Podľa paraproctitis štrajku tolerované cesnak horúca para

Dobrý deň, "Babičko!" Chcem sa podeliť tradičnej liečby paraproktita.Dlya postup bude musieť red pálených tehál a čistý kovový vedro. Vo večerných hodinách pred spaním pol tehly je potrebné dôkladne očistiť kefou, potom dobre ohrievajú, kladený na plynový sporák horáka a potom sa presunie do vedra, ktorého vrchol prekrývaciu vrstvy. Po tom, posypeme tehla prelisovaný cesnak (3 strúčiky strednej veľkosti), rýchlo sadnúť, vystavovať na dno, na vedra s rukami rozšíril na zadok a posadiť sa ochladiť tak para.Posle konci postupu zababušiť a spať. Pritom niekoľko nocí za sebou - tak dlho, kým absces prestane si pripomínať. Skúste tehla nie je silne zahrieva, aby nehorí cesnak. Musí byť dosť bohatý, ale nie suhim.Lechites, dobrých ľudí, a sa uzdraviť.
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Vzal som si cesnak - choroba a zomrelVzal som si cesnak - choroba a zomrel
Zápal príveskov, cervikálny erózieZápal príveskov, cervikálny erózie
IF slaniny MIX cesnak, kukurica nesdobrovatIF slaniny MIX cesnak, kukurica nesdobrovat
IF narušuje psoriáza - táto masť, priatelia, PRE VÁSIF narušuje psoriáza - táto masť, priatelia, PRE VÁS
Liečiť struma cesnak jogurtLiečiť struma cesnak jogurt
Zápcha kapusta odstraňuje varí - sa používa cesnakZápcha kapusta odstraňuje varí - sa používa cesnak
Ručné práce znova: Opäť som úplne zdravý!Ručné práce znova: Opäť som úplne zdravý!
Ľudový liek pre tromboflebitídyĽudový liek pre tromboflebitídy
Gaštanovo hnedá nesie ovocie rekuperácieGaštanovo hnedá nesie ovocie rekuperácie
Nie je môj syn zažiť väčšiu bolesť: zdurenie lymfatických uzlín odobrať SOLNie je môj syn zažiť väčšiu bolesť: zdurenie lymfatických uzlín odobrať SOL
» » » » Podľa paraproctitis štrajku tolerované cesnak horúca para

© 2011—2018 slo.ungurury.ru