V kastróle zvyšku eliminovať stratu

Dobrý deň, "Babičko!" Jeho recept chcem pomôcť rodičom, ktorých deti trpia rektálna výhrez. To znamená, že som vyliečili jeho syna.Itak, treba zahriať, aby bol horúci, prázdny žehlička kotol na 5 litrov, otočte ju a dať ju na uterák. Kryt s vrstvou rúna (môže byť znečistený) a položila choré dieťa. Necháme pol hodiny tak. Vykonajte postup každý deň po dobu jedného mesiaca, možno aj viac. Ak je dieťa je nemravné, čítať mu príbehy.
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
BATOŽINOVÝ log, vykonajte nabíjanie a vrátiť sa na scénu z materniceBATOŽINOVÝ log, vykonajte nabíjanie a vrátiť sa na scénu z maternice
Vezmite bylinné kúpele a problémy menopauzy neviemVezmite bylinné kúpele a problémy menopauzy neviem
Poviem vám, ako odstrániť zápal a krčka SPRÁVNE vynechaniePoviem vám, ako odstrániť zápal a krčka SPRÁVNE vynechanie
Keď ekzém odvážne trieť masť BODYKeď ekzém odvážne trieť masť BODY
Tento spôsob jeho pradedo bol ošetrený. Páči sa mi to veľmi užitočnéTento spôsob jeho pradedo bol ošetrený. Páči sa mi to veľmi užitočné
Nie je môj syn zažiť väčšiu bolesť: zdurenie lymfatických uzlín odobrať SOLNie je môj syn zažiť väčšiu bolesť: zdurenie lymfatických uzlín odobrať SOL
Byliny upokojuje nervy a nespavosť odísťByliny upokojuje nervy a nespavosť odísť
Chcem navrhnúť, ako sa vysporiadať s neuralgiíChcem navrhnúť, ako sa vysporiadať s neuralgií
V detstve obličkách výrazne narušený: ocot z bokov, aby ich upokojilV detstve obličkách výrazne narušený: ocot z bokov, aby ich upokojil
Multicystická ochorenie obličiekMulticystická ochorenie obličiek
» » » » V kastróle zvyšku eliminovať stratu

© 2011—2018 slo.ungurury.ru