Keď moja dcéra bola chorá - zaobchádzané dieťa ako ja

Dobrý deň, "babička" Jeho list je určené všetkým matkám, ktoré čelia alebo môžu byť stále zápasia s jedným z najčastejších ochorení detí - dysbióza kishechnika.Seychas svoju dcéru Masha 5 rokov. Ona je zdravý a spokojný decko. A ako veľmi sme trpeli, Boh sám vie. Keď Masha otočil šesť mesiacov, som si všimol, že má často stolicu. Pri pokuse dostať sa do hrude, keď sprvu dychtivo uchopil bradavku, a potom sa rozplakala, ohyb a prestať dojčiť. Výkaly to mohlo byť zrejmé, že mlieko nie je stráviteľné. Keď sa na tváre a brucha vyrážka objavila, ponáhľal som k lekárovi. Prešli sme všetky testy, a s diagnózou - disbióze. Lekár vykonala "terénne" rozhovory so mnou, povedal mi, prestať dojčiť a ísť do suchej zmesi a hrozil, že moje dieťa bude trpieť celoživotné črevnej bolyachkami.No o to, nechcem ísť do lekárne pre lieky a na rodičov. Rodina Rada rozhodla, že "jed" dieťa a doprajte. Mama konzultovať so svojimi priateľmi, ktorí mali podobné problémy, ale tiež som zásobené s najrôznejšími tipy a recepty. Môj priateľ, ktorý má dieťa o rok staršie ako môj Máša, neodporúča hodiť dojčenia, pretože materské mlieko obsahuje protilátky proti škodlivým mikróbom. Pripravil som odvar z Masha 3 diely žeriavu, a 1 diel koreňa calamus. 1 lyžica Zmes sa naleje šálku studenej prevarenej vody, trval hodinu a upraví sa zahreje sa k varu. Po tomto filtra a nechajte dieťa 1 polievková lyžica odvar až 5 krát denne pred kŕmením. Snažil som sa prekrmovať dievča a predĺžiť dobu medzi kŕmením. A tak liečiť. Prejavy choroby stali sa menej a menej. Iba farmaceutické výrobky, ktoré sme uznávané bol "bifidumbacterin". Vezmeme to nie je nebezpečný, pretože obsahuje prospešné mikroorganizmy, ktoré sú chýbajúce kishechniku.Esche hovoriť o kvasu, ktorý Masha miluje. To ovplyvňuje pacient vypiť čreva, ako je kúpanie more celé telo. Aby bola pripravená, treba umyť citrón a rez je na tenké plátky (s kôrou), pridá sa 400 g medu, 400 g hrozienok, naleje sa zmes 4 litre studenej prevarenej vode, do ktorej predtým treba pridať 10 g kvasiniek (nie je dovážané) a 1 lyžice ražná múka. Zmes sa nechá po dobu jedného dňa, a potom sa pridá ďalšie 1 liter prevarenej vody. Keď sa hrozienka a plátky citróna bude na povrchu, scedíme a naliať pivo do fliaš. Daj (put it!) Je v chladničke. Kvas je možné vypiť po 2-3 dňoch. Spočiatku som dal to dieťa 2 polievkové lyžice 3 krát denne, a teraz pije 2-3 šálky denne o kvasu. Domnievam sa, že tento nápoj - najlepším prostriedkom prevencie bolezni.Ne bojí diagnózy "disbióze", veci nie sú tak zlé. Počúvať matkinej intuíciu, a všetko bude v poriadku.
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Ovčie kiahne u dospelých alebo lepší mali dieťaOvčie kiahne u dospelých alebo lepší mali dieťa
Črevnej kŕč a jej príznaky u dojčiatČrevnej kŕč a jej príznaky u dojčiat
Správna organizácia dojčenieSprávna organizácia dojčenie
Roľníckej-roots pomôže odstrániť myómy, a zase som bol schopný stať sa matkouRoľníckej-roots pomôže odstrániť myómy, a zase som bol schopný stať sa matkou
Ako moja dcéra sa vyhli operáciiAko moja dcéra sa vyhli operácii
Otrel som na zem, aby sa zbavil zbavenieOtrel som na zem, aby sa zbavil zbavenie
Ach áno Uhorkový - Spasiteľ dobre urobil!Ach áno Uhorkový - Spasiteľ dobre urobil!
Ako zobraziť červa pásomnicuAko zobraziť červa pásomnicu
Po obdržaní infúziách analýzy ukázali zlepšeniePo obdržaní infúziách analýzy ukázali zlepšenie
Ako moja babička zotavil z malárieAko moja babička zotavil z malárie
» » » » Keď moja dcéra bola chorá - zaobchádzané dieťa ako ja

© 2011—2018 slo.ungurury.ru