Mama vyliečený veľa ľudí. Môj príbeh - jej pamäť

Dobrý deň, "Babičko!" Moja detstva prebehlo v obci. Nebol to ani v nemocnici, ani zdravotnícky asistent a všetci dedinčania požiadali o lekársku pomoc k mojej matke. Často som bol schopný vypočuť mamička dáva niekoho iného poradiť alebo určuje tvar brucha, ktorá sa narodí - chlapec alebo dievča. Bol to skutočný dar daný jej Bohom. Mnoho matka vyliečený pomocou svojich metód. Niektoré z nich chcem rasskazat.Chasto deti trpiace kožnými chorobami. Mali sme kúpeľný dom, matka sa pustil do svojich chorých detí a šľahačkou je s brezovým metlou. Po tom, že odporúča rodičom, aby miešať doma pre dobrú štipkou červenej ďateliny a lastovičník, naliať zmes 0,5 litra vriacej vody a nechajte cez noc. V dopoludňajších hodinách odtoku a 2-3 krát za deň, to infúzie umyť detské sedačky, na ktoré sa vzťahuje s vyrážkou. Po dobu jedného mesiaca sa koža stane čistá a dopustil získala zdravý vzhľad.
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Pod nôž Ja nechcem ísť do postele - ona kraurosis muchuPod nôž Ja nechcem ísť do postele - ona kraurosis muchu
Problémy žien môžu byť vyriešené: to je to, čo radím vám varenie a pitieProblémy žien môžu byť vyriešené: to je to, čo radím vám varenie a pitie
Cysta odvážne naháňa lastovičníkCysta odvážne naháňa lastovičník
Kaloterapiyu som sa prihlásil, a moja pleť sa stala vláčnuKaloterapiyu som sa prihlásil, a moja pleť sa stala vláčnu
C & Laque; babička & raquo; dlhoročné priateľov, ale prvýkrát v jej písaníC & Laque; babička & raquo; dlhoročné priateľov, ale prvýkrát v jej písaní
Kapusta komprimuje pre hojenie ránKapusta komprimuje pre hojenie rán
Ak je čistá bude krv, stane rýchlejšie ZDRAVÝAk je čistá bude krv, stane rýchlejšie ZDRAVÝ
Veľmi staré a vzácne recept na maláriuVeľmi staré a vzácne recept na maláriu
Pažítka mi zrazu zachránil pred maláriouPažítka mi zrazu zachránil pred maláriou
Pohyb je považovaný srdcové choroby. Väčšina ochorení Teach túto lekciu!Pohyb je považovaný srdcové choroby. Väčšina ochorení Teach túto lekciu!
» » » » Mama vyliečený veľa ľudí. Môj príbeh - jej pamäť

© 2011—2018 slo.ungurury.ru