Žena bola lietanie reumatizmu: ho Wanderer kúpeľa premôcť

Dobrý deň, "Babičko!" Opäť sa rozhodol podeliť recepty testované viac ako raz. Bol by som rád, keby aspoň niekoho na pomoc vyzdorovet.Odna ženu zdieľané so mnou príbeh jeho zotavenie z volatilné reumatizmu. Bola chorá, keď mala 16 rokov. Nuda bolesť prešiel po celom tele, a čoskoro choroba žena položila v posteli. V krátkej dobe stratila 30 kg hmotnosti. V posteli ležala kostra, pokrytá kozhey.I jeden deň do ich domu prišli pútnika v nádeji, že niečo na jedenie. Pozrel na dievča ležiace v posteli, a potom povedal, že sa bude snažiť, aby jej pomohol. Okamžite na horúcej doske dva vedierka s vodou, a keď sa voda varí v každom segmente vrhol 400g veľký soli, ktoré vo vriacej vode po dobu niekoľkých priehrštím lúčne seno okamžite odstránený vedierka ohňa a nechajte ich na 2. Chasa infúziu , Potom vedierka obsah naleje do vodného kúpeľa priniesol teploty na 36 ° C a uvedený pacientovi ľahol v kúpeli po dobu 10-20 minút. A tieto kúpele pre obnovu musel vziať 30-40 v kúpeli den.Zhenschina hovorí, že prvých 10 krát, že na sebe vykúpať v náručí, a to ostatné už sa nezávisle na sebe. Akonáhle to trvalo asi štyridsať, úplne vyliečiť. Za viac ako päťdesiat rokov svojej choroby nie je trevozhit.A to tinktúra zvládnuť kĺbovej reumatizmus. Je potrebné dať do pohára, bez umývanie, 100 g Môže dážďovky, naliať im 1L kvalitné vodky a nechajte po dobu 10 dní v tme. Občas triasť. Po infúzii sa prefiltruje cez tenká, zložené v niekoľkých vrstvách, a trieť infúziu mesta.Lechites s nádejou, a zdravotných výnosov.
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Kúpele pre liečbu obezity a celulitídyKúpele pre liečbu obezity a celulitídy
KEĎ Headache otravovať, som v horúcej vode, aby sa vaše hlavuKEĎ Headache otravovať, som v horúcej vode, aby sa vaše hlavu
Ak chcete záchvaty neviem, v posteli gaštany musia byť udržiavanéAk chcete záchvaty neviem, v posteli gaštany musia byť udržiavané
Liek na bolesti kĺbov v koleneLiek na bolesti kĺbov v kolene
Recepty z novín viac ako raz zachránil. Tam a mám niečo pre vásRecepty z novín viac ako raz zachránil. Tam a mám niečo pre vás
Otvorená ranaOtvorená rana
Čistenie žlčovodovČistenie žlčovodov
Ako rýchlo zotavil a chudosť zbaviťAko rýchlo zotavil a chudosť zbaviť
Zadržiavanie močuZadržiavanie moču
Tipy depresiiTipy depresii
» » » » Žena bola lietanie reumatizmu: ho Wanderer kúpeľa premôcť

© 2011—2018 slo.ungurury.ru