Cesnak dym vyhnať trápiť z dlhého hemoroidy

Dobrý deň, "Babičko!"

Som 63 rokov, dôchodcovia a stále pracuje na čiastočný úväzok ako elektrikár. Aj kúpiť noviny po dobu troch rokov a je s ním veľmi spokojný. Teraz chcem, aby sa, a jeho príspevok k vznešeného uzdraveniu, zdieľanie môj malý prevádzku.

Raz som trpel veľa od hemoroidov. Predpisujúceho lekára prostriedky smerovať len dočasnú úľavu, a potom pokračoval choroba. Tak dlho trpela, a potom sa rozhodol použiť pre seba starovekou perzskou spôsob odstránenia hemoroidy dymu cesnak.

K tomu, preglejky doska 30x30 cm otvor rozkrojenie stredným priemerom 8 cm a dať do vedra, v ktorom pred tým kameňmi vrhnuté desať veľkých okruhliaky doteraz dobre zahreje na suchej panvici. Sa naleje na drvený okruhliakov tucet v žabích veľkých strúčikov cesnaku, potom sadnúť, vystavovať na dno, s otvorom na fanerku a pary vychádzajúce z lopaty cesnaku dymu. Ak existuje silná rúra, môžete získať až trochu.

Tento postup som vykonal dvakrát za dva týždne, a päť rokov hemoroidov mi nevadí. Takže sledovať svoje skúsenosti a získať dobre!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Zlý prechladnutie alebo zápal priedušiekZlý prechladnutie alebo zápal priedušiek
Citlivý problém: príznaky hemoroidovCitlivý problém: príznaky hemoroidov
Liečba prechladnutia cesnakomLiečba prechladnutia cesnakom
Užitočná vlastnosť cesnaku. Tradičné recepty založené na cesnakuUžitočná vlastnosť cesnaku. Tradičné recepty založené na cesnaku
Hemoroidy - spôsoby, ako jednať s ľuďmiHemoroidy - spôsoby, ako jednať s ľuďmi
Užitočné vlastnosti cesnaku k teluUžitočné vlastnosti cesnaku k telu
Čo sú hemoroidyČo sú hemoroidy
Prostatitis dlho podráždene: mud zákerná choroba naháňalProstatitis dlho podráždene: mud zákerná choroba naháňal
Vzhľadom k tomu, ME & Laque; babička & raquo; KOMUNIKÁCIA prináša úľavuVzhľadom k tomu, ME & Laque; babička & raquo; KOMUNIKÁCIA prináša úľavu
Angina pectoris, arytmia chorí: recept na ich vnuk rytmuAngina pectoris, arytmia chorí: recept na ich vnuk rytmu
» » » » Cesnak dym vyhnať trápiť z dlhého hemoroidy

© 2011—2018 slo.ungurury.ru