Vyhnať z tela, či by ste mi prosím reumatické bolesti

Dobrý deň, "Babičko!" Často existujú žiadosti o pomoc pri liečbe reumatizmu. Dúfajme, že tieto osvedčené skúsenosti a čas receptov pomôže aspoň niekoho, vyrovnať sa s zradný nedugom.1. Melt 1 lyžička maslo, zmieša sa s concoctions na výrobu buničiny a trieť na noc v postihnutej oblasti. Flanel kravatu. Ak teda opäť cítil bolesť, potom o týždeň neskôr ošetrenie opakovať. Často nie je možné, pretože sa môže začať kozhi.2 podráždenie. Mieša sa v uzavretej sklenenej nádobe (nie je triasť!) V rovnakých dielov objemu čistej kyseliny sírovej, a ľanový olej, a potom sa pomocou štetca alebo pero husacie tuk zmesi bolesť v mieste. 15 minút po mazaní krytu s gázou zložené zo štyroch. Vykonávať každý deň. Ak miest liečených balzam, bolestivé reagovať na to, sa má liečba vykonávaná raz za dva alebo tri dni, alebo dokonca menej koncentrovanej platí balzam (pre jednu časť kyseliny sírovej sa z dvoch častí ľanový olej) 3. Ak je reumatická horúčka sprevádzané opuchmi nôh by mali byť šité z veľkosti a tvaru končatín bavlnená tkanina tašky, naplniť ich brezové lístie a pred spaním dať nohy do nich, takže opustí končatiny pritisla na všetkých stranách. Nohy budú potiť, takže je nutné vymeniť mokré lístie suhimi.4. Fľaša šampanského naliať 200 ml olivového oleja, pridajte 10-20, v závislosti na požadovanej pevnosti, strukov papriky, naleje 200 ml vyčisteného petroleja, dobre korku a nechať po dobu 10 dní v tme. Daily Shake. Hotový tinktúra vtiera do noci na zapareniny. Vykonávať každý večer, kým sa neuzdraví. Počas dňa, aby nedošlo k nádchu, nosiť teplé vlnené spodné prádlo a vlnené chulki.5. Zmiešajte 200 g soli a 100 g suchého horčice, pridať k tejto zmesi purifikovanej petroleja pre získanie hustoty zmesi kyslej smotany a trela sa do sucha cez noc v pacientov mesta.6. Trieť zapareninám pred obnovením dioica žihľavy. Heat ukutyvat.Budte zdravé!
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Ľanový olej pre chudnutieĽanový olej pre chudnutie
Ľanový olej našiel uplatnenie v starovekuĽanový olej našiel uplatnenie v staroveku
Výhody a poškodzuje ľanového olejaVýhody a poškodzuje ľanového oleja
Ľanový olej pre prevenciu a liečenieĽanový olej pre prevenciu a liečenie
Upokojujúci balzam na peryUpokojujúci balzam na pery
Liečba svrabu a neurodermatitídyLiečba svrabu a neurodermatitídy
Morning Dew strach a dermatitída a žihľavkaMorning Dew strach a dermatitída a žihľavka
Ručné práce znova: Opäť som úplne zdravý!Ručné práce znova: Opäť som úplne zdravý!
Je vhodný pre všetky TOTO balzam: predstavuje to pre vásJe vhodný pre všetky TOTO balzam: predstavuje to pre vás
U pacientov s Parkinsonovou chorobouU pacientov s Parkinsonovou chorobou
» » » » Vyhnať z tela, či by ste mi prosím reumatické bolesti

© 2011—2018 slo.ungurury.ru