Diagnostikovaných & Laque; artritída & raquo; Naučila som sa žiť - to by ma nezlomí

Dobrý deň, "Babičko!" Life skúsenosť prišla ku mne, len keď ma reumatoidná artritída skoro zlomil. Bolo to veľmi ťažké sa dostať von, keď tam je absolútne nič nepomáhalo, a fyzická bolesť priniesla nesmierne utrpenie. Ale vďaka Bohu, choroba nemohla ma zlomiť. Pán dal silu bojovať s chorobou. Aj keď v dome a nejdú nikam, ale prvýkrát po mnohých rokoch sa choroba cítiť oveľa lepšie. Predtým, keď som mohol ísť normálne, ale vždy trpela, a to najmä v noci, od silnej bolesti a teraz netrpia, a tak sa naučila krotiť reumatoidnej artritídy. Po období ťažkých exacerbácií v priebehu rokov, môj stav sa postupne zlepšuje. Skôr ošetrené len komplexne pripravené bylinných, a teraz sa robí iný a trieť tinktúru liečivých rastlín. Že mi pomáha, a ja chcem, aby rasskazat.Ustranyaet soľné usadeniny, bolesti kĺbov a svalov alkoholátov dráč. A pomáha vyrovnať sa s dnou, žlčové kamene a žlčníka. To by malo byť 50 g mletých koreňov rastlín sa pridá 0,5 l 400 vodky, trvajú 10 dní, napätie a pitie 25-30 kvapky rozpustením v 1 lyžica voda, 3 krát denne po dobu 20-30 minút pred jedlom. Priebeh liečby - mesačne. Prestávka po dobu 2 týždňov a znova povtorit.Upotreblenie vodné infúznu koreň dráč odporúča pre liečenie účinkov hepatitídy, zápal žlčových ciest a pečene pre normálne trávenie, zastavenie atonické popôrodné krvácanie, a to infúzie je potrebné brať ako dodatočný nástroj pri liečbe močových kameňov , dna a rôzne ochorenia kĺbov. Pre prípravu vodného infúzie by mala byť 1 lyžička dráč drvené korene naleje 200 ml teplej vody a po dobu 15-20 minút. Výsledný kmeň infúzie a pitie 1 polievková lyžica 3krát denne po dobu 20-30 minút pred edy.Vyvodit soli z kĺbov a znížiť bolesť a pomáha mi alkoholy šialenejšie. Napriek tomu, že podporuje rozpúšťanie a odstránenie obličkových kameňov používaných v liečení inkontinencie a žlčových kameňov ochorenia, zápalové ochorenia obličiek a močových ciest, dny, Osteochondróza, rovnako ako ďalší nástroj v liečbe kostných tuberkulózy, krivica a zubného kazu. Na prípravu alkoholu tinktúra 60 g mletých koreňov mořenového naleje 0,5 litra vodky a 400 trvať 21 dní. Po infúzii filtruje a prijatá na vyššie popísaných chorôb, o 25-30 kvapiek 3-krát denne po dobu 20-30 minút pred alebo jednu hodinu po jedle, zakaždým rozprestrenie tinktúry v 50 ml studenej varené infúznej vody.Vodny morénové dlho používa v ľudovej medicíne pri ochorení oneskorenie slezina, menštruácia ako preháňadlo a diuretikum. Vyžaduje 1 lyžička drvené korene rastlín naliať dve šálky vriacej vody, trvať 30 minút, kmeňa a pitie 0,5 šálky 3 krát denne po dobu 20-30 minút pred jedlom. Priebeh liečby - 30 dní. Ak je to nutné, po 3-6 týždňoch povtorit.Mozhno možno použiť šialenejšie a v suchom stave. Suché mletie na prášok koreň a ich užívať 1/3 lyžičky vylisované 0,5 šálky vody, 3 x denne po dobu 20-30 minút pred alebo po jednej hodine po edy.Izbavlyaet podľa ložiska soli, liečenie artritídy, polyartritídy, ischias, bolesti v krížoch, pozitívny vplyv na metabolizmus, čistí telo, posilňuje imunitný systém a pomáha telu vyrovnať sa s chorobou bahenné nátržník. A používa sa pri liečbe žalúdočných a prsníka, myómy a polycystických. S protizápalovými a hojenie rán účinky, pomáha nátržník takmer úplne zbaviť rakoviny a toxické účinky himioterapii.Obychno Pre prípravu vodného infúzie nátržník, 1 lyžička drvené korene rastlín s pakorene naliať 200 ml vriacej vody po dobu 30 minút a potom sa prefiltruje. Vezmite výsledný nálev z 1/3 šálky 3 krát denne po dobu 20-30 minút pred jedlom. Robím inak. Ráno po prebudení v 1 litri vriacej vody 1 čajová lyžička drvené korene Comarum, trvať vychladnúť, potom sa filtruje a pitie infúziu po dobu jedného dňa, namiesto vody. Priebeh jeho použitie nie je obmedzené. Čaj pripravený z Comarum, piť neustále, niekedy len striedavo jeho príjem s inými liečivými infúziou rasteniy.Chtoby príprave alkoxidu Comarum, 50 g mletých koreňov a odnoží rastlín sa naleje 0,5 litra vodky a 400 trvať 21 dní v tme. Hotová prostriedky nie sú filtrované a rozpúšťadlo sa odstráni. Vezmite tinktúru všetky choroby je popísané vyššie 1 lyžička 3 krát denne 30 minút pred jedlom, šírenie zakaždým, 50 g studenej vody varí. Rovnaké riešenie môže byť trenie bolesti kĺbov. Priebeh liečby - 1 mesiac. Zostávajúce po použití tinktúry Comarum korene môžu variť v 1 litri vody a pije ako bežné chay.Iz rastliny, ako je popísané vyššie, môžu byť pripravené univerzálne alkoholátov. Jej použitie zvyšuje terapeutický účinok pri liečbe ochorení pohybového aparátu, podporuje rýchle odstránenie solí a účinné ukladanie všetkých liek nedugov.Dlya spomínané tinktúra prípravky univerzálne potreby brúsiť a miešať 3 polievkové lyžice koreň dráč, morénové a Comarum bahenné, naleje sa zmes 0,5 l 400 vodka a vylúhovať 21 dní v tme. Potom, napätia a so 30 kvapiek, že sa rozpustí v 50 ml studenej vriacej vody po dobu 20-30 minút pred jedlom. Priebeh liečby - mesačne. Po 2 týždňoch prestávke zopakovať. Znovu vykonať dva liečebné cykly do konca polgoda.I chcete zdieľať recept na univerzálnu bylinného čaju. Je nutné brúsiť a mix 3 lyžice Korene rastlinných druhov je uvedené vyššie, a potom 1 lyžička Naliať zmes do porcelánovej misky 200 ml vriacej vody, pokrývajú riadu tanierik a vylúhovať 30 minút. Kmeň a piť 1/3 šálky 3x denne po dobu 20-30 minút pred jedlom. Kurz je použitie bylinné čaje - 30 dní. Každý deň pripravovať čerstvé. Po ukončení liečebnej kúry pauzu na niekoľko týždňov, a potom opakovať príjem bylinného čaju. Vzhľadom k tomu, Ja nie vždy dostať piť 3x denne, Použil som to 2 krát denne, ale neprijímajú na 1/3 a 0,5 poháre. Stáva sa, že som to ešte jednoduchšie. 1 lyžička rozpustiť skončil bylinné čaje v 1 litri vriacej vody a vypiť nápoj ako obyčajný čaj, ale bez cukru, pre dnya.Vot a udržanie ich zdravia. Použiť moje skúsenosti, dobrých ľudí, a nie zle.
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Liečba zápalu kĺbov, artritídy a artrózyLiečba zápalu kĺbov, artritídy a artrózy
Symptómy reumatoidnej artritídy a ošetrenieSymptómy reumatoidnej artritídy a ošetrenie
Liečbu reumatoidnej artritídy tradičných metódLiečbu reumatoidnej artritídy tradičných metód
Reaktívne a reumatoidnej artritídy u detíReaktívne a reumatoidnej artritídy u detí
Liečba juvenilnej reumatoidnej artritídyLiečba juvenilnej reumatoidnej artritídy
Juvenilnou reumatoidnou artritídouJuvenilnou reumatoidnou artritídou
Pre trením kĺby pacientovPre trením kĺby pacientov
O zápalu navždy zabudnutá. To je to, čo som sa prihlásil na liečbuO zápalu navždy zabudnutá. To je to, čo som sa prihlásil na liečbu
Na liečebné sgoditsya & Laque; žiť & raquo; a & Laque mŕtve raquo; hustejšia ako vodaNa liečebné sgoditsya & Laque; žiť & raquo; a & Laque mŕtve raquo; hustejšia ako voda
More & Laque, rýchlo & raquo; Aj nespôsobujú: zmes tinktúr prijaťMore & Laque, rýchlo & raquo; Aj nespôsobujú: zmes tinktúr prijať
» » » » Diagnostikovaných & Laque; artritída & raquo; Naučila som sa žiť - to by ma nezlomí

© 2011—2018 slo.ungurury.ru