Nájsť vhodnú liečbu a tromboflebitída odstrániť zhoršenie

Dobrý deň, "Babičko!"

Vďaka receptov zverejnených na webe medicsguru.ru, zbavil mnohých chorôb, vrátane kŕčových žíl s tromboflebitída. Chcem sa podeliť o svoje skúsenosti.

V roku 2005 som sa vystupňovali tromboflebitída. Viedeň na pravú nohu na vnútornej strane nad kolená je vháňaný na ruky a je veľmi chorý. Začervenanie okolo neho vytvorený, a ja som bol telesná teplota stúpla na 380. Aby sa zabránilo trombu oddelenia okamžite šiel k lekárovi. Ponúkol sa, že ísť do nemocnice a objednal si stravu, ktorá vylučuje sa bielkovín, sacharidov a tukov. Išiel som domov pre veci, ale nemocnica nevrátil. Doma vytiahol súbor "babička" po dobu 5 rokov a začal vypísať recepty zo svojho liečbe tromboflebitídy. Celkom 50 z nich vybrať tie najvhodnejšie pre seba a dohodli sa má liečiť komplexne, úprimne veriť v pozitívny výsledok.

Úplne som sa vzdal pitie kávy, silný čaj, nealkoholické nápoje, čokoládu, banány, orechy, vrátane arašidov, biele pečivo, koláče, zmrzlina, mäso (okrem vtákov), ryby, vajcia, sýta, kyslou smotanou a tvarohom. Jesť len nízkotučný jogurt a jogurt, otruby obilnín, zeleniny, ovocia, ovsené vločky, pohánka, jačmeň, ryža kaše a pitie čaju z kŕčové žily lekár Selezneva.

Riedenie krvi, zvýšenie žilového tonusu, zníženie priepustnosť kapilárnej steny a prevencii trombózy prijatá gaštan tinktúra (k dispozícii farmaceutický prípravok "Aescusan") a kôpor semená. Na prípravu gaštanové likér, hnedá Zrelé plody rezať nožom na niekoľko kusov, vysuší a rozomelie v mlynčeku na kávu na prášok. Potom, 2,5 lyžice

pripravený prášok (priemer 5 môže byť nakrájané ovocie) v zaplavený z tmavého skla fľašu 0,5 litra vodky (môže variť) a pretrvával počas 21 dní pri izbovej teplote na tmavom mieste. Hotový tinktúra prijatá 10-20 kvapiek, zakaždým, keď sa rozpúšťajúce vo 1/4 šálky vody, 3 krát denne. Neustále odovzdala kompletný krvný obraz, koagulácie ju ovládajúci.

Kým gaštan tinktúra pripravený, som denne o 10.00 a 15.00 hod, bez ohľadu na jedlo, vziať 1 lyžička žiadne sklíčka rozstrapkaný v prášku feniklu. Naplnil ústa, držať trochu slín na kabát, potom prehltol a zapiť vodou.

Vzhľadom k tomu, drog pre krvný riedidlá môžu mať "Aspirín" (0,5 tablety v noci), "Aspekard" (jedna tableta v noci) a "Cardiomagnyl" (jedna tableta v noci). Vyberte požadovanú jednu z týchto liekov, vzhľadom na to, že časť z nich kyselina acetylsalicylová zvyšuje kyslosť žalúdočnej šťavy, spôsobiť pálenie záhy a je veľmi škodlivé pre žalúdočné a pažerákové vredy.

Prvých 10 dní zmäkčiť trombus som sa prihlásil komprimuje čerstvé slaninou. Večer pred spaním znížiť ju na tenké prúžky, obklopené ich odpruženie zdola nahor problematické žily, vtiahnuté do celofánu a zabezpečiť všetky s elastickým obväzom. Na ranu Fat vzlietol, zabaliť do celofánu a položil balíček na veľmi hornej police chladničky. V noci sa opäť vykonať pomocou slaniny zábal. A tak to isté použije 3krát a potom zlikvidovať. V dopoludňajších hodinách, bezprostredne po odstránení tuku, je položený na žilách čerstvé kapustu, potom, čo zbili ich nechať šťavy. Celofán zábaly, elastický obväz a prejsť na komprimovať celý deň. Vo večerných hodinách sa opäť aplikovaný na problematické žily čerstvé bravčová masť. A tak 10 dní. Všetky tieto dni postihnuté miesta tromboflebitída ani umyť.

Po Tendai Aj otrela miesto tuku na noc ako obklad zmes sa suší a trela práškového bylina palina s kyslého mlieka (1 polievková lyžica prášku - 2 lyžice mlieka). Varené prostriedok aplikuje na plátno uložené jej žily, a vtiahnuté celofán viaže ďalej hore nohy s elastickým obväzom. Ráno wrap filmovanie, otrel miesto, kde bol, s bavlnenou handričkou suché (bez mydla!) A aplikovať na celý deň, listy čerstvej kapusty.

Mať liečebnú kúru s obkladmi palinou, začal žiadať o noci na rozvodnenej žily bavlnenou vložkou zmáčané vlastné teplej moču (povinné sekundárne prúd, pretože to môže byť hlienu v prvej a poslednej - soľ alebo piesok). On zabalené do celofánu a prilepte až tesne odhora dole s elastickou bandáž. Ráno obklad nakrúcal, mydlo nohy s teplou vodou bez mydla, vytrite do sucha, a celý deň bol aplikovaný vo forme obkladov čerstvej kapusty list. Obrúsky po použití umývaní mydlom, suší sa a znovu použiť.

Po tomto ošetrení, moja koža zrušené žily zmäknú a získali predchádzajúce formu, ale pre zabezpečenie úspechu opäť som bol ošetrený s obkladmi so slaninou, s paliny a moču.

Po ukončení liek, počnúc denné mazanie nôh rakytníkový olej, takže sa koža na nich bol jemný a mladý.

To je, ako sa moja trpezlivosť a vytrvalosť boli korunované úspechom. 5 rokov, ktoré uplynuli od tej doby, a počas tejto doby žiadne kŕčové žily, tromboflebitída, už mi vadilo.

Radím niekoho s rovnakými problémami, využiť mojich skúseností. Okrem vyššie popísané liečby, je potrebné každé ráno prebúdza, mentálne inšpirovať sám seba: "I - silu, I - múdrosť, I - odvaha, I - zdravo! Budiž! Amen! "Toto self-hypnózy výrazne zvyšuje dôveru v oživenie, a je do značnej miery kvôli nemu.

Prajem Vám všetkým zdravie a dlhovekosť!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
TromboflebitídaTromboflebitída
Zo mi carbuncles zachránil starú cigánsku receptZo mi carbuncles zachránil starú cigánsku recept
V & Laque; babička & raquo; hľadal radu: noviny pomohla žene!V & Laque; babička & raquo; hľadal radu: noviny pomohla žene!
NEWSPAPER mnoho rokov nezaujme, lemovanie, ale skúsenosti svojom prvom PONUKUNEWSPAPER mnoho rokov nezaujme, lemovanie, ale skúsenosti svojom prvom PONUKU
Otrel som na zem, aby sa zbavil zbavenieOtrel som na zem, aby sa zbavil zbavenie
Otvorená ranaOtvorená rana
Ako rýchlo vyhnať hepatitídaAko rýchlo vyhnať hepatitída
Končatiny sa v dopoludňajších hodinách zasiahla - cesta tak zahnať starobeKončatiny sa v dopoludňajších hodinách zasiahla - cesta tak zahnať starobe
Ani stopa tromboflebitídy vľavo!Ani stopa tromboflebitídy vľavo!
Liečba tromboflebitídy bylinné odvaryLiečba tromboflebitídy bylinné odvary
» » » » Nájsť vhodnú liečbu a tromboflebitída odstrániť zhoršenie

© 2011—2018 slo.ungurury.ru