Med nás zachránil od zápalu pľúc

Moja štvrtá dcéra od prvých dní po narodení choré recidivujúce formu pneumónia (zápal pľúc). Injekcie, tabletky priniesť úľavu iba po dobu 10-15 dní, a potom sa choroba znova opakovali. A tak až 3 roky. Hej, všetky deti pobehujú je zdravý a moje dieťa letné teploty. Všeobecne platí, že niektorí utrpenie ... Keď mala 10,5 mesiaca, som bol ponechaný bez manžela a bez zamestnania. Ale je nutné kŕmiť štyri deti, takže som začal chápať v každom zamestnaní. Bolo to veľmi ťažké. A potom, keď najmladší dcérka bola 3 rokov, takže deti v práve, rozhodol som sa ísť do Pjatigorsk, tam, ako zarobiť peniaze navyše. Ale, bohužiaľ, cvičím problém, a som si nezaslúžil nič ísť domov. A ako môžeme ísť bez darček? Ktorý kúpil na trhu päťlitrovej plastové medu soľ preč, takže peniaze na dorogu.Deti mňa veľmi šťastný a som vylial svoj med do misy a povedal: "Jedzte deti, ako chcete." A oni to jedli bez opatrení: jesť, pobehovať a jesť znova. A potom som si všimol, že moja chorá dcéra sa hrá s všetci spia v jej teplote a znížená kašeľ ... Myslel som, a uvedomil si, že to pomohlo jej med. Potom som zakázaný staršie deti jesť, a začal každé ráno na lačný žalúdok a večer pred spaním na rastliny v pohári teplého mlieka 1 lyžička med a piť svoju dcéru. Keď mi med priviezol som si kúpil ďalšie. A tak tá dievčatko držal v režime mede niekde 1-1,5 rokov. Dostala sa silnejší, a nikdy ublížiť prechladnutie alebo kašeľ alebo zápal pľúc. Samozrejme, že je dobré, že dcéra nemala alergiu na med. Na to som ešte nič nevedeli, a preto dovolil dievča má tento sladký produkt vo veľkom množstve.
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Keď človek príde na kvalít otcaKeď človek príde na kvalít otca
Ako si udržať svoju identitu v rodineAko si udržať svoju identitu v rodine
4 Matky, ktorí vyhrali jackpot v lotérii4 Matky, ktorí vyhrali jackpot v lotérii
Ako moja dcéra sa vyhli operáciiAko moja dcéra sa vyhli operácii
Zo mi carbuncles zachránil starú cigánsku receptZo mi carbuncles zachránil starú cigánsku recept
Otrel som na zem, aby sa zbavil zbavenieOtrel som na zem, aby sa zbavil zbavenie
PRI preležaniny in-právnych predpisov vyplýva, že to, čo prijal opatrenia manželPRI preležaniny in-právnych predpisov vyplýva, že to, čo prijal opatrenia manžel
Zachránil od amputácie mydlaZachránil od amputácie mydla
Integrovaný prístup je aplikovaný na tvár. Teraz som zdravý. Tu!Integrovaný prístup je aplikovaný na tvár. Teraz som zdravý. Tu!
Ako zobraziť červa pásomnicuAko zobraziť červa pásomnicu
» » » » Med nás zachránil od zápalu pľúc

© 2011—2018 slo.ungurury.ru