Je to už päťdesiat rokov od chvíle, gangréna vytláčajú MAE

Dobrý deň, "Babičko!"

Chcem sa podeliť o recept, vďaka ktorému môj dedko pred 50 rokmi unikol amputáciu.

Potom, čo si poranil nohu, ale nevenoval pozornosť. Vzhľadom k tejto neopatrnosti čoskoro na týchto stránkach som sa vyvinula sneť. Chirurg, ktorému jeho dedko požiadal o pomoc, uviedol po zhliadnutí: "Za účelom ďalšej infekcii nezáleží, som presvedčený, že je potrebné amputovať nohu." Môj starý otec bol v zúfalstve, ale z amputácia Stále odmietal písať o tomto prijatí. Príchode domov z nemocnice, nespal niekoľko nocí, zatiaľ čo zlý noha mu nedal odpočinok. A potom som videl hlinený hrniec s kyslým mliekom. "Daj pripojiť k pätnej zábal s jogurtom, môžu cítiť lepšie," - pomyslel si. Potom nalial na utierku kyslého mlieka, dať ho na mieste, kde bolo čierne, a išiel spať. A ja spal na dva dni, a keď sa prebudil, zistil, že gangréna začala klesať. Stal sa dedko a potom použiť jogurt. A vyrovnať sa s chorobou.

Viac ako raz som bol presvedčený o tom, v liečivé vlastnosti potravín mliečneho kvasenia: keď som zápal močového mechúra, obličiek alebo žalúdka každé ráno na lačno jesť syr, zapíjajú sa jogurtom a čoskoro všetky priesmyky. Ale keď sa vytvorí absces, to je aplikované na kompresiu s jogurtom a všetko hojí rýchlo.

Zbaviť "vemena matky" (hidradenitidy dopl-) help masť. Brúsiť nastrúhaný 50 gramov tmavého mydlom a čerstvou cibuľkou, premiešajte je, zalejeme zložkách hmotnosti 130-150 g roztaví domáceho bravčového tuku, opäť rýchlo všetky zmesi a chladom. Masti zostala v pohári na chladnom mieste po dobu až 1,5 týždňov. Na malý kúsok gázy, aplikovať vo vrstve 2-3 mm a vzťahujú sa na boľavé miesto. Horný kryt s polyetylénom a opraviť omietky. Zmena obklad ráno a večer, ale ak je hnis vytiahol energicky, potom každé 3-4 hodiny.

Zostať zdravý!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Chirurgická liečba gangrénu nôhChirurgická liečba gangrénu nôh
Choď preč, oslepnutia! To vás poháňa k sériiChoď preč, oslepnutia! To vás poháňa k sérii
Gangréna dolných končatín: liečbaGangréna dolných končatín: liečba
Dokonca aj môj dedko túto metódu vedel. On a ja som zažilDokonca aj môj dedko túto metódu vedel. On a ja som zažil
Otvorená ranaOtvorená rana
Erysipel, môj dedko liečiť hrozienkaErysipel, môj dedko liečiť hrozienka
Problém bol v tom, a ja som išiel červami palinaProblém bol v tom, a ja som išiel červami palina
Žlčové kameneŽlčové kamene
Dokonca diabetická gangréna ustupovať!Dokonca diabetická gangréna ustupovať!
Skalica, rybí olej, med - a gangréna nebude fungovaťSkalica, rybí olej, med - a gangréna nebude fungovať
» » » » Je to už päťdesiat rokov od chvíle, gangréna vytláčajú MAE

© 2011—2018 slo.ungurury.ru