Mama BLUE Yod prijíma a po mŕtvici na nohách stála

Dobrý deň, "Babičko!"

Chcem sa podeliť nejaké skúsenosti.

Mamička dvoch mŕtviciach. Po druhej sme sa rozhodli liečiť jej modré jód. Čoskoro mama lepšie a asi mesiac, vstala, a teraz, aj keď na pravej strane od nej stále ochrnutý, rovnako ako niektoré zo slov matka prednáša s ťažkosťami, sa môže pohybovať po byte. Ale neklame! Modrý jód matka pokračuje v užívaní, a dúfame, že čoskoro budú všetci zbaviť účinkov mŕtvice. Na prípravu modrú jód, je potrebné v 50 ml teplej vody, aby sa rozpustil 1 lyžička s hornou cukru a škrobu, kyseliny citrónovej na špičke lopatky a vyplniť všetky 150 ml vriacej vody. Po vychladnutí pridajte 1 lyžička 5% lekární jódu a dôkladne premiešajte. Tento liek je pripravený. Potvrdenie modrá jódu 2-4 lyžičky 1 krát denne pol hodiny po jedle po dobu piatich dní. Po prestávke päťdňovej opakujte príjem. A takéto kurzy prerušovane upraveného na zlepšenie.

Je známe, že všetko zhoršuje v chladnom období chronických chorôb, a dokonca začne rušiť bolesti kĺbov a svalov. V snahe vyrovnať sa s tým všetkým trením "ambulancie". Je nevyhnutné, v 1 litri vody naliať 2 lekárne fľašu amoniaku, pridá sa 20 g gáfru, 1 polievková lyžica soľou a dôkladne premiešajte až do vymiznutia vločiek. Aplikujte pripravené prostriedky pre trením boľavé body. Tampóny namočené v troške, vložíme do bolesťami ucha a ušné bolesti čoskoro prejde, a ich pripevnenie ku ďasien zmierňuje bolesti zubov.

Jedného dňa sa moja sestra išiel vo vlaku, bola zima, takže sa prechladol, a začala kašľať. Že by nemal premenil bronchitídy, sestra tam rozhodnuté a potom má byť liečený aloe. Ona Grind zoznamu rastlín (malo by byť vo veku do troch rokov), zatopené 3 lyžice med a nechajte jeden deň v tme. Za to, že niekoľkokrát za deň trvať 1 kávová lyžica varenej prostriedky. Počas dňa všetci jedli a jej kašeľ zastavil.

Možno, že niekto príde vhod, a incident v mojom živote. Ako mladý muž som bol veľmi zasiahnutý prsia továrenského vybavenia. Zranenie bolo také vážne, že hrudník bol čierny a opuchnutý. Moja matka okamžite vzal kapusta list, postriekané to s medom, som aplikoval na zranenia a opraviť obväzom. Po 2 Chasa obklad zmenil. A tak každý deň po dobu jedného týždňa. Podliatiny prestala bolieť, modrina zostúpil, a moje prsia sú získavané bývalý tvar a farbu. Všetko najlepšie, sa uzdraviť!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Modrý jód a kontraindikácieModrý jód a kontraindikácie
Bolesť v matky nohy obťažovaný. Tu je návod, ako to odstránilo jehoBolesť v matky nohy obťažovaný. Tu je návod, ako to odstránilo jeho
Bolesť kĺbov v kolenáchBolesť kĺbov v kolenách
Vyliečený navždy jód, sóda a voda!Vyliečený navždy jód, sóda a voda!
Keď ekzém odvážne trieť masť BODYKeď ekzém odvážne trieť masť BODY
Hoci vzácny MALÁRIA MEETS, ale táto choroba niekedy stalo,Hoci vzácny MALÁRIA MEETS, ale táto choroba niekedy stalo,
Ručné práce znova: Opäť som úplne zdravý!Ručné práce znova: Opäť som úplne zdravý!
Multicystická ochorenie obličiekMulticystická ochorenie obličiek
Liečiť komplexné vážne lymfómLiečiť komplexné vážne lymfóm
Odvary, tinktúry prijíma a čoskoro zabudnúť prietržeOdvary, tinktúry prijíma a čoskoro zabudnúť prietrže
» » » » Mama BLUE Yod prijíma a po mŕtvici na nohách stála

© 2011—2018 slo.ungurury.ru