Liečba liposarkómom obnoveného človeka

Pred šiestimi rokmi som bol operovaný na liposarkómom. Bol na pokraji smrti, ale teraz je všetko u konca, cítim sa dobre. To, čo ma zachránil?
Po prvé, moja rodina dať sviečky v kostole pre zdravie a požiadal o mojej uzdravenie Bohom. Po druhé, som sa výťažky z nechtíka a harmančeka. Zaparivat v termoske. Vypil som alkoholu tinktúra lastovičník a jedľovec. Prvý kúpil v lekárni Zubitsky, a potom ona. Rok N.Shevchenko spracuje spôsobom popísaným v Moskve (rastlinného oleja + vodky). Videl som odvary z čiernej bazy, ihličia a cibuľu olúpeme. Jedol som šalát z červenej repy. Výsledok je zrejmý - žijem! Hlavná vec - že chce žiť. V tom som v solidarite s A.S.Kreshtopom. On dáva veľkú radu.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Tisu jed v MoskveTisu jed v Moskve
Z mastitídy - šťavy lastovičník. Vyhodiť chorobu z tela!Z mastitídy - šťavy lastovičník. Vyhodiť chorobu z tela!
Ako moja dcéra sa vyhli operáciiAko moja dcéra sa vyhli operácii
Nechcem nič skrývať - ​​od svrab poznať recept!Nechcem nič skrývať - ​​od svrab poznať recept!
V & Laque; babička & raquo; hľadal radu: noviny pomohla žene!V & Laque; babička & raquo; hľadal radu: noviny pomohla žene!
Lupiny - nie vždy zdravotný problémLupiny - nie vždy zdravotný problém
PTSDPTSD
Liečivá kolekcia lastovičník, imelo, sladká a nechtíka lekárskehoLiečivá kolekcia lastovičník, imelo, sladká a nechtíka lekárskeho
Komprimovať a tinktúra na liečbu melanómuKomprimovať a tinktúra na liečbu melanómu
Počas šiestich rokov ste, a Laque; Granny & raquo; so mnou - za tie roky som sa stala matkouPočas šiestich rokov ste, a Laque; Granny & raquo; so mnou - za tie roky som sa stala matkou
» » » Liečba liposarkómom obnoveného človeka

© 2011—2018 slo.ungurury.ru