Droždie maska ​​na vlasy: recepty. Užitočné funkcie a recenzie

Vlasy potrebuje neustálu a starostlivú starostlivosť, bez ktorých sa stávajú suché, nudné a krehké. V starostlivosti o vlasy nemôže robiť nejaké šampóny a balzamy, ktoré potrebujú komplexný prístup: Správna výživa, vitamíny a minerály, toniká. Droždie masky poskytujú lesk, posilniť a stimulovať rast vlasov.

Droždie maska ​​na vlasy: použite

droždie - stavebný materiál pre kadere, obsahujúce vitamíny B Nedostatok týchto vitamínov vyvoláva vypadávanie vlasov, čo je krehký a bez života. Ďalej vitamíny skupiny B obsahuje kvasinkový RR a vitamíny D, zinok, železo, mangán, vápnik a horčík, ktoré majú vplyv na dobré zdravie vlasov.

  1. Vitamín B1 zlepšuje krvný obeh, čo umožňuje vlasy žiarovka je obohatený živinami a kyslíkom. To vedie k zvýšenému rastu chĺpkov.
  2. Vitamín B2 je nutná pre udržanie lesk vlasov. stanú nudné a bez života, stráca objem a zašpiní s nedostatkom tohto materiálu.
  3. Vitamín B5 posilňuje vlasové korienky, zabraňuje vypadávaniu vlasov.
  4. Vitamín B6 aktivuje rast, obnovuje bunky. Nevýhodou tohto materiálu vedie k vypadávaniu vlasov.
  5. Vitamín PP stimuluje krvný obeh, zvyšuje prísun živín a zabraňuje vypadávaniu vlasov.
  6. Vitamín D reguluje krvný obeh, pomáha vstrebávať horčík a ďalšie. Minerals.

Droždie maska ​​na vlasy: recepty

Kvasinky môžu byť použité pre prevenciu - oni vyživujú vlasy, dodáva vitalitu a lesk.

Pozri tiež:

Droždie maska ​​na vlasy: recepty

  • Squeeze šťavu z jednej hlavy cibule, pridajte 10 g droždia, 2 polievkové lyžice. l. vody a 1 hod. l. lopúcha a ricínový olej. Pred použitím masky, to je najlepšie, aby ju trochu zahriať. Masážny rub zmes do vlasových korienkov a zvyšok rozmiestnené po celej dĺžke. Kladený na plastovou krytkou, zabaľte hlavu do uteráka. Po 1 hodine, opláchnite teplou vodou.
  • Zmiešajte 2 lyžice. l. kefír, 1 hod. l. medu a 10 g kvasiniek. Kedy sa kvasinky kvasiť miešať hmoty, aplikovať na vlasy od korienkov ku koncom. Nosiť klobúk a tlmiť hlavu uterákom. Po 30 minútach opláchnite hmoty.
  • Zmiešajte 1 polievková lyžica. l. vody a korenie tinktúra, sa pridá 10 g kvasiniek. Keď sa prvé príznaky kvasenia, zamiešajte masku a položila ju na korene. Po 20 minútach, šampón výplach zmesi a vody.
  • 10 g droždia 2 lyžice sa rozpustí. l. voda. Čakať na fermentáciu, sa pridá 1 polievková lyžica. l. horčice prášok a vaječný žĺtok. Majitelia suché vlasy je vhodné pridať do zmesi po dobu 1 hodiny. L. lopúch olej. Zmes sa mieša do hladka a vzťahujú sa ku koreňom. Po pol hodine plákania.
  • Pour 20 g droždia 4 lyžice. l. mlieko. Keď sa kvasinky kvasiť, pridajte 1 žĺtok a 1 polievková lyžica. l. olivový olej. Miešajte, kým nevznikne homogénna hmota konzistenciou. Varené zmes dať na koreňoch a šíri po celej dĺžke. Hlava zábal s fóliou a uterákom. Po 1 hodine sa prepláchne vodou a šampónom. Táto maska ​​sa odporúča vykonať 1 krát za 10 dní. Počet procedúr - 15.
  • Tepla v mikrovlnnej 1 polievkovú lyžicu. mlieko na optimálnu teplotu. Pridajte 2 lyžice. l. pivovarské kvasnice a dal zmes na pol hodiny na teplom mieste. Poraziť 2 vajcia šľahač, pridajte 2 lyžice. l. mandľový olej. Zmiešajte všetky ingrediencie do hladka. Výsledná zmes sa trieť do pokožky hlavy, opotrebenie plastové viečko a Izolovať uterák. Opláchnite 2 hodiny a teplej vody šampón.
  • 2 lyžice rozpustiť. l. sušené droždie v 200 ml vody. Pripraví sa odvar z liečivých bylín: sa naleje 300 ml vriacej vody zmes žihľava, harmanček a šalvia (1 polievková lyžica každý bylina ..). Polovica vývar, zmiešame s droždím, pridajte 5 kvapiek esenciálneho oleja akýmkoľvek a 1 polievková lyžica. l. tekutý med. Miešajte, kým hladkú masku a aplikovať na vlasy. Po 1 hodine opláchnite teplou vodou a opláchnite vlasy 2. polovica bylina vývar.

Droždie maska ​​na vlasy: recepty

Droždie maska: recenzia

  1. Anastasia, 27 rokov: ako masky droždie sa používa už niekoľko rokov. Prvýkrát som sa snažil rezort, keď sa stretávajú s problémom vypadávanie vlasov. Potom mi pomohol v poriadku. O mesiac neskôr som si všimol výrazné zlepšenie - vlasy silnejšie a takmer Zastavili vypadnutiu. V súčasnej dobe, moje vlasy husté a zdravé. Veľmi spokojný s výsledkom!
  2. Kristina, 23 rokov: Mám kvasinkovú maska ​​bola úľava, keď sa po narodení mojej vlasy sa stal nudný, lámavé a bez života. Sú silne klesol po škrabanie, bol som zúfalý! Po vyskúšaní kvasinkovú masku, neľutujem. Potom, čo strávil 15 ošetrenie, moje vlasy späť do svojej pôvodnej sile a kráse.
  3. Svetlana, 32 rokov: Raz za týždeň, aby masku kvasinkových cibuľa. O receptu som čítal na internete. Prvú dlho som váhal, premýšľal vône zostane, ale nie. Po maska ​​žiadny nepríjemný zápach cibule a kyslá, vlasy lesklé, silné a pevné. Radím všetkým.

Droždie maska ​​- výborný prostriedok k vypadávaniu vlasov. Sú veľmi populárne v kozmetike a žien, ktorí sa starajú o ich krásu doma. Vzhľadom k prírodným zložkám kvasinkových masiek, môžete si byť istí, že vaše vlasy budú zdravé, silné a lesklé.

Pozri tiež:

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Čo je potrebné urobiť, aby urýchlila rast vlasovČo je potrebné urobiť, aby urýchlila rast vlasov
Urýchliť rast vlasov pomôže doktora trichologistUrýchliť rast vlasov pomôže doktora trichologist
Vitamíny pre vypadávanie vlasovVitamíny pre vypadávanie vlasov
Vitamíny pre vlasy PantovigarVitamíny pre vlasy Pantovigar
Niacín vlasyNiacín vlasy
Tipy na riadnu starostlivosť o vlasyTipy na riadnu starostlivosť o vlasy
Maska na vlasy z ricínového olejaMaska na vlasy z ricínového oleja
Lopúch oleja na vlasy je opäť v móde!Lopúch oleja na vlasy je opäť v móde!
Suché horčice pomôže zlepšiť vlasySuché horčice pomôže zlepšiť vlasy
Suché vlasy olejSuché vlasy olej
» » » Droždie maska ​​na vlasy: recepty. Užitočné funkcie a recenzie

© 2011—2018 slo.ungurury.ru