Táto metóda je nezvyčajné liečiť pomočovanie v poriadku

Dobrý deň, "Babičko!" Chcem ponúknuť nezvyčajné zaobchádzanie s deťmi enureza.Itak, kto zaobchádza s dieťaťom (matka, otec, babička, dedko) sa musí prečítať pred začatím liečby modlitbu "Náš otec", požiadať o Božiu pomoc pre Božieho služobníka ( meno dieťaťa) a požiadať o trochu 3krát perekrestitsya.Zatem zložiť nohavice, dať ich na podlahe vedľa postele, a nechať dieťa krok nad nimi. Po tom, nech jedia údeniny pupok (okraj klobásy, zviazané špagátom), nutne brať veľmi malú klobásu. Klobása by mal byť vždy v prírodnom čreve. Po tejto procedúre, nohavičky by rozhodne vykopať v mieste, kde ľudia nemajú ísť. Čoskoro sa dieťa prestane močiť počas noci v postel.Etot metóda vnukovi pomohla moje spolupracovníkmi a pár priateľov, ktorých deti trpia pomočovaním. To zvyčajne pomáha prvýkrát, ale v prípade potreby vykonať až tri raz.Vot všetkým. Zdravie vášho dieťaťa!
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Enuréza u detí - národné zaobchádzanieEnuréza u detí - národné zaobchádzanie
Čo robiť, keď dieťa sa bojí o deti druhých?Čo robiť, keď dieťa sa bojí o deti druhých?
Pomočovanie alebo inkontinencia u malých detíPomočovanie alebo inkontinencia u malých detí
Pomočovanie nočné problém dieťaPomočovanie nočné problém dieťa
Dej pupočnej prietrže u novorodencovDej pupočnej prietrže u novorodencov
Ak chcete záchvaty neviem, v posteli gaštany musia byť udržiavanéAk chcete záchvaty neviem, v posteli gaštany musia byť udržiavané
Žiť vo svete je takmer 100 rokov: OD ma a vem náznakŽiť vo svete je takmer 100 rokov: OD ma a vem náznak
Ako sa zbaviť kŕče a urýchliť? Toto a hovoriť ísťAko sa zbaviť kŕče a urýchliť? Toto a hovoriť ísť
Dokonca aj môj dedko túto metódu vedel. On a ja som zažilDokonca aj môj dedko túto metódu vedel. On a ja som zažil
Pálenie záhy EAT Millet: Prosím pomoctPálenie záhy EAT Millet: Prosím pomoct
» » » » Táto metóda je nezvyčajné liečiť pomočovanie v poriadku

© 2011—2018 slo.ungurury.ru