Vezmite si s priateľmi, zvážte, ako odstrániť ochorenia kĺbov

Dobrý deň, "Babičko!" Teraz veľa ľudí, ktorí trpia artritídou, osteoartritídou, osteoporózou a iných ochorení kĺbov. Chcem navrhnúť spôsoby, ako bojovať proti týmto chorobám, ja a moja blizkie.Odnazhdy, prebudiť sa ráno a leží na posteli, ktorý robí cvičenie "koleso", cítil bolesť kolena, zalapal po dychu a nemohol ohnúť nohu. Od toho dňa začal svoje cesty k lekárovi, ale žiadne údery, bez lekárskeho predpisu fizprotsedury nemali priniesť zlepšenie. A potom som si spomenul, že mám domu alkoholu Kalanchoe. Varím dobre. Aj naplniť do polovice fľaše pol litra rezných listy Kalanchoe, nalejeme po okraj s alkoholom a necháme na tmavom mieste po dobu jedného týždňa, aby vylúhovať. Čas od času som sa triasť obsah. Po siedmich dňoch tinktúra gotova.Nachala votrite ho s oboma nohami, počnúc od nôh. Po 2-3 dňoch, cítil som úľavu, ale liečba nezastavil po dobu jedného mesiaca. A zbaviť kĺbových boli.Moya liečiť sestra artritídou takými prostriedkami. Keď zemiaky rozkvitla, zbierala jeho farbu, vysušia sa v tieni, a potom hŕstka sušených kvetov naleje 600 ml "trojitej" Kolín nad Rýnom a dať riad po dobu 2 týždňov v tme. Tinktúra sa vtiera do boľavé miesto na noc a ráno umyte teplou vodou. Pre uľahčenie stavu sesterský postrádal jednu časť tinktúry. Tí s bežiacim ochorenia, môžete urobiť jednu vtoruyu.Esche receptúru z kĺbových ochorení. Mieša sa v 1 šálka jogurtu rozdrveného na jemnom strúhadle surové zemiaky je strednej veľkosti a pri tejto zmesi ráno na lačno. Prvých 10 dní užívania denne, potom pauzu a deň od 12. dňa vypiť denne. Propyl tak 10 krát, pauzu do 2 dní, potom posledný 10-krát, sa zmes kefír-zemiakový každé 2 dni. Z tohto dôvodu sa liečba predĺžená o 2 mesiace. Príjem to znamená veľmi dobré a triturací pomogayut.Mozhno rozpusteného vo fľaštičke "trojitej" kolínska 5 tablet "Aspirín" a "ANALGIN inj", 25 ml 5% jódu a kĺby trenie toto smesyu.Effektivno pôsobí výluh dážďoviek. Musia dať čerstvý do sklenenej nádoby a zalejeme vodkou, aby sa vzťahovalo len na červa vrstvu. V blízkosti fľašu Banki Tolstoy papier, rozhodujuca reťazec a držať ho niekoľko dní na slnku. Tinktúra trieť do chorých kĺbov pred snom.Pust uloží všetky Pánovi!
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Ako odstrániť kapilárnej sieť na noháchAko odstrániť kapilárnej sieť na nohách
Tinktúra z Kalanchoe a receptyTinktúra z Kalanchoe a recepty
Vlastnosti Kalanchoe rastlín pri chorobáchVlastnosti Kalanchoe rastlín pri chorobách
Od bolesti kĺbov tinktúra am uložené púpavyOd bolesti kĺbov tinktúra am uložené púpavy
Bolesť kĺbov v kolenách poriadok cesnakovej tinktúryBolesť kĺbov v kolenách poriadok cesnakovej tinktúry
Lupus erythematosus - komplexné ochorenie. Dávam to dnes osobitnú pozornosťLupus erythematosus - komplexné ochorenie. Dávam to dnes osobitnú pozornosť
Otrávený? Podniknúť kroky!Otrávený? Podniknúť kroky!
NEPREHLIADNITE Sap - viniča AwakeningNEPREHLIADNITE Sap - viniča Awakening
Farba chren pomáhať chorým slezinuFarba chren pomáhať chorým slezinu
Ako som liečených KalanchoeAko som liečených Kalanchoe
» » » » Vezmite si s priateľmi, zvážte, ako odstrániť ochorenia kĺbov

© 2011—2018 slo.ungurury.ru