Dolichosigma v každom veku je, ako sa s tým vysporiadať, nech všetci vedia

Dobrý deň, "Babičko!" Chcem sa podeliť o skúsenosti dolichosigma liečbu ochorení, rovnako ako odporúčame niekoľko retseptov.Dolihosigma dochádza v dôsledku imobility, zápchu, nepravidelné stolicu a prijať veľké množstvo liekov. Keď sa zhluk stolice a plynu sa vyskytuje v konečníku jeho preťahovanie. Často sa cítil bolesť v oblasti brucha, brucho je stále silná a opuchnuté, ako lopta, telesná teplota niekedy dosahuje 40 °, pacient toshnit.Vse týchto príznakov, ja viem z prvej ruky. Keď moja dcéra zlomila nohu päť rokov, dva mesiace, nešla, a len sedel, ležal a vzal veľa drog. Čoskoro začala všetky vyššie popísané problémy. Lekári neboli schopní určiť choroby a nadúvanie sprevádzaná horúčkou, odporúča sa vziať tabletku, "But-kúpele", "Slávnostné" a aktívne uhlie. Bolesť prešiel rýchlo, a teplota sa zníži. Ak je bolesť v bruchu, a teplota nebola, moja dcéra sa napil vody a ľahol si na brucho, aby plyny rýchlejšie vyshli.Tak trpela 10 rokov predtým, než lekári nebolo stanovené, že to je jej dolichosigma, a bol prijatý do nemocnice. Bola liečená v nemocnici dva týždne, a potom bola prepustená domov po tom, čo odporúča pokračovať v liečbe doma. Moja dcéra nemohla jesť syr, ryža, Karamelové cukroví, Kvas, nealkoholické nápoje a džúsy, že je všetko, čo drží pohromade čreva a formuláre gazy.Vrach odporúča vypiť neobmedzené množstvo limonády, pretože prispieva k dobrej práci čriev a žalúdka a jesť denne jeden čerstvé jablko. Toto ovocie veľa vlákniny potreba žalúdok. Predtým, než budete jesť jablko, alebo bezprostredne po jeho použití v žiadnom prípade nemôžu piť mlieko, pretože by to mohlo vyvolať ostrú bolesť brucha a koliki.Bolnomu dolihosigmoy nutne späť na dennej báze. Ak nemôžete robiť to prirodzenou cestou, treba v noci dať klystír s vodou pri izbovej temperatury.Dolihosigma stane v každom veku, a niekedy je s ním zaobchádzané bez omeškania. Aby nedošlo k operácii, sme sa snažili, aby striktne dodržiavať odporúčania lekára a nikdy sme nemali používať klizmoy.Ne spomenúť, ako dlho to trvalo pre liečbu, ale v konečnom dolichosigma prestať báť dcéru. Mnohí lekári hovoria, že táto choroba je nevyliečiteľná, ale, milí čitatelia, dcéra späť a tu 32 rokov a to vďaka špeciálne vybraným strave netrpia touto chorobou. Tak bojovať a víťazstvo bude vždy vaša.
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Dolichosigma: liečba, príznaky u detí a dospelýchDolichosigma: liečba, príznaky u detí a dospelých
Čo teplota je dieťa 3 mesiacov je normouČo teplota je dieťa 3 mesiacov je normou
Osvedčený recept z mastitídyOsvedčený recept z mastitídy
Ako moja dcéra sa vyhli operáciiAko moja dcéra sa vyhli operácii
Otrel som na zem, aby sa zbavil zbavenieOtrel som na zem, aby sa zbavil zbavenie
C & Laque; babička & raquo; dlhoročné priateľov, ale prvýkrát v jej písaníC & Laque; babička & raquo; dlhoročné priateľov, ale prvýkrát v jej písaní
Keď nula bola kyslosť - skorocel šťava nápojKeď nula bola kyslosť - skorocel šťava nápoj
Ako zobraziť červa pásomnicuAko zobraziť červa pásomnicu
Giardia odpočúvaný? Ako vyhnať im vedieťGiardia odpočúvaný? Ako vyhnať im vedieť
Ako priviesť späť do normálneho črevaAko priviesť späť do normálneho čreva
» » » » Dolichosigma v každom veku je, ako sa s tým vysporiadať, nech všetci vedia

© 2011—2018 slo.ungurury.ru