Ona koxartróza vytrvalosť vyhrá. Znovu sa chce vrátiť na javisko

Dobrý deň, "Babičko!" Chcem vám povedať, ako je moja neter liečený pre koksartroza.Ona nepodnikajúcimi do tanca, ale pred dvoma rokmi to začalo rušiť bolesti v stehne. Neter išiel k lekárovi. Ona bola diagnostikovaná - hip koxartróza - a ponúkol robiť operáciu, ale ona to odmietla. V skutočnosti, pretože z toho, pri 23 ° C, môže zostať zakázané pre všetkých! Bola zúfalá. Potom som odporučil jej, aby podstúpiť liečbu lekárne lieky prírodného pôvodu "Boswellia", "Glukosamín" a "chondroitín". Oni zrazu mi pomohlo zbaviť herniated disk. Neter súhlasil. Ona tiež vtiera do postihnutého kĺbu anestetické krém vyrobený na báze eukalyptového oleja, klinčekov, Gaultéria a aloe šťavy a piť namiesto čaju infúzie, ktorý posilňuje kĺby. Malo by sa rozreže na malé kúsky do trojlitrového pohára citróna 3-4 s kôrou, zakryť vriacej vody a nechá sa vychladnúť. Riešenie v lyžice infúzie 3-4 medom a vypiť 0,5-1 pohár denne po dobu jedného mesiaca. Po pitie tohto infúzie, by ste mali robiť iného. Mince 3 citróny, 250 g zeleru a 120 g cesnaku, umiestniť ich do pohára trojlitrového a zalejeme vriacou vodou. Pre pridanie nočné pivo. Prijatá v dopoludňajších hodinách na lačno 70 gramov pol hodiny pred jedlom. Jedna banka je dostatočná pre mesyats.Takim spôsobom neter striedal obe nápoj: jeden mesiac videl jeden ďalší mesiac - druhý. Po deviatich mesiacoch liečby, bolesť ona nemá, aj pri vysokom zaťažení. Ta dievča sa chystá vrátiť na pódium. Lekári nemajú protiv.Vot takúto liečbu. Bol by som rád, keby táto skúsenosť pomôže niekto iný.
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
KoxartrózaKoxartróza
Koxartróza príznaky, liečbaKoxartróza príznaky, liečba
Koxartróza moderných metód liečbyKoxartróza moderných metód liečby
Ľudové lieky na liečbu koxartrózaĽudové lieky na liečbu koxartróza
Koxartróza: národné zaobchádzanie koksartrozaKoxartróza: národné zaobchádzanie koksartroza
Cysta odvážne naháňa lastovičníkCysta odvážne naháňa lastovičník
Prsníka ustúpiliPrsníka ustúpili
Otrel som na zem, aby sa zbavil zbavenieOtrel som na zem, aby sa zbavil zbavenie
Stagnácia žlče už nie je: Board pomohol neterStagnácia žlče už nie je: Board pomohol neter
Sérum s citrónom ak sa vezmú vysoký tlak môže byť zabránenéSérum s citrónom ak sa vezmú vysoký tlak môže byť zabránené
» » » » Ona koxartróza vytrvalosť vyhrá. Znovu sa chce vrátiť na javisko

© 2011—2018 slo.ungurury.ru