Jojobový olej na vlasy

Teraz je veľmi populárny a cenovo sa stala prirodzenou starostlivosti s kozmetikou ručne. Teraz sa to sluší, nie je potreba míňať veľa peňazí, dosť sa naučiť pár receptov na tvár, telo, vlasy a navštíviť lekáreň alebo úložisko pre mydlovej kotla. Ponúkajú prírodných ingrediencií za prijateľné ceny.

Základom produktov pre starostlivosť o vlasy patrí kozmetické oleja. Ale medzi širokou ponukou vlastnosti jojobového oleja nemá analógy. Indiáni ju nazývajú "tekuté zlato". Vo svojom zložení a konzistenciu nie je ani olej a tekutý vosk. Jojobový olej sa získava a používa sa pre tisíce rokov. To dokonca bolo nájdené v hrobkách faraónov, a za niekoľko sto rokov nie je zatuchnutý a nestratil svoje vlastnosti.

Jojobový olej na vlasy

Jojobový olej na vlasy: Aplikácia

Jojobový olej (alebo olej simmodsii čínsky) sa vyrába lisovaním za studena maticami. Žiadny zo známych rastlinných olejov nemajú tak bohatú zloženie minerálnych látok, ako je jojobový olej. Olejová kompozícia proteínov zahŕňa antioxidanty, Podobne ako v štruktúre na kolagén, ktorý je známe, že je veľmi užitočné pre vlasy a pokožku.

  1. Jojobový olej - ideálny prostriedok pre starostlivosť o vlasy. Je vhodný pre všetky typy pokožky hlavy. Mastný olej na vlasy čistí maz a suché a krehké vlasy vyživuje a regeneruje. Je vhodný na trvalé používanie, pretože nie je zaťažiť vlasy a úplne absorbuje. tiež Jojobový olej kabáty na vlasy s ochrannou fóliou a chráni ich pred negatívnymi vplyvmi na životné prostredie pri zachovaní vlhkosti. Aj napriek hustou štruktúrou oleja, aktívne preniká, výživné a nasýtenia vlasové folikuly, hydratuje a vyživuje vlasy a urýchľuje ich rast.
  2. Jojobový olej je výborný nezávislý kozmetický prípravok, ale tiež sa dobre hodí ostatné oleje a kozmetika, často pôsobiť ako báza. Okrem vlasy masky, môže sa vtiera do čistej forme do pokožky hlavy na 20-25 minút pred praním, platí v noci k obohateniu šampóny a balzamy na vlasy v pomere 1:10.
  3. Dokonale obnovený aromaraschesyvaniya vlasy s jojobovým olejom. Pre lesk a opravy poškodené vlasy 1 lyžička Jojobový olej je nutné pridať 5-7 kvapiek esenciálneho oleja z pomaranča, ylang-ylang a harmančeka. K posilneniu vlasov pridať cédrové étery šalvia, zázvor, borovica. Naneste niekoľko kvapiek tejto zmesi na hrebeň a česať vlasy 2-3 krát denne.

Jojobový olej na vlasy: Aplikácia

Jojobový olej: Masky pre vlasy

Olej maska ​​už osvedčila ako účinná, a po priebehu týchto postupov, vrátite vlasy k životu. Prírodné oleje pracovať na hlbšej úrovni a vyživujú vlasy zvnútra. Všetky ošetrenia sa opakujú aspoň 2-3 krát týždenne, počas 2 mesiacov. Potom je potrebné, aby si prestávku po dobu 2 mesiacov.

Maska proti vypadávaniu vlasov

Zmiešajte 1 polievkovú lyžicu jojobového oleja, 1 lyžica med 1 vajce, 0,5 lyžičky propolis. Naneste na vlasy a vlasovú pokožku. Izolovať. Odísť na vlasy za 1,5-2 hodiny.

Vitamín maska ​​pre zlepšenie rastu vlasov

Na 1 polievková lyžica jojobový olej, pridajte 1 polievková lyžica kokosový olej, 0,5 lyžice Rainey olej, ohriať v mikrovlnnej rúre, sa pridá 1 polievková lyžica tinktúra z papriky, 3 kvapky vitamínov A a E a esenciálny olej ylang-ylang. Naneste na vlasy a vlasovú pokožku, zabaľte fóliou a uterákom a necháme 1-1,5 hodiny.

Maska s jojobového oleja pre lesk vlasov

Vezmite 1 polievková lyžica jojobového oleja, 50 g koňak, 1 lyžica Kakaové maslo, roztaví, pridá sa 5 kvapiek esenciálneho oleja z pomaranča, miešanie a aplikáciu na vlasy po dobu 20 minút.

Jojobový olej na vlasy: Masky pre vlasy

Maska proti lupinám

Táto jednoduchá maska ​​odstráni svrbenie, uľaviť lupy, znižujú maz a dať lesk vlasov. Aby bola pripravená, je potrebné miešať v rovnakých pomeroch jojobového oleja a šťavu aloe. Odísť na vlasy za 1,5-2 hodiny.

Želatína šampón s jojobového oleja

Pripraviť taký krásny a užitočný šampónu ruky, je potrebné vziať do 150 ml základného šampónu (možno zakúpiť v obchode kúpiť Mydlář alebo prírodné šampón bez natriumlaurylsulfátu). V 100 ml infúzneho hydrolát alebo bylín (harmanček, dubovej kôry, žihľavy, apod) Roztok 30 g želatína. Pridajte želatínovú zmes 3 lyžičky jojobového oleja, 1 lyžica medu a 3 kvapky silice borovice, levandule a rozmarínu, dobre premiešajte, pridajte základ pre šampóny a opäť sa premieša. Zachovať tento šampón je nutné v chladničke vo vhodnom obale. Pred praním hlavu odrezať kus a tají v mikrovlnnej rúre alebo vo vodnom kúpeli.

jojobový olej na vlasy: recenzie

  • Julia: "Mám vlnité, tenké, a všetko ostatné je úplne nehodí do môjho okrúhleho tváre vlasy. Ak chcete tento malý "nekompetentnosť prírody" Vždy som si použite vyrovnávanie vlasov. Predtým som vždy mal ostrihať pretože špičiek bičoval nemilosrdne. Ale jedného dňa, pri pohľade do lekárne pre vitamíny pre vlasy, som nečakane išiel ešte ďalej a fľašu jojobového oleja. Spočiatku som sa aplikovať len na špičkách, efekt bol ohromujúci, Sekcia sa prakticky zastavil, šmykom a ja som teraz oveľa menej časté. Potom som začal ju pridajte do masky a aby olejové zábaly na vlasy 1: 1 ricínový olej. Na týchto postupoch, moje vlasy je oveľa silnejší a nakoniec sa mi podarilo vypestovať vrkoč pod ramená. "

jojobový olej na vlasy: recenzie

  • Light: "Ak chcete nádherné vlasy, Jojobový olej - ideálny liek. V lete, keď tam je absolútne žiadny čas sedieť na dlhú dobu s maskou na hlave, pridám pár kvapiek do hotového vlasy masky nanoshu prsty, ako by sa česanie vlasov, a potom čakať 5 minút a opláchnite vodou. Počas zimy som robiť veľa masiek s týmto olejom, niektoré môžu byť dokonca aplikovať na celú noc. 3 roky v mojej každodennej starostlivosti je prítomný jojobový a môžem s istotou povedať, že nie je nič lepšie, som sa nikdy nestretol. "
  • Oksana: "Milujem tento olej, je to naozaj" tekuté zlato ". Je pozoruhodné, starostlivosť o pokožku tváre a tela, dokonale posilňuje nechty a vlasy pod vplyvom jojobového oleja sa stáva hladká, zdravé a lesklé. Tiež sa mi páči skutočnosť, že nešiel ako zlú, čo znamená, že môže byť pridaná do krému, šampón, maska ​​a bez strachu, že ropa skráti životnosť. "

Pozri tiež: jojobový Face

Jojobový olej - skvelý spôsob, ako obnoviť vlasy. Mnoho nadšených recenzií na fórach - jasné potvrdenie. Tento olej jednoducho nemôže sklamať. Je to jednoduché, výživné a veľmi užitočné. Skúste to raz a navždy predpísať jojobový olej na poličke v kúpeľni.

Špeciálne pre LadySpecial.ru - Natalie

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Esenciálny olej z jojoby v kozmetológiuEsenciálny olej z jojoby v kozmetológiu
Olej na vlasy avokádoOlej na vlasy avokádo
JojobovýJojobový
Čierny rasca olej na vlasy, kozmetológie. Recepty, ako uplatňovaťČierny rasca olej na vlasy, kozmetológie. Recepty, ako uplatňovať
Horčicový olej na vlasy: používanie a uplatňovanieHorčicový olej na vlasy: používanie a uplatňovanie
Rozmarín olej na vlasy: užitočných vlastností a aplikáciíRozmarín olej na vlasy: užitočných vlastností a aplikácií
Lopúch olej pre vlasy: recenziaLopúch olej pre vlasy: recenzia
Jojobový FaceJojobový Face
Ricínový olej na vlasyRicínový olej na vlasy
Ricínový olej pre chudnutieRicínový olej pre chudnutie
» » » Jojobový olej na vlasy

© 2011—2018 slo.ungurury.ru