A stal sa zázrak!

Mali sme taký prípad: aby dievča napadol pes a ona mala strach. Bol tak silný, že sa dieťa prestal hovoriť a jesť. Liečili sme jej lekár, starenka, starí rodičia a žiadne výsledky. A potom moja matka sa rozhodla ísť s dievčaťom v kostole, kňaz poctený nad hlavou evanjelia. A stal sa zázrak - ihneď potom, čo dievča hovoril a pýtal sa k jedlu. Aj po ľaknutie potrebujú jesť cukor, piť vodu svyachenoy a namazať hlave svyachenym olej.
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Tehotenstvo - čakanie na narodenie zázrakTehotenstvo - čakanie na narodenie zázrak
Ľaknutie pri príznakoch malého dieťaťaĽaknutie pri príznakoch malého dieťaťa
Ako určiť pohlavie dieťaťa počas tehotenstvaAko určiť pohlavie dieťaťa počas tehotenstva
Ako počať dievča alebo chlapec?Ako počať dievča alebo chlapec?
Ako priviesť dievča v poriadku?Ako priviesť dievča v poriadku?
Tvorí dcéru ten správny postoj k zdravej výžive a učia sa pozerať na váhuTvorí dcéru ten správny postoj k zdravej výžive a učia sa pozerať na váhu
Ako jesť, porodiť dievčaťu?Ako jesť, porodiť dievčaťu?
Za žart vnučka nadávok, a napriek tomu sa stal mojím spasením;Za žart vnučka nadávok, a napriek tomu sa stal mojím spasením;
Komprimuje pre liečbu hidradenitidy pod-Komprimuje pre liečbu hidradenitidy pod-
C & Laque; babička & raquo; dlhoročné priateľov, ale prvýkrát v jej písaníC & Laque; babička & raquo; dlhoročné priateľov, ale prvýkrát v jej písaní
» » » » A stal sa zázrak!

© 2011—2018 slo.ungurury.ru