Stradal choroby a dvanásťročný vnuk môjho priateľa. Oni sa snažili všetky metódy liečenia, vykonáva chlapca na liečiteľov navštívil Pochaev, kde v súlade s ľuďmi, musel zbaviť pomočovanie, ale nič nepomáhalo. Išiel som s kamarátom svojho syna a na recepcii k Zubitsky, ktorý tiež sľúbil úplné uzdravenie. Ale všetko bolo márne. Boli v zúfalstve: Dieťa potom rástlo, a zmeniť k lepšiemu nastupalo.I Raz sme išli s mamou chlapca do autobusu, ktorý išiel ďalší kamarát, staršia žena. Sluch náš rozhovor, mi odporučila, potom, čo dieťa pomočil v noci, zložiť nohavice, dať ich na podlahe vedľa postele, prečítajte si "Otče náš", so žiadosťou o Božiu pomoc, a núti dieťa prekročiť mokré nohavičky. Po tom, musí jesť "pupok" na údeniny (údeniny okraji pripojený k nosníku). Klobása by mal byť vždy v prírodnom skrini (čreva), ako je napríklad "Home" alebo "Krakov" .Priehav doma, priateľovi, nie je im regály robil všetko tak, ako radil dobrou ženou. A zázrak - dieťa získala späť Je to tak úžasné akcia!. Myslím, že v prípade, že je liečebná metóda, to je dobre vedomá tradičnej medicíne, a nie jeden človek pomohol. Ak je potom, čo môj príbeh pomôže obnoviť, aj keď jedno dieťa, budem nesmierne potešený. To znamená, že moja práca nebola naprasnym.Lechites a uzdraviť!
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Ako sa k liečbe detskej pomočovanieAko sa k liečbe detskej pomočovanie
Pomočovanie u detí. Liečba ľudových prostriedkovPomočovanie u detí. Liečba ľudových prostriedkov
Ako sa k liečbe detskej nočné pomočovanie?Ako sa k liečbe detskej nočné pomočovanie?
Enuréza u detí - liečba, prevencia, ľudové liekyEnuréza u detí - liečba, prevencia, ľudové lieky
Liečba nočné enurézy u detíLiečba nočné enurézy u detí
Príčiny pomočovanie v malé dieťaPríčiny pomočovanie v malé dieťa
Nočné pomočovanie u detíNočné pomočovanie u detí
Pomočovanie alebo inkontinencia u malých detíPomočovanie alebo inkontinencia u malých detí
Pomočovanie nočné problém dieťaPomočovanie nočné problém dieťa
Otrel som na zem, aby sa zbavil zbavenieOtrel som na zem, aby sa zbavil zbavenie
» » » » Enuréza zahynú navždy, potom odíde Wee

© 2011—2018 slo.ungurury.ru