Liečba struma

Na začiatku päťdesiatych rokov, bol som chorý struma, zvyšuje štítnej žľazy podľa skoky. Mesto v tej dobe mnoho žien trpí touto chorobou. A on bol v meste len jeden lekár. Otočil som sa k nemu, napísal s jódových tabliet, ale trochu pomohlo. A to sa stalo, pretože jódu v kombinácii s inými látkami stráca svoje liečivé vlastnosti.

Raz, keď som sedel a čakal, až na ne príde rad, aby u lekára (a front bola veľmi dlhá), muž prišiel, vzal jeho miesto a sadol si. Rovnako ako pred príchodom človeka, a potom, čo všetky ženy mlčali sme nehovorili. Možno, že tento všeobecný ticho upozornil, začal niečo hovoriť, a pri rozhovore sa ukázalo, že aj on, struma, a on to zaobchádza s jódom. A potom zálohovať svoje slová recept, ktorý som neporušil pamätať. Tu to je.

Vezmite pohár, zalejeme ju 1/3 mlieka, odkvapové pipety kvapku jódu a pitie. Budúci deň pokles v dvoch kvapiek mlieka a pitie, a tak každý deň - zvyšovanie jódu dávky na 1 kvapku, až sa dostanete do desiatich. Videl som nič viac ako sedem.

Potom, po zásahu 10 kvapiek, aby sa znížila ich množstvo na jeden každý deň. Po tom, pauzu po dobu 2-3 týždňov a potom piť jód takým spôsobom, ako je prvýkrát.

Koľkokrát si budete musieť vziať jódu v tomto poradí - v závislosti od závažnosti ochorenia. Potom, čo moja štítna žľaza sa vrátil do normálu, I, pre prevenciu, nejakú dobu ešte pil 2-3 kvapky.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Nodulárna strumaNodulárna struma
Jód funkcie v ľudskom teleJód funkcie v ľudskom tele
Štítna žľaza hyperpláziaŠtítna žľaza hyperplázia
Hypothyroidism u žienHypothyroidism u žien
Dôvody pre zmeny v štítnej žľazeDôvody pre zmeny v štítnej žľaze
Narastení na škrupine mozgu liečeného takNarastení na škrupine mozgu liečeného tak
Tvárnej štítnej struma: symptómy, príčiny, prevenciaTvárnej štítnej struma: symptómy, príčiny, prevencia
Čo je struma a ako na liečbu ľudí spôsobyČo je struma a ako na liečbu ľudí spôsoby
Non-chirurgická liečba štítnej strumyNon-chirurgická liečba štítnej strumy
Ako dopĺňať nedostatok jódu v tele?Ako dopĺňať nedostatok jódu v tele?

© 2011—2018 slo.ungurury.ru